Sparta Praha – Litvínov 3:1 (kon.) | Třinec – Hradec Králové 4:1 (kon.) | Chomutov – Mladá Boleslav 3:1 (kon.)
Liberec – Kometa Brno 1:2 (kon.) | Plzeň – K. Vary 4:2 (kon.) | Pardubice – Vítkovice 1:3 (kon.)
Olomouc – Zlín 3:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
4:1 (1:1, 1:0, 2:0)
Mountfield HK
cz Nedeľa 26.02.2017, 15:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 míst) • Tipsport extraliga (ČR) • 50. kolo

55:39
    Blaž Gregorc (HKM) znovu chyboval a Dravecký mohl jet zase sám na branku. Slovinský bek mu rychle vysekl hůl, a tak je nařízeno trestné střílení.

54:04
    Ještě je tady slibná šance pro Mountfield. Rostislav Marosz (TRI) fauloval v útočném pásmu a je potrestán dvěma minutami za podražení.

48:01
    Richard Jarůšek (HKM) ukončuje přesilovku Východočechů. U mantinelu si pomohl nedovoleným způsobem a odpyká si dvě minuty za držení hole.

46:41
    Martin Růžička (TRI) zasáhl Štajnocha v útočné třetině vysokou holí do obličeje a odsedí si dvě minuty. Zajímavá příležitost Hradce Králové v podobě přesilovky začne po komerční pauze.

33:27
    Dej unikal Třinci po levé straně a David Nosek (TRI) zatáhl za záchrannou brzdu. Jsou z toho dvě minuty za hákování, přesilovka Hradce Králové odstartuje po komerční pauze.

24:43
    Východočechům se povedlo vykoledovat si faul. Lukáš Krajíček (TRI) oslabí své mužstvo na dvě minuty, a to kvůli sekání.

06:31
    Východočeši vyrazili hned po vypršení trestu Knotka do útoku a Třinečtí si při bránění Bednáře se Šimánkem pomohli faulem. Jakub Petružálek (TRI) je potrestán dvěma minutami za podražení, přesilovka začne po komerční přestávce.

03:58
    Třinec si zahraje první přesilovou hru. Tomáš Knotek (HKM) to u mantinelu přehnal s agresivitou a odsedí si dvě minuty za napadení.

Ondřej Zoubek

Góly a asistencie: 2. Dravecký (Marosz, Nosek), 24. Adamský (Nosek, M. Doudera), 51. Rákos (Roth), 55. Marek Růžička (Adamský) – 1. Džerinš (Vydarený, Köhler)

HC Oceláři Třinec: Hrubec (Hamerlík) – Linhart, Roth, M. Doudera, Krajíček, L. Galvas (A), Nosek, L. Doudera – Rákos, Redenbach, Petružálek (A) – Adamský (C), Kane, Martin Růžička – Dravecký, Marosz, Hrňa – Klimenta, Marek Růžička, Netík.
    Mountfield HK: Rybár (J. Pavelka) – Vydarený (A), Pláněk, Dietz, Gregorc, Newton, Štajnoch, Pavlas – Šimánek (A), Džerinš, Köhler – Dej, Kukumberg, Jaroslav Bednář (C) – Picard, T. Knotek, Jarůšek – R. Pavlík, Dragoun, Nedvídek.

Rozhodca: René Hradil, Adam Kika – Vít Lederer, Jiří Gebauer

Diváci: 4 625 (89 % celkové kapacity)