Florida – Edmonton 3:4 (kon.) | Philadelphia – Washington 1:4 (kon.) | Anaheim – Boston 5:3 (kon.)
Anaheim Ducks
5:3 (0:1, 3:1, 2:1)
Boston Bruins
cz Štvrtok 23.02.2017, 04:30 • Honda Center, Anaheim • NHL

47:26
    Cogliano nešťastně trefil jednoho z obránců holí do obličeje a je vyloučen na dvě minuty. Dokáže Boston vyrovnat?

39:52
    V závěru druhé třetiny je za podražení vyloučen Kesler. Boston tedy začne druhou třetinu v početní převaze.

30:27
    Kevin Miller zasáhl holí do obličeje Perryho a usedá na trestnou lavici. Ducks si zahrají přesilovou hru.

24:32
    Bieksa se provinil hákování a Boston si zahraje další přesilovou hru.

17:44
    Kaše šel do souboje s Pastrňákem neopatrně a svého krajana podrazil. Boston si zahraje přesilovou hru.

13:01
    Bergeron si při plnění svých obranných povinností pomohl hákování a Boston přichází o přesilovou hru.

12:19
    Lindholm poslal kotouč nešťastně na tribunu a na dvě minuty oslabí svůj tým. Boston si zahraje přesilovou hru.

02:00
    Anaheim si v úvodu utkání zahraje přesilovou hru. Za podražení je vyloučen na dvě minuty Carlo.

Jan Šlapáček

Góly a asistencie: 23. O. Kaše (N. Ritchie, Getzlaf), 28. Rakell (Perry), 34. Manson (N. Ritchie, O. Kaše), 58. Rakell (Perry, Bieksa), 60. Cogliano (Kesler, Silfverberg) – 10. Carlo (Backes), 27. Chára (Backes, Vatrano), 52. Vatrano (Krejčí, K. Miller)

Anaheim Ducks: Bernier (Enroth) – Bieksa, Fowler, Holzer, H. Lindholm, Manson, Vatanen – Silfverberg, Kesler (A), Cogliano – O. Kaše, Getzlaf (C), N. Ritchie – Perry (A), Rakell, Kerdiles – Cramarossa, N. Thompson, L. Shaw.
    Boston Bruins: T. Rask (Chudobin) – Carlo, Chára (C), McQuaid, Krug, C. Miller, K. Miller – Backes, Bergeron (A), Marchand – Pastrňák, Krejčí (A), Cehlárik – J. Hayes, Spooner, Vatrano – Riley Nash, D. Moore, Beleskey.

Rozhodca: Peel, Nicholson – Brisebois, Wheler

Diváci: 15 135