Vladivostok – HC Slovan sk 2:1 (kon.) | Red Star Kunlun – Záhreb 5:0 (kon.) | Dinamo Minsk – Barys 2:1 (kon.)
Helsinki – Jugra Chanty-Mansijsk 6:5 (kon.) | Riga – Jekaterinburg 4:3 (po pr.)
Admiral Vladivostok
2:1 (2:0, 0:1, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Sobota 28.01.2017, 08:00 • Fetisov Arena, Vladivostok • KHL

39:43
    Príliš veľa hráčov na ľade, trest pre hráčsku lavičku domácich odsedí Sigariov. Sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

37:57
    Nedovolené bránenie a dve minúty v závere tretiny vyfasoval Sersen, Admiral si zahrá presilovku.

31:33
    Po malej šarvátke dostali po dve minúty Švarný a Plotnikov, Švarný za hrubosť, Plotnikov za seknutie.

09:03
    Za faul lakťom dostal dve minúty Luža, pri signalizovanom vylúčení chcel puk vybojovať Skalický, ktorý celkom nezmyselne podrazil súpera a Slovan pôjde razom do trojky.

03:46
    Cheechoo vyrobil faul za bránkou domácich a dostal dve minúty za krosček.

00:13
    Morrisonn dostal dve minúty za podrazenie a Slovan bude v úvode zápasu hrať presilovku.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 16. Sigarjov (Wright), 16. Sajustov (Gavrilenko, Fisenko) – 22. Šťastný (Jeglič, Chipchura)

Admiral Vladivostok: Bobkov (Serebriakov) – Blum (A), Bartulis (C), Morrisonn, Volčenkov (A), A. Zemčonok, Gavrilenko, Kurašov, Sigariov – Fisenko, Sajustov, Sabolič – Wright, Krasnoslobodcev, Gorškov – Kazakov, Makarenko, D. Žafiarov – Barbašov, Alexejev, M. Plotnikov
    HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Sersen (C), Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Starosta, Luža, Bačík, Rosandič – Chipchura, Taffe (A), Cheechoo – Musatov, Jeglič, Šťastný – Skalický, Vopelka, Lušňák – Pätoprstý, Šiška, Petráš

Rozhodca: Kulakov, Fatejev – Nesterov, Černyšov

Diváci: 5.841