Wolfsburg – Augsburg 1:2 (kon.) | Ingolstadt – Hamburger 3:1 (kon.) | Brémy – Bayern 1:2 (kon.)
Darmstadt – Kolín nad Rýnom 1:6 (kon.) | Lipsko – Hoffenheim 2:1 (kon.) | Leverkusen – Mönchengladbach 2:3 (kon.)

Mönchengladbach dal gól!
    Tak toto už je naozaj príliš aj pre nezaujatého diváka! Mönchengladbach otáča stav zápasu svojím heroickým výkonom v druhom polčase! Kramer poslal po chybe domácich nádherný pas na nabiehajúceho RAFFAELA, ktorý si prehodil loptu na silnejšiu pravú nohu a následne nekompromisne technickou strelou otáča stav zápasu na 2-3.
    59. Lars Stindl (MNC) - 2:2

59
    Parádny výkon hostí v druhom dejstve pokračuje! Wentd si urobil priestor na ľavej strane, následne odcentroval a keď vyskočil najvyššie kapitán LARS STINDL bolo vyrovnané!
    52. Lars Stindl (MNC) - 2:1

52
    Hostia sa predsa len dočkali a za skvelý štart do druhého polčasu boli odmenení gólom! Najprv bola zblokovaná strela Hazarda, napokon však vypálil krásne LARS STINDL a na jeho parádnu strelu nemal Leno nárok a je znížené!
    34. Javier Hernández (LEV) - 2:0

34
    Bayer Leverkusen dal gól!
    Neuveriteľné veci sa dejú v BayArene! Ďalší roh v podaní Calhanoglua pristál na hlavičke perfektne nabiehajúceho JAVIERA HERNÁNDEZA, ktorý sa v takýchto situáciach nemýli a je to 2-0.
    32. Jonathan Tah (LEV) - 1:0

32
    Domáci sa však predsa len dočkali prvého vstreleného gólu ešte v prvom polčase. Calhanoglu mal možnosť rozohrať rohový kop aj po druhý krát. Tentoraz poslal center na bližšiu tyč, kde si nabehol JONATHAN TAH, umiestnil hlavičku presne a otvára tak skóre dnešného stretnutia!