Jihlava – Táborsko 2:1 (kon.) | Trnava – Mladá Boleslav 2:3 (kon.) | Zorja Luhansk – Slovácko 3:0 (kon.)
Karviná – Vorskla Poltava 0:0 (kon.) | Ostrava – Poprad 8:0 (kon.) | Slavia – Osijek 1:2 (kon.)
D. Záhreb – Slovan Bratislava sk 2:2 (kon.)
Dinamo Záhreb
2:2 (1:1)
ŠK Slovan Bratislava
Streda 01.02.2017, 16:00 • Belek (Turecko) • Prípravný zápas

Slovan Bratislava dosiahol nerozhodný výsledok s chorvátskym majstrom Dinamom Záhreb. Belasí išli do vedenia v siedmej minúte, keď premenil penaltu Soumah. Vo väčšine zápasu však boli aktívnejší futbalisti z chorvátskej metropoly a skóre zaslúžene otočili. Z priameho kopu skóroval Čorić a v druhom polčase uspel z penalty Hodžić. V závere sa zdalo, že Dinamo dosiahne piate víťazstvo v zimnej príprave, ale v úplnom závere nečakane vyrovnal Savičevič. (17:52:47)

90+1

90+1
    Slovan dal gól! Presne s posledným hvizdom Bratislavčania so šťastím vyrovnali. Odrazená lopta sa v šestnástke dostala na nohu Sekuliča, ktorého strela nebola presná, no VUKAN SAVIČEVIČ v sklze namieril presne.

90
    V závere riadneho hracieho času rozohrali futbalisti Dinama rohový kop, s ktorým si defenzíva slovenského tímu poradila.

89
    Dinamu vyšiel prechod z vlastnej polovice na útočnú časť ihriska, ale potom nasledovala nepresná finálna prihrávka na Pivarića, ktorý bol zahnaný do rohu.

88
    Jeden z krajných obrancov Dinama sa dopustil chybnej rozohrávky, keď svoj dlhý výkop poslal na tribúnu.

87
    Dinamo sa nikam neponáhľa. Teraz získalo autové vhadzovanie na polovici Slovana a trochu naťahovalo čas.

85
    Dominik Greif musel zasahovať po strele zo strednej vzdialenosti. Lopta však letela priamo do jeho náručia.

84
    Kornel Saláta mal prácu v defenzíve, ale bez problémov vyriešil prudký center letiaci pred bránu. Hlavou poslal loptu mimo šestnástky.

83
    Belasým sa kráti čas na prípadné vyrovnanie. Momentálne sú aktívnejším tímom, no nevedia si vypracovať šancu.

81
    Slovan mal výhodu štandardnej situácie. Priamy kop z dobrej pozície však nevyužil, pretože strela smerovala iba do múru.

79
    Ivan Vukomanovič robí štvrté striedanie v zápase. Z ihriska sťahuje Čavriča, ktorého nahradil na záverečných desať minút Cléber.

79
    Schet ukázal, že má šikovného nohy, prešiel cez dvoch brániacich hráčov, no potom ho zastavila presila súperov.

78
    Dinamo Záhreb má našliapnuté na piate víťazstvo v piatom prípravnom zápase v zimnom období. Teraz sa snaží upokojiť hru.

76
    Slovan začal útočiť a chce upraviť nepriaznivý stav. V doterajšom priebehu druhého polčasu však boli belasí pasívnejší.

75
    Mohlo byť definitívne rozhodnuté. Po rýchlej kombinácii ostal voľný na hranici šestnástky Fiolić, ale technickou strelou minul bránu.

74
    Na poslednú štvrťhodinu prichádza do hry Mitchell Schet, ktorý vymenil nevýrazného Tamása Priskina.

74
    Dinamo Záhreb dalo gól! Chorvátsky šampión otáča vývoj zápasu. Z bieleho bude sa presadil útočník ARMIN HODŽIĆ.