Boston – Chicago 0:1 (kon.) | Buffalo – Detroit 3:2 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 1:7 (kon.)
NJ Devils – Montreal 1:3 (kon.) | Edmonton – Nashville 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Florida 2:1 (kon.)
Winnipeg – St. Louis 5:3 (kon.) | Columbus – Carolina 3:2 (kon.)

Sabres právě vstřelili branku!
    DeKeyser byl při pokusu o odpálení puku hákován Okposem, rozhodčí však nepískali, následně se puk dostal po ose Eichel – O'Reilly právě ke KYLE OKPOSOVI, jenž dokázal zasunout kotouč za Mrázka – 3:2! Asistence: Ryan O'Reilly, Jack Eichel.

63:53
    Nielsen dostává za hákování dvě minuty, Detroit se musí do konce prodloužení bránit.

62:50
    Ke střele z hranice levého kruhu se dostal Mantha, jeho dělovka mířila přímo doprostřed branky, kde stál pozorný Nilsson!

61:41
    Rozhodčí se usnesli na tom, že Vanek nebyl ve vyložené šanci. Trestné střílení tak nařízeno nebylo!

61:41
    Vanek jel sám na brankáře a byl zezadu faulován Okposem, ten si odpyká dvě minuty za hákování.

57:41
    Helm to udělal skvěle, rychle našlápl a pomalu uháněl vstříc Nilssonovi. Jeho rána mířila těsně vedle!
    55:51 Ryan O'REILLY - 2:2

55:51
    A je opět srovnáno! RYAN O'REILLY to udělal fantasticky. Po prvém mantinelu se dostal do útočné třetiny, objel branku a prostřelil Mrázka – 2:2! Asistence: Cody Franson, Justin Falk.
    53:38 Darren HELM - 1:2

53:38
    Detroit právě vstřelil branku!
    Celá hala ztichla, DARREN HELM se přeci jen dočkal, hosté vedou! Puk se různě odrážel v prostoru mezi kruhy, první jej získal právě útočník s číslem 43, který jej dokázal poslat za záda Nilssona – 1:2! Asistence: Justin Abdelkader, Alexej Marčenko.

52:55
    Vanek zpoza branky přihrával před ní, kde byl Athanasiou, jenž v obrovské šanci nedokázal překonat Nilssona!

50:19
    V samotném závěru početní výhody se ke střele z prostoru před brankou dostal Tatar, jenže nedokázal propálit skvěle chytajícího Nilssona! Velká šance pro slovenského útočníka ve službách Red Wings.

49:49
    Nyquist na pravém kruhu dostal puk, vystřelil a jeho rána orazítkovala břevno branky!

48:19
    Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Fedun, pro Detroit dobrá příležitost na to, aby se dostal do vedení.

47:06
    O'Reilly si vyjel před branku, ale Mrázek skvěle vyrazil střelu pod břevno! Český brankář drží svůj tým v boji o body.

39:32
    Puk se odrazil mezi kruhy, kam si najel Fedun, který tvrdou střelou protáhl Mrázka!

33:52
    Skvělý zákrok Mrázka! Foligno poslal jemnou přihrávku před branku, kam najel Eichel, jehož střelu brankář Red Wings dokázal vyrazit.

26:24
    Dvě minuty za hru vysokou holí obdržel Falk. Hokejisté Red Wings mají přesilovou hru.
    25:06 Sam REINHART - 1:1

25:06
    Domácí využili přesilovou hru, SAM REINHART dopravil puk do sítě jasným kopnutím, ale ještě než se puk doklouzal za brankovou čáru, dokázal jej posunout hokejkou. Branka platí – 1:1! Asistence: Jack Eichel, Rasmus Ristolainen.

25:06
    Domácí dosáhli branky, ale ta nebyla uznána! Reinhart jednoznačně kopl do puku, takže podle pravidel trefa neplatí.

24:20
    Ennis byl faulován Ouelletem, jenž míří na trestnou lavici. Domácí mají 24 vteřin trvající přesilovou hru pět na tři!

22:43
    Dvě minuty za podražení dostal Helm, domácí mají přesilovou hru.

19:19
    Další neskutečný zákrok českého brankáře! Z prostoru před brankou střílel Ennis, jenže Mrázek puk směřující k pravé tyči hokejkou vyrazil mimo nebezpečné území!

18:02
    Franson ujížděl po pravé straně, naservíroval puk na Foligna, který střílel do prázdné branky, jenže Mrázek se stihl přesunout a ránu vyrazit nad branku! Skvělý zákrok českého brankáře.

13:31
    Larkin vyjel s pukem před branku Buffala, jenže nedokázal zasunout kotouč za Nilssona!

11:54
    Carrier ujížděl sám na Mrázka, který jej vychytal a drží tak těsný náskok svého týmu!

11:34
    Athanasiou zavezl puk do útočné třetiny, předal jej Jensenovi, který tvrdou střelou z hranice pravého kruhu prověřil Nilssona! Následuje další komerční přestávka.
    09:02 Frans NIELSEN - 0:1

09:02
    Hosté po dvanácti vteřinách využívají přesilovou hru a ujímají se vedení! FRANS NIELSEN dostal přihrávku mezi kruhy, odkud se střelou ke vzdálenější tyčce nemýlil – 0:1! Asistence: Mike Green.

08:50
    Přesilová hra i pro Detroit, za držení míří na trestnou lavici Bogosian.

07:18
    Nielsen vjel do útočné třetiny, nabral rychlost, jel za branku, ale nakonec přihrál na Athanasioua, který střelou z první trefil tyčku!

01:55
    Mrázek předvedl skvělý zákrok, když vychytal soupeře tečujícího střelu těsně před ním! Následná dorážka mířila do tyče, domácí měli velkou možnost přesilovku využít!

01:14
    Ale byli to hosté, kteří způsobili nebezpečí před brankou soupeře. Helm přihrál na Glendeninga, který ze vzduchu mezi kruhy trefil Nilssona!

00:56
    V souboji u mantinelu mezi McCabem a Nyquistem upadl obránce Sabres nebezpečně na hrazení, rozhodčí usoudili, že byl faulován. Útočník Red Wings míří za podražení na trestnou lavici.

Milan Šplíchal

Góly a asistencie: 26. Reinhart (Eichel, Ristolainen), 56. R. O'Reilly (Franson, Falk), 65. Okposo (R. O'Reilly, Eichel) – 10. Nielsen (Green), 54. Helm (Abdelkader, Marčenko)

Buffalo Sabres: A. Nilsson (Lehner) – McCabe, Ristolainen, Bogosian, Franson, Falk, Fedun – Ennis, R. O'Reilly, Okposo – M. Foligno, Eichel, Reinhart – E. Kane, Girgensons, B. Gionta – Carrier, C. O'Reilly, Moulson.
    Detroit Red Wings: Mrázek (Coreau) – Green, DeKeyser, Marčenko, Ericsson, Jensen, Ouellet – Mantha, Zetterberg, Nyquist – Vanek, Nielsen, Athanasiou – D. Larkin, Sheahan, Tatar – Helm, Glendening, Abdelkader.