Marítimo – Moreirense 1:0 (kon.) | Braga – Praia 1:1 (kon.) | Feirense – Rio Ave 2:1 (kon.)
CD Feirense
2:1 (1:0)
Rio Ave FC
cz Pondelok 06.02.2017, 22:00Primeira Liga • 20. kolo

Domácí celek byl podstatně méně u míče, nicméně dokázal vstřelit dvě branky, aktivnější Rio Ave jen jednu, a tak domácí berou všechny body za výhru 2:1. Snadné to ale rozhodně nebylo. (00:02:21)

90+5

90+5
    Už se pravděpodobně nic nestane. Domácí míří za výhrou v tomto duelu.

90+4
    Žlutou kartu dostává Babanco (CD Feirense).

90+4
    Žlutou kartu dostává Vana (CD Feirense).

90+3
    Ještě jeden rohový kop pro hosty, jeho autorem je Rafa Soares. Následně se do zakončení dostal Roderick, ale minul.

90+2
    Domácí celek zkušeně drží jednobrankový náskok a soupeře k ničemu už nepouští.
    90. Gonçalo PACIÊNCIA - 2:1

90
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    V samotném závěru druhého poločasu se narodila zápletka. Míč se od Soarese dostal k volnému GONÇALU PACIÊNCIAOVI, jehož přesný pokus končí v brance. Rio Ave snižuje.

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

89
    Žlutou kartu dostává Kizito (Rio Ave FC).

88
    Mnoho času do konce zápasu nezbývá, domácí míří za výhrou v tomto zápase.

86
    CD Feirense vede o dvě branky, díky trpělivé hře se domácí celek dostal do dvoubrankového vedení, hostům už mnoho času na zdramatizování nezbývá.

85
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Karamanos, přichází Paulo Monteiro.

84
    Po delší době vidíme střelecký pokus, ránou mimo prostor vymezený třemi tyčemi se prezentuje Guedes.

81
    Necelých deset minut zbývá do konce druhého poločasu, domácí celek Feirense vede o dvě branky.

79
    Rio Ave se probojovalo z ničeho nic do rychlé akce, na jejímž konci není střela, ale nepřesná přihrávka.

77
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Eliseu, přichází Guedes.

77
    Karamanos se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho pokus se nepovedl podle představ.

Jan Prošek

Góly: 6. Platiny, 74. Karamos – 90. Paciência

Karty:   75. Karamanos (FEI), 90+4. Vana (FEI), 90+4. Babanco (FEI) – 89. Kizito (AVE)

Držení míče: 15 % : 85 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 20:18.
    CD Feirense: Vana – Babanco, Machado, Tiago Silva (73. Fabiňo), Karamanos (85. Monteiro), Luís Rocha, Cristiano Conceição Carvalho, Aurélio, Flávio Ramos, Barge, Platiny (61 Alcínat).
    Náhradníci: Peçanha – Ícaro, Kakuba, Fabinho, Alcénat, Wellington, 0

Rio Ave FC: Cássio – Eliseu (77. Guedes), Tarantini (63. Krovinović), Gonçalo Paciência, Petrović, Heldon (63. Kizito), Roderick, Gil Dias, Marcelo, Rafa Soares, Rubén Ribeiro
    Náhradníci: Rui Vieira – Pedro Moreira, Guedes, Krovinović, Bruno Teles, Kizito