Pardubice – Třinec 5:4 (po pr.) | Litvínov – Olomouc 0:3 (kon.) | Chomutov – K. Vary 3:1 (kon.)
Mladá Boleslav – Hradec Králové 3:5 (kon.) | Liberec – Plzeň 3:1 (kon.) | Kometa Brno – Zlín 2:4 (kon.)
HC Kometa Brno
2:4 (1:0, 0:1, 1:3)
Berani Zlín
cz Piatok 20.01.2017, 18:00 • DRFG Arena, Brno • Tipsport extraliga (ČR) • 40. kolo

58:34
    Drama vrcholí a domácí si zahrají přesilovku. Pavel Sedláček za brankou podrazil Hynka Zohornu a Kometa má unikátní šanci pro hru 6 na 4!

43:48
    Hosté si zahrají další přesilovku. Vyloučen je domácí útočník Jan Káňa, který si na trestné lavici odsedí dvě minuty za hákování

28:41
    Hosté si zahrají první přesilovku. Vyloučen je domácí křídelník Marcel Haščák, jenž si odpyká dvě minuty za krosček.

04:32
    Domácí si zahrají první přesilovku. Lotyšský útočník Roberts Bukarts ve středním pásmu zcela zbytečně fauloval Dostálka a odsedí si dvě minuty za držení protihráče.

Daniel Kinc

Góly a asistencie: 4. Haščák (Vincour, F. Král), 57. J. Káňa (Trška, Vincour) – 34. Říčka (Blaťák, P. Holík), 45. Kotvan (Marušák, P. Holík), 50. P. Holík (Šťastný), 60. Řezníček

HC Kometa Brno: Čiliak (Dostál) – F. Král, O. Němec (A), Štencel, Trška, Gulaši, Zábranský, Malec, L. Vágner – Haščák, Čermák (C), Vincour (A) – J. Káňa, V. Němec, H. Zohorna – M. Kvapil, Nečas, R. Zohorna – Dočekal, F. Dvořák, Dostálek.
    Berani Zlín: Kašík (Štůrala) – Kotvan, Marušák (A), Blaťák, Matějíček, Žižka (A), Řezníček, Gazda – Říčka, P. Holík, Šťastný – Honejsek, Popelka, Bukarts – O. Veselý (C), Chytil, Okál – Ostřížek, Sedláček, Kubiš – Gago.

Rozhodca: Čech, Hejduk – Hlavatý, Tošenovjan

Diváci: 7700 (vyprodáno)