Boston – Chicago 0:1 (kon.) | Buffalo – Detroit 3:2 (po pr.) | Carolina – Pittsburgh 1:7 (kon.)
NJ Devils – Montreal 1:3 (kon.) | Edmonton – Nashville 2:3 (0:2 po s.n.) | Vancouver – Florida 2:1 (kon.)
Winnipeg – St. Louis 5:3 (kon.) | Columbus – Carolina 3:2 (kon.)
Buffalo Sabres
3:2 (0:1, 1:0, 1:1 - 1:0)
Detroit Red Wings
cz Sobota 21.01.2017, 01:00 • KeyBank Center, Buffalo • NHL

63:53
    Nielsen dostává za hákování dvě minuty, Detroit se musí do konce prodloužení bránit.

61:41
    Vanek jel sám na brankáře a byl zezadu faulován Okposem, ten si odpyká dvě minuty za hákování.

48:19
    Dvě minuty za nedovolené bránění si odpyká Fedun, pro Detroit dobrá příležitost na to, aby se dostal do vedení.

26:24
    Dvě minuty za hru vysokou holí obdržel Falk. Hokejisté Red Wings mají přesilovou hru.

24:20
    Ennis byl faulován Ouelletem, jenž míří na trestnou lavici. Domácí mají 24 vteřin trvající přesilovou hru pět na tři!

22:43
    Dvě minuty za podražení dostal Helm, domácí mají přesilovou hru.

08:50
    Přesilová hra i pro Detroit, za držení míří na trestnou lavici Bogosian.

00:56
    V souboji u mantinelu mezi McCabem a Nyquistem upadl obránce Sabres nebezpečně na hrazení, rozhodčí usoudili, že byl faulován. Útočník Red Wings míří za podražení na trestnou lavici.

Milan Šplíchal

Góly a asistencie: 26. Reinhart (Eichel, Ristolainen), 56. R. O'Reilly (Franson, Falk), 65. Okposo (R. O'Reilly, Eichel) – 10. Nielsen (Green), 54. Helm (Abdelkader, Marčenko)

Buffalo Sabres: A. Nilsson (Lehner) – McCabe, Ristolainen, Bogosian, Franson, Falk, Fedun – Ennis, R. O'Reilly, Okposo – M. Foligno, Eichel, Reinhart – E. Kane, Girgensons, B. Gionta – Carrier, C. O'Reilly, Moulson.
    Detroit Red Wings: Mrázek (Coreau) – Green, DeKeyser, Marčenko, Ericsson, Jensen, Ouellet – Mantha, Zetterberg, Nyquist – Vanek, Nielsen, Athanasiou – D. Larkin, Sheahan, Tatar – Helm, Glendening, Abdelkader.