Wolfsburg – Augsburg 1:2 (kon.) | Ingolstadt – Hamburger 3:1 (kon.) | Brémy – Bayern 1:2 (kon.)
Darmstadt – Kolín nad Rýnom 1:6 (kon.) | Lipsko – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 2:3 (kon.)
Bayer Leverkusen
2:3 (2:0)
Borussia Mönchengladbach
Sobota 28.01.2017, 18:30 • BayArena, Leverkusen • Nemecká Bundesliga • 18. kolo

90
    Stindl takmer pridal hatrick, jeho pokus však zmaril Leno.

89
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Jonas Hofmann, prichádza Josip Drmić.

85
    Odchádza strelec zatiaľ víťazného gólu Raffael, nahradí ho Johnson.

77
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Karim Bellarabi, prichádza Stefan Kießling.
    71. Raffael (MNC) - 2:3

71
    Mönchengladbach dal gól!
    Tak toto už je naozaj príliš aj pre nezaujatého diváka! Mönchengladbach otáča stav zápasu svojím heroickým výkonom v druhom polčase! Kramer poslal po chybe domácich nádherný pas na nabiehajúceho RAFFAELA, ktorý si prehodil loptu na silnejšiu pravú nohu a následne nekompromisne technickou strelou otáča stav zápasu na 2-3.

70
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Thorgan Hazard, prichádza André Hahn.

66
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Charles Aránguiz, prichádza Kai Havertz.
    Striedanie v tíme Bayer Leverkusen: z ihriska odchádza Benjamin Henrichs, prichádza Tin Jedvaj.

63
    Neuveriteľné, čo predvádzajú hostia v druhom dejstve! Naozaj krásne futbalové predstavenie! Hofmann sa dostal po prihrávke Hazarda zoči voči Lenovi, v poslednom možnom momente však zblokoval jeho strelu jeden z obrancov Leverkusenu.
    59. Lars Stindl (MNC) - 2:2

59
    Parádny výkon hostí v druhom dejstve pokračuje! Wentd si urobil priestor na ľavej strane, následne odcentroval a keď vyskočil najvyššie kapitán LARS STINDL bolo vyrovnané!

58
    Po dlhšom časovom úseku sa dostali do veľkej šance aj domáci hráči, konkrétne to bol Arangiuz, ktorý vystrelil po peknej prihrávke Calhanoglua. Pokus čilského záložníka bol však nepresný.
    52. Lars Stindl (MNC) - 2:1

52
    Hostia sa predsa len dočkali a za skvelý štart do druhého polčasu boli odmenení gólom! Najprv bola zblokovaná strela Hazarda, napokon však vypálil krásne LARS STINDL a na jeho parádnu strelu nemal Leno nárok a je znížené!

50
    Hazard sa teraz dostal do jednoznačnej tutovky úplne z ničoho! Zoči voči gólmanovi Lenovi však belgičan neskóroval.
    34. Javier Hernández (LEV) - 2:0

34
    Bayer Leverkusen dal gól!
    Neuveriteľné veci sa dejú v BayArene! Ďalší roh v podaní Calhanoglua pristál na hlavičke perfektne nabiehajúceho JAVIERA HERNÁNDEZA, ktorý sa v takýchto situáciach nemýli a je to 2-0.
    32. Jonathan Tah (LEV) - 1:0

32
    Domáci sa však predsa len dočkali prvého vstreleného gólu ešte v prvom polčase. Calhanoglu mal možnosť rozohrať rohový kop aj po druhý krát. Tentoraz poslal center na bližšiu tyč, kde si nabehol JONATHAN TAH, umiestnil hlavičku presne a otvára tak skóre dnešného stretnutia!

13
    Najväčšia príležitosť v zápase prišla v trinástej minúte, keď sa zničoho dostal do koncovky na ľavej strane Dahoud, jeho strelu však pohotovým zákrokom vyrazil skvelý Leno!

2
    Hneď v úvode mali domáci výhodu rohového kopu, ten zahral Calhanoglu. A gólman Sommer musel nadvakrát zasahovať.