Saudská Arábia – Maďarsko 24:37 (kon.) | Argentína – Egypt 26:31 (kon.) | Bielorusko – Nemecko 25:31 (kon.)
Dánsko – Bahrajn 30:26 (kon.) | Macedónsko – Španielsko 25:29 (kon.) | Chorvátsko – Čile 37:22 (kon.)
Švédsko – Katar 36:25 (kon.)
Dánsko
30:26 (17:13)
Bahrajn
cz Streda 18.01.2017, 17:45 • AccorHotels Arena, Paříž • Majstrovstvá sveta mužov • Skupina D
    60
    Möllgaard dovršuje třicítku na dánské konto a dánská lavička se raduje. (30:26)
    59
    67 sekund před koncem snižuje na rozdíl tří branek Al-Salatna, ale to už nic neznamená. (29:26)
    57
    Söndergaard proskočil na pravé spojce a dává svůj nejdůležitější gól v zápase. Teď už to Dánové asi nepustí. (29:25)
    56
    Damgaard v rychlé akci podruhé za sebou trefuje tyč a z brejku ranou o zem snižuje Habib, Bahrajn ještě žije! (28:25)
    56
    Mohamed Merza si udělal místo na pivotu a ukončuje střelecký půst. (28:24)
    53
    Seveřané navíc opět co nejvíce odkládali střelu, až dostali míč na pivota a Henrik Toft spoluhráče nezklamal. (28:23)
    52
    Dánové místo brejku zabrzdili akci a tahali čas.Nakonec se to vyplatilo, Damgaard proskočil na levé spojce a dal k bližší tyči. (27:23)
    50
    Mahfoodh se oté dopouští technické chyby a brejk proměňuje Damgaard! Favorit má zpět aspoň malý náskok ve skóre. (26:23)

47
    Navíc byl Landin faulován a Ali Merza dostává 2 minuty. (25:23)
    47
    Magnus Landin aspoň trochu uklidňuje tým úspěšným náskokem z pravého křídla. (25:23)
    46
    Jenže Andersson nedává, následně Damgaard ztrácí míč a Habib z brejku stahuje ztrátu Bahrajnu na jediný gól! (24:23)
    45
    Dánové neustále riskují bez brankáře a začíná se jim to těžce nevyplácet! Damgaard ztratil míč a Al-Sayyad obloučkem přes celé hřiště dává další gól do prázdné! (24:22)
    44
    Lindberg nedává náskokem z pravého křídla, když jeho tým opět hrál bez brankáře, a Al-Sayyad toho využívá ke sprintu přes celé hřiště a střele do prázdné branky! (24:21)
    43
    Habib dává sedmičku ranou na hlavu! (24:20)

43
    Dánové opět hráli bez brankáře, Mahfoodh se dral k brance, Henrik Toft ho fauloval, dostává 2 minuty a navíc bude sedmička. (24:19)
    42
    Z následné akce už dal gól Lindberg. (24:19)
    41
    Andersson dává gól ze střední spojky. (23:19)

40
    Za zmíněný faul je vyloučen Ali Merza. (22:19)

40
    Dánsko hrálo v útoku bez brankáře, Hansen se cpal do brankoviště, byl nedovoleně zastaven dvěma protihráči, ale neudržel nervy na uzdě, zlostí je oba srazil k zemi a dostává červenou kartu! Dánská největší hvězda tento zápas nedohraje! (22:19)

39
    Navíc byl Habib faulován a Henrik Toft dostává 2 minuty. (22:19)
    39
    Habib odpovídá z pravého křídla. (22:19)
    38
    A sám Mortensen proměnil následnou protiakci náskokem z levého křídla. (22:18)
    36
    Mahfoodh měl možnost jít do brejku a doprava k zemi snižuje na rozdíl tří branek. (21:18)
    35
    Habib se prosadil z pivota střelou k zemi. (21:17)
    34
    Jenže hosté hráli bez brankáře a než se ten stačil vrátit do kasy, z půlky hřiště poslal míč do sítě Henrik Toft. (21:16)
    34
    Ahmed Al-Maqabi si seběhl z levé spojky ke středu a dává gól. (20:16)
    33
    Lindbergh proměňuje náskok z pravého křídla. (20:15)
    33
    Z oslabení vznikla vypršením trestů dánská přesilovka, ale první gól v ní dává Mahfoodh ranou ze střední spojky. (19:15)
    32
    Seveřané také hrají v oslabení v útoku bez brankáře. Henrik Toft se prosazuje z pivota. (19:14)
    32
    Na sedmičku přišel Habib a dává do pravé šibenice. (18:14)
    31
    A právě Hansen se ihned prosazuje z levé spojky. (18:13)
    30
    Dánové ještě stihli za těch 5 sekund rozehrát akci a Söndergaard z velké dálky upravuje na poločasový čtyřbrankový rozdíl. (17:13)

30
    V poslední minutě se dějou věci! Dánové šli po dvou faulech dokonce do čtyř, ale 5 sekund před koncem poločasu dostává dvojitý trest Al-Sayyad a uvidíme nezvyklou situaci 5/4 v podání Bahrajnu. (16:13)

30
    Vyloučení v týmu Dánsko (Lasse Svan Hansen). (16:13)
    30
    Mohamed Merza využívá více místa v soupeřově obraně na proskok z levé spojky. (16:13)

30
    Vyloučení v týmu Dánsko (Jesper Nöddesbo). (16:12)
    28
    Damgaard z levé spojky střelou přes obránce k pravé tyči uspěl. (16:12)
    26
    Už v plném počtu se prosazuje Eid z levé spojky. (15:12)
    25
    Po více než minutě přesilovky konečně Dánové dokázali aspoň vystřelit. A Svan z pravého křídla proměnil. (15:11)
    25
    Mahfoodh utekl v oslabení do brejku a nemýlil se. (14:11)

24
    Vyloučení v týmu Bahrajn (Mohamed Merza I.). (14:10)
    24
    Rene Hansen rychle odpovídá z pivota k levé tyči. (14:10)
    24
    Al-Sayyad však stále drží Bahrajn relativně v kontaktu. (13:10)
    23
    Technickou chybu Al-Sayyada v útoku využil k brejku Magnus Landin a zavěsil pod víko. (13:9)

22
    Žlutá karta pro tým Bahrajn (Husain Al-Sayyad). (12:9)
    22
    Al-Sayyad ze střední spojky maže rozdíl na pouhé tři góly! (12:9)
    21
    Navíc poslal do brejku Aliho Merzu, který nezaváhal. (12:8)
    20
    Až třetí pokus měl gólové parametry. Ali Merza z pivota. (12:7)
    19
    Rene Toft z pivota k pravé tyči dává Dánsku už šestigólový náskok. (12:6)

18
    Žlutá karta pro tým Dánsko (Rene Toft Hansen). (11:6)
    17
    Andersson znovu doleva pod víko ze střední spojky. (11:6)
    17
    Nejlepší hráč Dánska Mikkel Hansen si se sedmičkou poradil. Doleva pod víko. (10:6)
    16
    Až Mohamed Merza uspěl z pivota. (9:6)
    15
    To Damgaard z podobné pozice ranou o zem nezaváhal a Dánové konečně získávají poněkud uklidňující náskok. (9:5)
    13
    Já na bráchu... Rene Toft získal míč po chybě Mahfoodha, vysla, bratra Henrika do brejku a je to o tři góly. (8:5)
    13
    Magnus Landin z pravé spojky na bližší tyč poprvé posílá Dány do dvoubrankového náskoku. (7:5)
    11
    Henrik Toft z místa pivota už nezaváhal. (6:5)
    11
    Bahrajn znovu v útoku odvolal brankáře a Mahfoodh vyrovnal z levé spojky střelou k zemi. (5:5)
    10
    Po více než 3 minutách padá gól. Damgaard po dlouhé době vrací favoritovi vedení. (5:4)

8
    Žlutá karta pro tým Dánsko (Henrik Toft Hansen). (4:4)
    7
    Již po devíti sekundách se proti pěti hráčům prosazuje Söndegaard z pivota. (4:4)

7
    Vyloučení v týmu Bahrajn (Ali Eid). (3:4)
    7
    Čehož využil k brejku Saad a nedal Niklasu Landinovi šanci. Bahrajn překvapivě v úvodu více než drží krok. (3:4)
    6
    Mahfoodh z levé spojky dává už svůj druhý gól. (3:3)
    5
    Magnus Landin se ihned po rozehrání prodral až na brankoviště a střílí k levé tyči. (3:2)