Marítimo – Moreirense 1:0 (kon.) | Braga – Praia 1:1 (kon.) | Feirense – Rio Ave 2:1 (kon.)
CD Feirense
2:1 (1:0)
Rio Ave FC
cz Pondelok 06.02.2017, 22:00Primeira Liga • 20. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 22:00.

Přeji příjemný den všem fanynkám a fanouškům fotbalu. V tomto zápas proti sobě nastoupí CD Feirense a Rio Ave FC.

Rio Ave FC z posledních pěti zápasů vyhrálo dva. Poradilo si s Covilhou 2:0 a s Bragou 1:0Remíza přišla s Chabesem 2:2. Tým nestačil na Belenenses 0:1 a na FC Porto 2:4.

CD Feirense z posledních pěti zápasů vyhrál jediný. Poradil si s Estorilou 1:0. Remíza přišla s Belenensesem 2:2, Gumaraesem 0:0 a Moreirensem 1:1. Tým nestačil na Sporting 1:2.

CD Feirense: Vana – Babanco, Machado, Tiago Silva, Karamanos, Luís Rocha, Cristiano Conceição Carvalho, Aurélio, Flávio Ramos, Barge, Platiny
    Náhradníci: Peçanha – Ícaro, Kakuba, Fabinho, Alcénat, Wellington, 0

Rio Ave FC: Cássio – Eliseu, Tarantini, Gonçalo Pa, ciência, Petrović, Heldon, Roderick, Gil Dias, Marcelo, Rafa Soares, Rubén Ribeiro
    Náhradníci: Rui Vieira – Pedro Moreira, Guedes, Krovinović, Bruno Teles, Kizito.

1

2
    Sledujeme poklidná úvod zápasu, ani jeden celek se nikam nežene. Diváci podporují domácí hráče.

3
    Rafa Soares, hostující hráč, bude rozehrávat první volný kop.

5
    Hostující celek je aktivnější, Rubén Ribeiro se dostal k centru, který nikdo z jeho spoluhráčů nedokázal usměrnit.

6
    Feirense právě vstřelilo branku!
    Domácí celek se z kraje zápasu dostává do vedení, přečkal tlak soupeře, a tak se nyní prosazuje. Míč do branky Ria Ave poslal přesně PLATINY.
    6. PLATINY - 1:0

8
    Domácí celek pokračuje v aktivní hře, ale do zakončení se nyní nemůže dostat.

9
    Hostující Heldon rozehrával rohový kop. Nikdo z jeho spoluhráč. se do zakončení nedostal.

11
    Heldon byl exekutorem dalšího rohového kopu, ale ani tentokrát nebyl před brankou nikdo z Ria Ave, který by byl připravený pro zakončení.

13
    Druhou branku domácích mohl přidat dnes aktivně hrající Karamanos, ale jeho rána jen o malý kousek minula branku.

16
    Aktivnější jsou nyní hostující fotbalisté, ale nemohou se stabilně probojovat před branku soupeře.

17
    Hostující celek dvakrát rozehrával volný kop. Ani jednou se včak nedostal do střelecké pozice.

20
    Dvacet minut hry je pryč, sledujeme spíše takticky vedenou bitvu než fotbal přelévající se ze strany na stranu.

22
    Domácí se probojovali do dobré střelecké pozice, k míči se dostal Cristiano Conceição Carvalho, jehož rána končí mimo prostor vymezený třemi tyčemi.

23
    Rio Ave se pokouší o vyrovnání, výsledkem je další střelecký pokus mimo branku.

25
    Do výborné střelecké pozice se probojoval hostující Heldon, nicméně jeho střela končí mimo branku. Nechybělo mnoho.

27
    Sledujeme poklidnou pasáž zápasu, ani jeden celek se nikam nežene.

30
    Půlhodina hry je pryč, aktivnější opticky jsou domácí fotbalisté, kteří vedou o jednu branku.

31
    Tlak domácích fotbalistů umocnil rohový kop, který rozehrával Tiago Silva, na jeho centr nikdo z jeho spoluhráčů nedostal.

35
    Mnoho střeleckých příležitostí k vidění není, domácí celek hájí jednobrankové vedení, které stále platí i přes drobné šance soupeře.

36
    Gil Dias se probojoval do střelecké pozice, ale brankář domácích Vana se vytáhl pohotovým zákrokem.

39
    Autor předchozí střely, Gil Dias, nyní rozehrával rohový kop. Obrana domácích centr odvrátila jen za cenu dalšího kopu.

40
    Flávio Ramos se probojoval do střelecké pozice, ale minul branku.

43
    V poklidném tempu se dohrává první poločas, aktivnější opticky jsou fotbalisté domácího celku, ale jejich vedení se nedaří navýšit.

45+1
    Hostující celek rozehrával volný kop. míče se ujal Heldon, jehož rána končí mimo.

45+1

46

47
    Sledujeme druhý poločas zápasu, ve kterém vedou domácí hráči o jednu branku.

50
    Sledujeme klidný zápas, který nyní mnoho šancí nenabízí, k vidění se mnoho nepřesností.

52
    Domácí Heldon rozehrával rohový kop, do zakončení se dostal jeden z jeho spoluhráčů, který nedokázal přesně trefit branku.

55
    Domácí se probojovali do střelecké pozice, kterou nedokázali proměnit.

55
    Marcelo rozehrával volný kop, ale jeho centr před branku se nesetkal s úspěchem.

59
    Sledujeme klidnější pasáž hry, k vidění je spíše taktická bitva. Tu ovšem narušila akce hostujícího celku, kterou musel likvidovat brankář.

60
    Hostující Heldon rozehrával rohový kop, ale Goncalo Paciencia neuspěl v dobré pozici.

61
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Platiny, přichází Alcénat.

63
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Tarantini, přichází Kroninovič.
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Heldon, přichází Kizito.

65
    Hosté se díky aktivní hře dostali k rohovému kopu. Rozehrával ho Rafa Soares. Jeho centr před branku nedokázal nikdo ze spoluhráčů přetavit v branku.

69
    Mnoho šancí k vidění není, domácí hrají takticky velmi dobře. Nyní se ovšem museli bránit rohovému kopu, který rozehrával Rubén Ribeiro.

70
    Dvacet minut zbývá do konce zápasu, sledujeme zápas, který zatím nabídl jen jednu branku, ale poměrně mnoho nepřesností.

71
    Po faulu hostujícího hráče má k dispozici rozehrávku domácí tým, jmenovitě míč do hry uvede dlouhým výkopem brankář Vana.

73
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Tiago Silva, přichází Fabiňo.

74
    Domácí navyšují své vedení, po přihrávce Bargea se přesnou ránou prosazuje KARAMOS.
    74. KARAMOS - 2:0

75
    Domácí celek se pokouší díky aktivní hře probojovat do střelecké pozice, ale Aurélio nedokázal přihrát přesně spoluhráči.

75
    Žlutou kartu dostává Karamanos (CD Feirense).

77
    Karamanos se pokoušel probojovat do střelecké pozice, ale jeho pokus se nepovedl podle představ.

77
    Střídání v týmu Rio Ave FC: ze hřiště odchází Eliseu, přichází Guedes.

79
    Rio Ave se probojovalo z ničeho nic do rychlé akce, na jejímž konci není střela, ale nepřesná přihrávka.

81
    Necelých deset minut zbývá do konce druhého poločasu, domácí celek Feirense vede o dvě branky.

84
    Po delší době vidíme střelecký pokus, ránou mimo prostor vymezený třemi tyčemi se prezentuje Guedes.

85
    Střídání v týmu CD Feirense: ze hřiště odchází Karamanos, přichází Paulo Monteiro.

86
    CD Feirense vede o dvě branky, díky trpělivé hře se domácí celek dostal do dvoubrankového vedení, hostům už mnoho času na zdramatizování nezbývá.

88
    Mnoho času do konce zápasu nezbývá, domácí míří za výhrou v tomto zápase.

89
    Žlutou kartu dostává Kizito (Rio Ave FC).

90
    Probíhá poslední minuta druhého poločasu, uvidíme, kolik minut sudí nastaví.

90
    Rio Ave právě vstřelilo branku!
    V samotném závěru druhého poločasu se narodila zápletka. Míč se od Soarese dostal k volnému GONÇALU PACIÊNCIAOVI, jehož přesný pokus končí v brance. Rio Ave snižuje.
    90. Gonçalo PACIÊNCIA - 2:1

90+2
    Domácí celek zkušeně drží jednobrankový náskok a soupeře k ničemu už nepouští.

90+3
    Ještě jeden rohový kop pro hosty, jeho autorem je Rafa Soares. Následně se do zakončení dostal Roderick, ale minul.

90+4
    Žlutou kartu dostává Vana (CD Feirense).

90+4
    Žlutou kartu dostává Babanco (CD Feirense).

90+5
    Už se pravděpodobně nic nestane. Domácí míří za výhrou v tomto duelu.

90+5

Domácí celek byl podstatně méně u míče, nicméně dokázal vstřelit dvě branky, aktivnější Rio Ave jen jednu, a tak domácí berou všechny body za výhru 2:1. Snadné to ale rozhodně nebylo. (00:02:21)

Jan Prošek

Góly: 6. Platiny, 74. Karamos – 90. Paciência

Karty:   75. Karamanos (FEI), 90+4. Vana (FEI), 90+4. Babanco (FEI) – 89. Kizito (AVE)

Držení míče: 15 % : 85 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 2:2. Rohy: 2:11. Ofsajdy: 5:2. Fauly: 20:18.
    CD Feirense: Vana – Babanco, Machado, Tiago Silva (73. Fabiňo), Karamanos (85. Monteiro), Luís Rocha, Cristiano Conceição Carvalho, Aurélio, Flávio Ramos, Barge, Platiny (61 Alcínat).

Rio Ave FC: Cássio – Eliseu (77. Guedes), Tarantini (63. Krovinović), Gonçalo Paciência, Petrović, Heldon (63. Kizito), Roderick, Gil Dias, Marcelo, Rafa Soares, Rubén Ribeiro
    Náhradníci: Rui Vieira – Pedro Moreira, Guedes, Krovinović, Bruno Teles, Kizito