Pittsburgh – Nashville 4:2 (kon.) | Carolina – Philadelphia 5:1 (kon.) | NY Islanders – Washington 3:2 (kon.)
NY Rangers – Columbus 4:6 (kon.) | Detroit – NJ Devils 3:4 (kon.) | Tampa Bay – Boston 3:4 (kon.)
Montreal – Buffalo 5:2 (kon.) | Florida – Ottawa 6:5 (kon.) | St. Louis – Winnipeg 3:5 (kon.)
Dallas – Toronto 6:3 (kon.) | Edmonton – Minnesota 2:5 (kon.) | Arizona – LA Kings 2:3 (kon.)
Anaheim – Colorado 5:1 (kon.) | San Jose – Chicago 3:1 (kon.)
Carolina Hurricanes
5:1 (2:0, 2:0, 1:1)
Philadelphia Flyers
cz Streda 01.02.2017, 01:00 • PNC Arena, Raleigh • NHL

59:53
    Travis Konecny dostal menší trest za nesportovní chování, což už na výsledku utkání sedm sekund před koncem nic nezmění.

56:57
    Viktor Stålberg dostal dvě minuty za držení a Flyers dohrají podstatnou část závěru zápasu v přesilové hře.

51:26
    Jordan Staal dostal dvě minuty za podražení a Flyers mají k dispozici čtvrtou přesilovou hru.

49:46
    Jay McClement dostal menší trest za hákování a Flyers mají k dispozici třetí přesilovou hru, zatím nevyužili ani jednu.

44:49
    Brandon Manning se pustil do Jeffa Skinnera a dostal dvě minuty za sekání, zatímco Matt Read souběžně s ním menší trest za hrubost. Carolina si zahraje přesilovou hru 5 na 3, která potrvá celé dvě minuty!

40:12
    Jeff Skinner nabral obrovskou rychlost a v blízkosti pravé tyče ve snaze zakončit narazil do Stevea Masona, načež následovalo vyloučení za nedovolené bránění brankáře, které nakonec vyfasoval Lee Stempniak.

37:10
    Claude Giroux dostal dvě minuty za hrubost a Carolina má k dispozici čtvrtou přesilovou hru, zatím nevyužila ani jednu.

30:35
    Ivan Provorov dostal dvě minuty za vysokou hůl poté, co v obranném pásmu po vhazování zasáhl do obličeje Viktora Stålberga. Nedošlo ovšem ke krvavému zranění.

27:05
    Lee Stempniak na levém křídle při forčekingu tvrdě dohrál Andrewa MacDonalda a dostal dvě minuty za vražení na hrazení. Minutu a čtyři sekundy se bude hrát ve hře 4 na 4. Poté začne přesilová hra Flyers.

26:09
    Jordan Staal byl zahákován Shaynem Gostisbeherem, který dostal dvě minuty za hákování, a Carolina si po krátké reklamní přestávce zahraje druhou přesilovou hru. První Hurricanes nevyužili.

20:14
    Andrew MacDonald dostal dvouminutový trest poté, co na pravé straně obranného pásma podrazil Jeffa Skinnera.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 8. Aho (J. Staal), 17. Aho (E. Lindholm), 37. Skinner (Stempniak, Hainsey), 39. Aho (E. Lindholm, Teräväinen), 46. Faulk (Aho, Teräväinen) – 51. B. Schenn (Gostisbehere, Voráček)

Carolina Hurricanes: C. Ward (Läck) – Slavin, Pesce, Hainsey, Faulk (A), Hanifin, Dahlbeck – Skinner, D. Ryan, Stempniak – B. McGinn, V. Rask (A), Teräväinen – Aho, J. Staal (A), E. Lindholm – Nordström, McClement, Stålberg.
    Philadelphia Flyers: S. Mason (Neuvirth) – Provorov, MacDonald, Streit (A), Gudas, Manning, Gostisbehere – Raffl, Giroux (C), Voráček – Konecny, B. Schenn, Simmonds (A) – Cousins, Couturier, Read – VandeVelde, Bellemare, Ljubimov.

Rozhodca: Jean Hebert, Kevin Pollock. Čároví: Devin Berg, Tim Nowak

Diváci: 13577