AS Rím – Cesena 2:1 (kon.)
AS Rím
2:1 (0:0)
AC Cesena
cz Streda 01.02.2017, 21:00 • Stadio Olimpico, Řím • Taliansky pohár • Štvrťfinále

To je ode mě pro dnešek vše. Na shledanou u nějakého dalšího online přenosu! (23:05:42)

AS Řím nakonec poráží Cesenu 2:1 a postupuje do semifinále Coppa Italia, v němž změří síly s městským rivalem Laziem! Už už se zdálo, že Cesena dotáhne zápas do prodloužení, ale v poslední minutě nastavení rozhodčí odpískal spornou penaltu ve prospěch AS a Francesco Totti se z pokutového kopu nemýlil.

90+8
    90+7. Francesco TOTTI - 2:1

90+7
    AS Řím právě vstřelil branku!
    Penaltu si vzal na starost FRANCESCO TOTTI, na jehož střelu si sice Aligardi sáhl, ale míč nedokázal vyrazit mimo bránu.
    90+5. Aligardiho se při výběhu srazil se Strootmanem.

90+5
    Centrovaný míč našel před bránou volného Strootmana, který se následně srazil s brankářem Aligardim a rozhodčí nařizuje penaltu pro AS!

90+5
    Brankář Aligardi se marně natahoval po centrovaném míči, ale naštěstí pro hosty se balón nedostal k nikomu z domácích.

90+4
    Emerson posouval míč z levé strany před bránu, ale tam byla hned trojice bránících hráčů.

90+4
    Obrana AS si však se situací poradila a Římané mohou rozehrávat od své šestnáctky.

90+3
    Hosté budou nyní dokonce zahrávat rohový kop, takže se mohou pokusit o šokující úder v závěru zápasu.

90+3
    Cesena získala autové vhazování u šestnáctky domácího týmu.

90+2
    Manolas na polovině hřiště zajel zezadu do Cocca, za což musel vidět žlutou kartu.

90+1
    Nakonec se nastavuje pět minut, takže Římané mají ještě poměrně dost času na to, aby se vyhnuli prodloužení.

90
    Kone si teď chvíli poležel na hranici vlastní šestnáctky a rozhodčí dává najevo, že situaci zohlední v délce nastaveného času.