Nitra – Lipt. Mikuláš 5:1 (kon.) | Poprad – Martin 4:2 (kon.) | Košice – B. Bystrica 1:2 (kon.)
Žilina – Nové Zámky 4:3 (po pr.) | Zvolen – Trenčín 3:2 (kon.)
HK Poprad
4:2 (0:0, 3:1, 1:1)
HK VITAR Martin
Nedeľa 19.02.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 47. kolo

57:06
    Martinčania si sťažili záver stretnutia. Sergej Korostin dostal dve minúty za sekanie.

45:37
    Poprad bude hrať presilovku. Jaroslav Markovič dostáva dvojminútový trest za držanie hokejky.

38:16
    Opätovná príležitosť pre hostí vrátiť sa do tohto stretnutia. Majú na to presilovku. Aleš Ježek dostal menší trest za krosček.

33:31
    Martinská presilovka sa napokon končí predčasne. Patrik Koyš je potrestaný dvomi minútami za nedovolené bránenie.

31:45
    Martinčania majú ideálnu možnosť, aby sa vrátili späť do zápasu. Matúš Paločko dostáva dve minúty za sekanie.

26:41
    Martin bude hrať opäť v oslabení. Marek Pacalaj dostáva dve minúty za faul kolenom.

24:43
    Popradčania v nasledujúcich dvoch minútach budú mať možnosť navýšiť vedenie. Patrik Koyš si odsedí dve minúty za hákovanie.

18:53
    Poprad si zahrá prvú presilovku v zápase. Ján Tabaček dostáva dve minúty za hákovanie.

09:47
    V početnej výhode bude hrať Martin. Samuel Mlynarovič dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou. Dúfajme, že presilovka nakopne tento zápas, lebo zatiaľ sa hrá vo veľmi pomalom tempe.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 22. Bjalončík, 26. Bjalončík (Zagrapan, Fabian), 29. Kroták (Fabian, Zagrapan), 52. Mlynarovič (Lichanec, Suchý) – 40. Heizer (Tabaček), 41. Markovič (Tabaček)

HK Poprad: Fokin (Šúrek) – Suchý (A), Fabian (A), Davydov, Ibragimov, Guliajev, Dinda, Pokovič, Ježek – Kroták (C), Mlynarovič, Svitana – Lichanec, Zagrapan, Matúš Paločko – Hvila, Bjalončík, Henderson – Matej Paločko, Murček, Troliga
    HK VITAR Martin: Corbeil (Žingor) – Kozák, Pulli, Dvořák, Tabaček (C), Pacalaj, Bačik, Rusina – Korostin, Galamboš (A), R. Varga – Markovič, Heizer, Koyš – Pokrivčák (A), R. Dlouhý, Surovka – B. Rapáč, Jurášek, Rzavský

Rozhodca: Kalina, Lauff – Bogdaň, Stanzel

Diváci: 1 411