Novokuzneck – Vladivostok 3:2 (2:1 po s.n.) | Novosibirsk – Red Star Kunlun 1:0 (kon.) | Omsk – Chabarovsk 2:4 (kon.)
Nižnekamsk – Kazaň 8:2 (kon.) | Záhreb – D. Moskva 3:6 (kon.) | HC Slovan – Jaroslavľ sk 3:2 (2:0 po s.n.)
po s.n. (2:0)
HC Slovan Bratislava
3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)
Lokomotiv Jaroslavľ
Utorok 31.01.2017, 19:30 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL

58:10
    Skalický a Nakládal po dve minúty za hrubosť, hráme opäť štyria proti štyrom.

55:11
    Barry Brust inkasuje za nešportové správanie osobný trest desať minút.

53:14
    Atak na hráča domácich posúdili hlavní ako dovolený, vzápätí sa dostal do kontaktu s hráčom súpera Taffe, ktorý už inkasuje dve minúty za seknutie, Slovan pôjde do štyroch.

45:53
    Za svoj faul na Starostu mimo diania hry dostal dve minúty za nebezpečnú hru so zdvihnutou hokejkou Loktionov, ešteže si to všimol hlavný, Slovan bude hrať presilovku.

36:37
    Ofsajd domácich, po odpískaní sme videli faul hostí, potom sa strhla šarvátka a po dve minúty dostali Rafikov a Bačík, obaja za hrubosť. Hráme opäť štyria proti štyrom.

33:09
    Za seknutie Brusta dostal dve minúty Talbot a sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

32:54
    Za podrazenie odchádza na trestnú Jeglič, Slovan bude hrať opäť so štyrmi hráčmi v poli.

30:31
    Máme tu vylúčenie Bačíka, ktorý dostal dve minúty za držanie, presilovku si zahrá Lokomotiv.

09:57
    Puk mal pod lapačkou Sudnicin a po malej šarvátke dostal dve minúty za hrubosť Ľubuškin, presilová hra pre belasých.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 15. M. Hlinka (Cheechoo), 36. Cheechoo (Taffe, Kundrátek), rozh. náj. Musatov – 54. Kozun (Nakládal), 56. Kozun (Pašnin, Kontiola)