Žilina – Trenčín 2:1 (po pr.) | Nitra – Nové Zámky 1:3 (kon.) | Košice – Lipt. Mikuláš 4:2 (kon.)
Poprad – B. Bystrica 4:1 (kon.) | Zvolen – Martin 0:1 (1:3 po s.n.)
HK Poprad
4:1 (1:1, 2:0, 1:0)
HC´ 05 Banská Bystrica
Nedeľa 15.01.2017, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 39. kolo

55:26
    Bystričania získavajú v tomto čase ideálnu výhodu. Matúš Paločko dostáva dve minúty za sekanie.

51:16
    Bystrický brankár Nathan Lawson je potrestaný dvomi minútami. Pred bránkou klepol do hokejky Mlynarovičovi. Dostáva trest za nedovolenú výstroj.

41:39
    Presilovka pre Poprad. Ivan Ďatelinka dostáva dve minúty za hákovanie.

35:21
    Po menšej potýčke a strkanici medzi pár hráčmi oboch celkov si na trestnú lavicu sadnú dvaja. Ivan Guliajev (Poprad) dostáva 2 minúty za napadnutie + 2 minúty za hrubosť. Tomáš Zigo z Banskej Bystrice 2 minúty za hrubosť.

14:45
    Popradčania budú mať teraz nesmierne dlhú presilovku. Martin Belluš predviedol škaredý zákrok na Dindu. Dostáva 5 minút plus dokonca zápasu za faul lakťom a ešte aj 10 minút za nešportové správanie

11:33
    Popradčania sa budú opäť brániť vo štvorici. Dmitrij Vorobjev dostáva trest za podrazenie.

08:12
    Presilová hra aj pre hostí. Ľubomír Dinda inkasuje dve minúty za podrazenie.

03:03
    Poprad bude hrať presilovú hru. Ján Ťavoda dostáva dve minúty za krosček.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 15. Hvila (Zagrapan, Lichanec), 24. Murček, 30. Kroták (Paločko, Fabian), 59. Suchý – 11. Buc (Hickmott, Maione)

HK Poprad: Šúrek (Pajpach) – Guliajev, Fabian (A), Suchý (A), Dinda, Krempaský, Ježek, Postnikov – Lichanec, Zagrapan, Hvila – Kroták (C), Troliga, Matúš Paločko – Bondra, Murček, Vorobjev – Svitana, Mlynarovič, Štrauch
    HC´ 05 Banská Bystrica: Lawson (Bacashihua) – Maione, Wishart, Luža, Mihálik, Ďatelinka (C), Kubka, Ťavoda, Matuškin – Hickmott, Truchno, Buc – Kafka, Bortňák (A), Belluš – Matoušek (A), Zigo, Lamper – Valent

Rozhodca: Jura, Lauff – Riš, Bogdaň

Diváci: 1 787