Bournemouth – Manchester City 0:2 (kon.)
AFC Bournemouth
0:2 (0:1)
Manchester City
Pondelok 13.02.2017, 21:00 • Vitality Stadium, Bournemouth • Anglická Premier League • 25. kolo

Manchester City dnešnú povinnú jazdu zvládol a Bournemouth porazil na jeho pôde 2:0. Druhý polčas však začal obrovskou aktivitou zverencov Eddieho Howea, ktorí svojho súpera tlačili, ale gólu sa nedočkali. Postupne sa dostali nazad do tempa hry hostia, ktorí v 69. minúte udreli druhý raz, gól bol napokon zapísaný ako Mingsov vlastenec. V závere hostia doviedli zápas do víťazného konca, no mrzí ich strata Gabriela Jesusa, ktorý sa zranil už v úvode zápasu.

To je odo mňa na dnes všetko, ďakujem vám za pozornosť. (22:56:46)

90+4

90+3
    Domáci ešte vyrazili do posledného útoku, no pravdepodobne sa nič závratné nestane.
    90+3.

90+3
    Leroy Sané mohol vyšperkovať svoje výborné dnešné predstavenie gólom, no z ťažkého uhla netrafil priestor medzi tromi žrďami!

90+1
    Striedanie v tíme Manchester City: z ihriska odchádza Raheem Sterling, prichádza Nolito.

90
    Hlavný arbiter pridal nad rámec riadneho hracieho času ešte tri minúty!

89
    Schyľuje sa k úplnému záveru zápasu a to znamená jediné. Manchester City ide na druhú priečku a náskok na vedúcu Chelsea zmenší na rozdiel ôsmich bodov.
    87.

87
    Aleksandar Kolarov sa pripomenul neskutočnou ranou spoza šestnástky, ktorú Boruc vyrazil pred seba, pískal sa ofsajd, no Silva aj tak netrafil!

86
    Cook musel pred rýchlonohým Agüerom odohrať na rohový kop.

86
    Domáci nemali loptu na svojich kopačkách pár minút a zdá sa, že hostia im ju ešte istú dobu nepožičajú.

85
    Zverenci Pepa Guardiolu si záverečné minúty zápasu užívajú a prihrávajú si loptu z kopačky na kopačku na útočnej polovici.

84
    Leroy Sané predviedol krásnu individuálnu akciu a mohol spečatiť, výhru, no trafil brvno!

83
    Manchester City kontroluje priebeh zápasu s loptou pod svojou kontrolou.

81
    Veľká snaha The Cherries sa nevyplatila, keď na súperovej polovici stratili o loptu a márne sa snažia získať ju nazad.

80
    Začína sa posledná desaťminútovka zápasu a ešte to môže byť celkom zaujímavé. Po ďalšej štandardke schoval Caballero center do svojich rukavíc.