Čeljabinsk – Jekaterinburg 0:1 (po pr.) | S.Moskva – HC Slovan sk 0:3 (kon.) | Záhreb – Jugra Chanty-Mansijsk 4:1 (kon.)
Spartak Moskva
0:3 (0:1, 0:2, 0:0)
HC Slovan Bratislava
Utorok 17.01.2017, 17:30 • Malá športová aréna Lužniki, Moskva • KHL

58:01
    Bobrov dostal dve minúty za seknutie, Slovan bude hrať v závere zápasu ešte presilovku.

49:28
    Až teraz je hra prerušená, keď Bačík hákoval Bobrova, ktorý sa chystal zakončiť, Spartak bude hrať po reklamnej prestávke presilovku.

39:10
    Rosandič dostal dve minúty za držanie, v závere druhej tretiny bude hrať presilovku domáci Spartak.

36:15
    Spartak trest pre hráčsku lavičku za príliš veľa hráčov na ľadovej ploche, po šarvátke dostal dve minúty aj Bačík s Dyblenkom, obaja za hrubosť, presilovka pre Slovan.

10:43
    Jeglič za podrazenie Svenssona dostal dve minúty, sily na ľadovej ploche sa nám vyrovnajú.

09:38
    Tolpeko dostal dve minúty za zovretie puku, Slovan bude hrať presilovú hru.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 7. Musatov (Jeglič, Plastino), 22. Musatov (Plastino, Chipchura), 38. Kundrátek (Cheechoo)

Spartak Moskva: Svensson (Truškov) – Provolnev, Gilroy (A), Sergijenko, Bondarev (A), Kirillov, Dyblenko, V. Sorokin, Klauzov – Leščenko, Stoa, Radil – Glazačov, Stapleton, Mirnov – Šmeľov, Potapov (C), Tolpeko – Pavľukov, Bobrov, Li
    HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Sersen (C), Kundrátek, Plastino, Švarný (A), Starosta, Bačík, Pätoprstý, Rosandič – Sukeľ, Taffe (A), Cheechoo – Musatov, Jeglič, Chipchura – Skalický, Lušňák, Šťastný – M. Hlinka, Šiška, Petráš

Rozhodca: Buturlin, Jeřábek (CZE) – Golovľov, Lazarev

Diváci: 7.284