25 23 24 18
VK ČEZ Karlovarsko
3
20 25 26 25
cz Streda 01.02.2017, 15:00 • Prem'er Arena, Surgut, Rusko • CEV Cup • Osemfinále

0:0
    Já se s vámi loučím a přeji příjemný zbytek dne. (16:58:52)

0:0
    Karlovarsko po vynikajícím výkonu poráží favorizovaný ruský tým Gazprom-Jugra Surgut ve čtyřech setech!

Již první set napověděl, že to domácí nebudou mít vůbec jednoduché. Do poloviny setu ztráceli, ale následně se několikrát prosadili z podání a celý set již zvládli dokončit. Karlovarsko vedlo vždy i v následujících třech setech. Druhý a třetí se vždy rozhodoval v koncovce. Ve třetím setu dokonce Karlovarsko nevyužilo pět setbolů v řadě, ale ten šestý už ano a mělo jistotu jednoho bodu. Vše vygradovalo v setu čtvrtém, kdy se domácí k ničemu nedostali, naopak Karlovarsko bylo všude. Michal Kriško předvedl fantastický výkon na pozici univerzála a dotáhl svůj tým k vynikajícímu základu pro domácí odvetu. Daniel Končal volil v mnoha případech hru středem sítě a oba blokaři, Tomáš Široký i Henri Treial, se mu za to odvděčili téměř stoprocentním zakončováním.

Karlovarsku stačí pro postup do čtvrtfinále před domácím publikem uhrát dva sety! Odvetný zápas se odehraje v Karlových Varech 14.2. v 18:00.

18:25
    Čtvrtý set skončil.

18:25
    Teodor Todorov na podání. Po útoku Michala Kriška ze zóny číslo dva je konec zápasu. Karlovarsko si odváží z Ruska velmi překvapivé vítězství ve čtyřech setech.

18:24
    Surgut ještě snižuje po dalším úderu za blok.

17:24
    Semyšev na podání. Kriško dostal znovu velmi vysokou nahrávku po nepřesném příjmu, ale i tak vytlouká blok. Sedm mečbolů.

17:23
    Todorov boduje znovu ze středu sítě. Domácí jsou ale daleko zisku čtvrtého setu.

16:23
    Hudeček znovu technický hrál za blok. Ten se ve snaze zasáhnout míč dotkl sítě.

16:22
    Henri Treial na podání chybuje. Je tu snížení.

15:22
    Treial poslal jen lehký útok do středu kurtu, ale ani s tím si domácí neporadili.

15:21
    Už se zdálo, že byl útok Hudečka tečován, ale nakonec bodují domácí.

14:21
    Todorov přidává bod po souhře na středu síti.

13:21
    Marek Zmrhal na podání. Následně Zmrhal zasáhl i v poli a poté boduje Hudeček. Karlovarsko si zápas užívá.

13:20
    Právě Rodičev na servisu. Středem sítě to dnes hostům jde. Navíc přidává bod z bloku Treial.

13:19
    Rodičev vytlouká český blok z hlavního kůlu.

12:19
    Také servisem zatlačil soupeře a Končal přidává bod blokem.

12:18
    Nosenko na servisu. Kriško dostal vysokou nahrávku, ale dnes tento univerzál složí na palubovku všechno.

12:17
    Karlovarsko skvěle bojovalo v poli, ale na útok Nosenka už nemělo.

11:17
    Tomáš Široký na servisu. Treial nadrazil smeč soupeře na středu sítě. Následně se prosazuje Kriško a Karlovarsko už je velmi blízko senzaci. Domácí si berou oddechový čas.

11:16
    Todorov na podání. Vynikající souhra na středu sítě zakončil Tomáš Široký. Následuje druhý technický oddechový čas.

11:15
    Až nyní se prosazuje také domácí tým. Nosenko útočil přes český blok.

10:15
    A je to už o pět bodů. Ursov je na hlavním kůlu zablokován.

10:14
    Ondřej Hudeček na podání. Jeho levačka dala základ pro další bod hostů Nosenko dostal nízkou nahrávku, přesto se opřel do míče, ale chybuje.

10:13
    Semyšev na servisu. Jeho dělový servis jde jen za základní lajnu.

10:12
    Středem sítě to zkusili také Rusové a je to znovu jen o dva body.

9:12
    Široký se dostal znovu po dlouhé době k útoku a dává bez problémů bod.

9:11
    Nosenko se neprosadil, ale Kriško je na bodovku zablokován. Velká škoda pro Karlovarsko.

8:11
    Treial si naskočil na zpomalený útok středem sítě a boduje.

8:10
    Nyní už nadějné český smečař poslal své podání do sítě.

7:10
    Zmrhal na podání. Rodičev dostal nahrávku na pipe a přetahuje svůj útok do autu.

7:9
    Rodičev chybuje na podání. Dvoubodové vedení pro Karlovarsko.

7:8
    Rodičev na podání. Zmrhal nebyl přesný v útoku, ani Kriško nedal bod po útoku. Následně se prosazuje střídající univerzál Nosenko.

6:8
    Michal Kriško pokračoval na podání i po oddechovém čase. Nyní už míč končí v síti.

5:8
    Fantazie. Michal Kriško přidává také přímý bod po podání. Je tu první technický oddechový čas.

5:7
    A druhé eso v řadě. Michal Kriško řádí za koncovou lajnou.

5:6
    Kriško na servisu. Po doteku pásky je může hostující univerzála radovat z esa.

5:5
    Treial smečuje středem sítě na levou polovinu soupeře. Je z toho bod.

5:4
    Tomáš Široký na podání. Čefranov smečuje přesně do diagonály.

4:4
    Todorov stále na podání. Zmrhal měl velmi problémy s příjmem, ale zachraňuje ho Kriško.

4:3
    Končal musel sáhnout pro nahrávku na polovinu soupeře. Bod pro domácí.

3:3
    Todorov na podání. Zmrhal dostal nahrávku blízko bloku a poté už se nedokázal vyhnout.

2:3
    Středem sítě se prosazuje Todorov smečí k lajně.

1:3
    Hudeček na podání. Zatlačil soupeře a je z toho bod pro Karlovarsko.

1:2
    Semyšev na podání. Nyní už se hrálo. Hudeček smečoval po lajně přesně do kurtu.

24:26
    Zmrhal na podání. Chtěl ukončit set, ale Rusové se dostali do útoku. Čefranov mohl znovu odvrátit konec setu, ale český blok je proti. I třetí set jde na konto českého celku.

24:25
    Až nyní boduje z hlavního kůlu Zmrhal. Šestý setbol pro Karlovarsko.

24:24
    A Kriško se neprosazuje ani nyní. Pět setbolů je pryč.

23:24
    Petar Krsmanović na servisu. Hudeček opět nepřesný na příjmu, Končal musel nahrávat na unierzála a Kriško je zablokován.

22:24
    Kriško se neprosadil na prázdnou síť. Rusové se ubránili a poté už boduje Čefranov. Najednou jsou domácí všude. Je tu oddechový čas hostů.

21:24
    Krsmanović na servisu. Hudeček nebyl přesný na příjmu. Následně se neprosadil ani Zmrhal a to trestá Todorov středem sítě.

20:24
    Michal Kriško je na podání. Karlovarský univerzál zasáhl i v poli, ale Zmrhal třetí set neukončil.

19:24
    Alexej Rodičev na servisu. Pfeffer skvěle přijmul a z toho těžil Zmrhal, který vybojoval hned pět setbolů.

19:23
    Široký ale ještě chybuje na podání.

18:23
    Tomáš Široký na podání. Čefranov chybuje na útoku a to už vypadá velmi nadějně pro český celek.

18:22
    Čefranov na servisu. Zmrhal se na první pokus neprosadil, ale poté je již ruský blok v síti.

18:21
    Karlovarský kapitán na podání. Riskoval a jen těsně minul zadní lajnu.

17:21
    Todorov na servisu. Hudeček si přihrál a i zaútočil. Domácí si neporadili s lehkým útokem.

17:20
    Končal na podání. Také Čefranov si poradil s český blok.

16:20
    Semyšev na podání. Opět Hudeček v útoku a tentokrát již boduje po vytlučeném bloku.

16:19
    A už to je jen o tři body. Hudeček poslal svou smeč jen do autu.

15:19
    Treial na podání. Nyní estonský blokař zasáhl také v poli, ale Rusové dostali druhou šanci a tu už využívají.

14:19
    Znovu středem sítě. Také Henri Treial se rozehrává k výbornému výkonu.

14:18
    Čefranov se štěstím boduje z pozice univerzála.

13:18
    Zmrhal na podání. Končal byl jako jediný proti útoku Semyševa, ale dokázal ho ubránit.

13:17
    Krsmanović na servisu. Končal vyzval k útoku Treiala, který přidává ze středu bod.

13:16
    Michal Kriško pokračuje na podání. Ze zadní pozice se prosazuje Rodičev.

12:16
    Kriško je za koncovou lajnou. Ursov útočil daleko od sítě. Následně se Končal dokázal dostat k míči, který směřoval do autu na polovině soupeře. Kriško mohl útočit, ale bod nedal. Ursov si na druhý pokus naběhl do českého bloku. Je tu druhý technický oddechový čas.

12:15
    Čefranov chybuje po oddechovém čase na servisu.

12:14
    Rodičev pokračuje na podání. Kriško si nepřišel na blok soupeře a Sugrut se dostává do laufu. Jiří Novák ho chce zastavit oddechovým časem.

11:14
    Rodičev na podání. Ze zadní pozice se Hudeček neprosadil. Boduje až Čefranov. Velká škoda pro český celek.

10:14
    Široký na servisu. Hudeček zasáhl v poli, ale Zmrhal je na hlavním kůle zablokován.

9:14
    Čefranov přidává také nepovedené podání. Pětibodové vedení hostů.

9:13
    Hudeček na servisu. Znovu zatlačil soupeře. Rodičev se ale prosazuje na druhý pokus.

8:13
    Hudeček na podání. Rodičev jen odevzdal míč a poté boduje Zmrhal z hlavního kůlu.

8:12
    Široký vše zachraňuje středem sítě.

8:11
    Hudeček chtěl vytlouct blok, ale poslal míč jen do autu.

7:11
    Až nyní Čefranov přidává bod domácího týmu. Karlovarsko si vybudovalo vynikající náskok.

6:11
    Karlovarsko přidává také blok. Rodičev si nepřišel na Kriška.

6:10
    Končal stále na podání. Zmrhal zasáhl v poli a Široký je nyní k nepřekonání v útoku. Rafel Chabibullin si bere oddechový čas.

6:9
    Široký přidává další bod. Po nepovedeném útoku Ursova se opřel do míče nad sítí.

6:8
    Končal na podání. Čefranov měl míč daleko za sebou, přesto se opřel do míče. Ten však končí mimo kurt a Karlovarsko odskakuje. Je tu první technický oddechový čas.

6:7
    Ursov na servisu. Široký si počkal na nahrávku a znovu smečuje do kurtu.

6:6
    Treial na podání. Znovu je to nepovedené podání estonského blokaře.

5:6
    Hudeček rozhodně neměl ideální pozici k útoku, ale dokázal se štěstím vytlouct blok soupeře.

5:5
    Zmrhal na podání. I mladý český smečař se netrefuje první úderem výměny do kurtu.

4:5
    Krsmanović na podání. Smečuje však Treial a to je bod pro hosty.

4:4
    Kriško chybuje na podání a je opět srovnáno.

3:4
    Michal Kriško pokračoval na podání. Český blok hraje v nyní skvěle. Zmrhal dokázal na druhý pokus ukončit výměnu a Karlovarsko jde do vedení.

3:3
    Kriško na servisu. A znovu je zablokován Semyšev, který se dostal na palubovku na úvod třetího setu.

3:2
    Opět obrana domácího týmu. Vše však zazdil nepovedenou bodovkou Rodičev.

3:1
    Čefranov musel jen odevzdávat míč před síť, ale Češi si nerozuměli v obraně.

2:1
    Nyní už i ruský univerzál chybuje za základní lajnou.

2:0
    Čefranov na servisu. A to je naprostý opak. Po podání o pásku je tu přímý bod.

1:0
    Ondřej Hudeček rozehrál servisem třetí set. A je to hned bod pro soupeře po úderu do sítě.

0:0
    Začal třetí set.

23:25
    Druhý set skončil.

23:25
    Skvěle. Tomáš Široký si počkal na nahrávku na středu sítě a ukončuje přesnou smečí druhou sadu.

23:24
    Čefranov na podání. Kriško je zablokován z pozice univerzála! Poslední šance pro Karlovarsko v této sérii setbolů.

22:24
    Ani Končal se servisem netrefil do vymezeného území.

21:24
    Todorov poslal své podání daleko za základní lajnu a jsou tu tři setboly pro Karlovarsko.

21:23
    Rodičev smečuje přesně na zadní lajnu. Je to stále o dva body.

20:23
    Ursov na podání. Kriško si pohlídal důležitý bod a velmi zkušeně posouvá svůj tým k zisku druhého setu.

20:22
    Ursov na servisu. Je je tu ještě drama. Treial je zablokován na středu sítě a také Jiří Novák reaguje oddechovým časem.

19:22
    Marek Zmrhal na podání. Todorov se také prosazuje středem sítě.

18:22
    Je tu blok ruského týmu, ale míč končí mimo českou polovinu.

18:21
    Kriško na podání. Jeho servis jde jen těsně vedle postranní lajny.

17:21
    Právě Kriško je na servisu. Hudeček zasáhl v poli a poté již znovu vytlouká blok Kriško. Následuje další oddechový čas domácího týmu.

17:20
    Kriško doslova sestřelil hráče postaveného v poli a přidává dvacátý bod.

17:19
    Tomáš Široký pokračuje na podání. Domácí libero mělo problémy s příjmem, ale vše ukončuje smečí Ursov.

16:19
    Široký na podání. Na hlavním kůle chybuje Ursov a už je to znovu o tři body. Při velmi nadějném vedení Karlovarska si bere ruský tým oddechový čas.

16:18
    Rodičev na servisu. I jeho podání končí v síti.

16:17
    Hudeček na servisu. Čefranov se začíná rozehrávat. Nyní ale přidává bod až chyba českého univerzála.

15:17
    Široký lehce poslal míč středem sítě před blok a přidává důležitý bod.

15:16
    Čefranov na podání. Po podání o pásku útočil Kriško. Domácí se ubránili a poté již boduje Čefranov.

14:16
    Zmrhal skvěle zasáhl v poli. Následně ale útočí Kriško jen do sítě.

13:16
    Semyšev opět přišel na servis. Nyní si ale hosté poradili na jedničku. Kriško smečuje po lajně přesně do rohu kurtu. Je tu druhý technický oddechový čas.

13:15
    Treial na servisu. Jeho plachtící podání jde daleko do autu.

12:15
    Hudeček zvolil technický úder za blok a je úspěšný.

12:14
    Také Zmrhal přetahuje své podání do autu.

11:14
    Nepovedené podání Brdjoviće. Hosté jsou stále v luxusním vedení.

11:13
    Karlovarsko se dokázalo několikrát ubránit, ale nebylo to k ničemu. Čefranov vytlouká blok soupeře.

10:13
    Kriško na podání. Zmrhal vyučil zaváhání soupeře na příjmu a dává bod jen sklepnutím míče z pásky.

10:12
    Beskrovnij na servisu. Nyní již přidává bod Treial ze středu sítě.

10:11
    Hudeček pomohl na příjmu Zmrhalovi, který se ale neodvděčil bodem na útoku. Je zablokován a český tým vede již jen o bod. Jiří Novák si bere oddechový čas.

9:11
    Beskrovnij přišel na podání. A dává přímý bod. Jeho plachtící podání zaskočila Zmrhala.

8:11
    Právě Široký na podání. Treial nedokázal zakončit ze sítě a to trestá Ursov. Velká škoda pro Karlovarsko.

7:11
    Rodičev na podání. Široký přidává další bod po útoku středem sítě.

7:10
    Hudeček na podání. Brdjović skvěle uvolnil Rodičeva na hlavním kůle a ten posílá smeč do lajny.

6:10
    Čefranov na podání. Kriško dává z velké výšky již desátý bod českého týmu.

6:9
    Rodičev vytlouká blok na hlavním kůle.

5:9
    Todorov na podání. Také Hudeček neměl problém položit míč na palubovku.

5:8
    Henri Treial na servisu. Čefranov si poradil s dvojblokem, který vytlouká.

4:8
    Ursov na podání přidává další chybu. Následuje první technický oddechový čas.

4:7
    Ani Zmrhal nedává servis do kurtu.

3:7
    Češi se museli bránit po dělovém servisu. Následně se ale prosazuje blokem slovenský nahrávač ve službách Karlovarska.

3:6
    Kriška však vzápětí kazí servis vedle pravé postranní lajny.

2:6
    Kriško si poradil s vysokým trojblokem. Nechal otečovat blok a může se radovat.

2:5
    Široký na podání. Ursov se prosazuje z hlavního kůlu a snižuje vedení Karlovarska.

1:5
    Právě Rodičev na servisu. Musel nahrávat Zmrhal, ale Rusové nepotrestali lehký útok a poté již boduje Kriško.

1:4
    Ondřej Hudeček pokračuje na podání. Rodičev vytlouká blok českého týmu.

0:4
    Ani středem sítě se ruskému týmu nepodařilo bodovat. Vynikající nástup českého týmu do druhého setu.

0:3
    Hudeček zatlačil soupeře servisem. Následně je zablokován Čefranov.

0:2
    Hudeček na servisu. Rusové jen odevzdali míč. Právě Zmrhal se dostal k útoku a vytlouká blok soupeře.

0:1
    Čefranov začíná druhý set na podání. Zmrhal si naskočil na pipe a dává první bod druhého setu.

0:0
    Začal druhý set.

25:20
    První set skončil.

25:20
    Rodičev na servisu. Zmrhal poslal míč z hlavního kůlu na zem, ale sáhl si při úderu do sítě a první sada končí.

24:20
    Tomáš Široký na podání. Jeho plachtící servis se dostal až do autu. Čtyři setboly.

23:20
    Velmi nepovedené podání Čefranova.

23:19
    Čefranov na podání. Končal měl těžkou pozici a tak zvolil jen přiťuknutí na střed, kde je zablokován Široký.

22:19
    Ondřej Hudeček na servisu. Jeho levačka ale také napálila míč jen do sítě.

21:19
    nyní už Semyšev na podání chybuje. Je tu ještě šance pro Karlovarsko.

21:18
    Semyšev přišel na podání. Zmrhal se neprosadil z hlavního kůlu a poté smečuje také Široký jen do pásky.

20:18
    Končal opět na podání. Jeho servis nyní však zastavila síť.

19:18
    Končal pokračuje na podání. Ze zadní pozice nedal bod na bezblok Ursov. Následně boduje Kriško.

19:17
    Končal na podání. Nepovedená nahrávka na domácí straně a je to jen o dva body. Také ruský trenér si bere oddechový čas.

19:16
    Kriško jen odevzdal míč. Domácí ale nepotrestali lehký útok bodem a poté již boduje Široký.

19:15
    Rusové se dostali do pohody a hrají v velkou lehkostí.

18:15
    Až teď se mohou radovat také Češi. Po útoku středem sítě jde na podání Henri Treial.

18:14
    Ani středem sítě to Čechům nevyšlo. Celou akci zakončuje z hlavního kůlu Ursov.

17:14
    Hudeček si poradil s příjmem, ale na útoku již tolik úspěšný nebyl. Je zablokován.

16:14
    Český celek je nyní pod velkým tlakem. Brdjović přidává další eso. Je tu druhý technický oddechový čas.

15:14
    Kriško mohl poslat Karlovarsko opět do vedení, ale je zablokován.

14:14
    A znovu. Daniel Pfeffer si neporadil s dělovkou ze servisu. Je vyrovnáno a Jiří Novák si bere oddechový čas.

13:14
    A navíc Daniel Pfeffer dostává eso. Najednou je to jen o bod.

12:14
    Zmrhal měl problém s příjmem, ale Kriško se nakonec dostal k útoku. Je však zablokován.

11:14
    Karlovarsko se znovu ubránilo. K druhému útoku se dostal Čefranov, který už boduje.

10:14
    Naopak český celek tlačí soupeře. Nyní se prosazuje po výborném podání na středu sítě Treial.

10:13
    Domácím se nedaří podání. Nyní předvedl servis jen do sítě Krsmanović.

10:12
    Kriško zatlačil servisem. Domácí ale bodují po útoku Čefranova.

9:12
    Právě Rodičev na podání. Zmrhal měl o poznání těžší pozici, ale vytlouká blok soupeře.

9:11
    Široký na podání. Rodičev dostal nahrávku proti jednobloku a to pro něj nebyl problém.

8:11
    Další nepovedené podání předvedl domácí univerzál Čefranov.

8:10
    Hudeček na podání. Bez problémů se prosazuje na hlavním kůle Rodičev.

7:10
    Todorov na podání. Hudeček nyní smečoval z pravého kraje sítě, míč nesložil na palubovku, ale český tým zachraňuje blokem Široký.

7:9
    Karlovarsko si ubránilo, ale Kriško na první pokus nepoložil bodovku. Výměna však pokračovala a boduje až Čefranov z pozice univerzála.

6:9
    Ursov na podání. Ze zadní pozice se prosazuje Marek Zmrhal. Vynikající souhra od Daniela Končala.

6:8
    Henri Treial na servisu. Jeho plachtící podání končí jen na pásce.

5:8
    Treial si počkal na nahrávku na středu sítě a smečí k postranní lajně boduje. Následuje první technický oddechový čas.

5:7
    Marek Zmrhal na podání. Jeho servis však jde jen do poloviny sítě.

4:7
    Todorov se středem sítě neprosadil a to trestá složenou bodovou Ondřej Hudeček.

4:6
    Nepovedené podání Krsmanoviće.

4:5
    Kriško dostal dobrou nahrávku do zóny jedna, ale na vysoký blok ruského celku si nepřišel.

3:5
    Kriško zatlačil servisem. Český blok je však nachytán v síti.

2:5
    Čefranov nevstupuje do zápasu vůbec dobře. Další přetažený úder do autu.

2:4
    Rodičev na podání. Také druhý blokař Karlovarska dává bod.

2:3
    Právě Široký na servisu. Také Krsmanović dává bod středem sítě.

1:3
    Končal zvolil útok středem sítě a Tomáš Široký přidává bod.

1:2
    Tentokrát se již prosazuje z pozice univerzála Čefranov.

0:2
    Opět velmi kvalitní podání, ale Rusové se dostali do útoku. Míč však z ruky Ursova končí v autu.

0:1
    Ondřej Hudeček začíná dnešní zápas na podání. Karlovarský kapitán hned dává přímý bod z podání.

0:0

0:0

Gazprom-Jugra Surgut: Babešin, Brdjović – Ersov, Semyšev, Rodičev, Askerov – Krsmanović, Beskrovnij, Todorov – Čefranov, Nosenko – Andrejev, Fazulov
    Trenér: Rafael Chabibullin

VK ČEZ Karlovarsko: Štefko, Bican, Končal – Hudeček (C), Málek, Zmrhal – Sukuba, Netrval, Treial, Široký – Kriško – Pfeffer
    Trenér: Jiří Novák

Rozhodčí: Ignat Mitev (BUL) – Ali Badge (TUR).

0:0

Ruský celek se nachází na jedenácté pozici v ruské nejvyšší soutěži. V posledním zápase se musel sklonit Surgut před volejbalovým gigantem Dinamem Moskva. Na domácí palubovce, ale druhému týmu tabulky vzal alespoň set, na body to však nestačilo. Finalista loňského CEV Cupu se musel letos vypořádat s Olympiakosem Pireus. Podobně jako Karlovarsko prohrál první set v pěti setech. Následně odvetu zvládli Rusové za tři body a postoupili bez potřeby hrát zlatý set.

0:0

Karlovarsko hraje svou teprve třetí sezónu! Před dvěma lety z toho byla hned v domácí soutěži bronzová medaile. Loni se už v závěrečných bojích tolik nedařilo a Karlovarsko si odneslo "jen" čtvrté místo. I nyní si klub ze severozápadu Čech nevede vůbec zle. Z úvodních šestnácti střetnutí v domácí extralize ztratil vítězství jen ve třech zápasech. Na půdě překvapení letošního roku Kladna z toho byla porážka 0:3, také před domácím publikem Karlovarsko nestačilo na papírově slabší ČZU Praha. Naposledy nestačil výběr Jiřího Nováka na loňského finalistu. Karlovarští v Brně podlehli v pěti setech.

Loňský CEV Cup nedopadl pro Karlovarsko podle představ. Proti italskému gigantovi Perugii se podařilo uhrát jen jeden set. V následném Challenge cupu už mělo Karlovarsko přijatelnějšího soupeře, ale ani proti Arcadě Galati se nepodařilo uspět.

Karlovarsko si již v letošním ročníku CEV Cupu poradilo s estonským Tallinem. V obou zápasech se svěřenci Jiřího Nováka radovali z vítězství 3:1. Proti finskému mistru to nevypadlo po domácím zápase vůbec dobře. Celek Jiřího Novák ztratil vedení 2:0 a prohrál v pěti setech. Následně ale na palubovce soupeře dokázal zvítězit v setech čtyřech.

0:0
    Krásné středeční odpoledne, vítám všechny příznivce volejbalu. Karlovarsko se probojovalo už do osmifinále druhé nejprestižnější klubové soutěže. V prvním měření sil se klub ze západu Čech vydal na palubovku ruského Surgutu.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.