Saudská Arábia – Maďarsko 24:37 (kon.) | Argentína – Egypt 26:31 (kon.) | Bielorusko – Nemecko 25:31 (kon.)
Dánsko – Bahrajn 30:26 (kon.) | Macedónsko – Španielsko 25:29 (kon.) | Chorvátsko – Čile 37:22 (kon.)
Švédsko – Katar 36:25 (kon.)
Saudská Arábia
24:37 (10:17)
Maďarsko
cz Streda 18.01.2017, 14:00 • Kindarena, Rouen • Majstrovstvá sveta mužov • Skupina C

Pro tuto chvíli je to z mé strany všechno. Přeji hezký zbytek dne a u dalších on-line přenosů na shledanou. (15:42:04)

Saúdská Arábie – Maďarsko 24:37 (10:17)

Nejvíce branek: Al-Mohsin 7, Al-Khadrawi 4, Al-Abdulali 3 – Császár 9/4, Gulyás 4, Bánhidi 4.
    Rozhodčí: Zigmārs Sondors, Renārs Līcis.
    Sedmimetrové hody: 1/0 – 5/4. Vyloučení: 4:4.

Právě skončilo mezi Saúdskou Arábií a Maďarskem. O vítězí bylo prakticky rozhodnuto již po první půli, kdy Maďaři vedli již o sedm gólů. Druhý poločas v jeho úvodu přinesl snížení Arábie, ale Maďaři nějaké drama vůbec nepřipustili a naopak vedení navyšovali. I díky vydatnému gólového příspěvku nejlepšího hráče zápase Gábora Csaszára Arábii porazili 37:24 a přiblížili se tak postupu do dalších bojů.

Konec zápasu. (24:37)
    60
    Szöllősi svou brankou upravuje na konečných 37:24. (24:37)
    60
    Al-Khadrawi dává zřejmě poslední gól svého týmu. (24:36)
    60
    A znovu Bánhidi! Čtvrtá branka tohoto reprezentanta Maďarska! (23:36)
    59
    Al-Khadrawi využil volného prostoru a Fazekas s jeho ránou nemohl nic dělat. (23:35)
    59
    Bánhidi si ještě zlepšil náladu do dalších bojů svým třetím gólem zápasu. (22:35)
    58
    Abu Alrahi překonává Fazekase z levého křídla. Na prohře Arábie to však nic nemění. (22:34)
    58
    Balogh našel na brankoviště Bánhidiho, jenž tváří v tvář arabskému gólmanovi uspěl. (21:34)
    57
    Mate Lékai dostal znovu příliš prostoru a z osmi metrů propálil brankáře soupeře. (21:33)
    56
    Al-Khadrawi proskočil mezi obránci Maďarska a snižuje na 32:21. (21:32)
    56
    Fazekas nejprve výborně zasáhl a poté ještě vysunul Lékaie do trháku, který se z vyložené pozice nemýlil. (20:32)

55
    Střela Bodóa se otřela o břevno a skončila nad bránou Saúdské Arábie. (20:31)

54
    Vyloučení v týmu Maďarsko (Gábor Ancsin). (20:31)

53
    Maďarsku se sehrání do pivota nepovedlo a o míč tak přišli. (20:31)
    52
    Balogh z pravé strany potvrdil své kvality. 31:20! (20:31)
    51
    A opět nejlepší střelec Arábie Al-Mohsin, který snižuje na rozdíl deseti branek. (20:30)