Mladá Boleslav – Kladno 1:8 (kon.)
BK Mladá Boleslav
1:8 (1:3, 0:3, 0:2)
Rytíři Kladno
cz Pondelok 06.02.2017, 18:30 • ŠKOENERGO Aréna • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 34. kolo

52:17
    Podobně dlouho signalizovanou výhodu měli i hosté. Tu ukončil až Haas, který překazil šanci Řepky číhajícího před bránou. Na trestnou usedá Matěj Tóth (MBL) za hákování.

48:55
    Dlouho se hrálo v signalizované výhodě pro Boleslav, kdy Stahl v jeden moment musel vytáhnout zákrok, aby neinkasoval. Dominik Havelka (KLA) šel na trestnou na dvě minuty za hákování.

32:36
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Havelka – 2 min., krosček).

25:25
    A protiakce Bruslařů přináší vyloučení na obou stranách. Daniel Malý (KLA) na dvě minuty za hrubost, Kroni Musliu (MBL) na dvě minuty za sekání.

16:24
    A stalo se to proto, že David Marček (MBL) seknul soupeře a jde na dvě minuty ven.

11:48
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Chládek – 2 min., podražení).

Lukáš Chuchválek

Góly a asistencie: 19. Horský (Krejčík) – 9. Bláha (Schildhabel), 17. Bláha (Havelka), 20. Havelka, 33. Bláha (Husarik), 36. Kučera M. (Okegawa), 38. Okegawa (Havelka, Malý), 55. Kučera M. (Jelínek, Husarik), 60. Okegawa (Havelka)

BK Mladá Boleslav: Krofta (41. Haas) – Linhart, Mašek, Horský, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu, Tóth, Kuncek, Peterka, Straka, Dančišin, Krejčík, Flynn, Veselý, Kučera L., Planý, Jindra
    Rytíři Kladno: Stahl (Svoboda) – Havelka, Veber, Cibák, Chládek, Kučera J., Malý – Vach, Bláha, Okegawa, Schildhabel, Řepka, Husarik, Svoboda, Kučera M., Jelínek, Čermák

Rozhodca: Vokřál – Frodl, Horažďovský