Lipt. Mikuláš – Nitra 1:4 (kon.) | Košice – B. Bystrica 2:3 (kon.) | Martin – Poprad 3:4 (1:2 po s.n.)
Nové Zámky – Žilina 2:3 (kon.) | Trenčín – Zvolen 4:1 (kon.)
HC MIKRON Nové Zámky
2:3 (1:0, 1:1, 0:2)
MsHK Žilina
Piatok 13.01.2017, 18:00 • Zimný štadión Nové Zámky • Tipos Extraliga (SR) • 38. kolo

21:20
    Žilina bude mať výhodu presilovej hry. Domáci priaznivcom sa to síce vôbec nepáči, no dve minúty za podrazenie dostáva Erik Čaládi.

14:43
    Presilová hra domáceho tímu sa končí. Útočným faulom sa totiž previnil strelec otváracieho gólu zápasu Michal Hudec. Ten dostáva dve minúty za podrazenie.

13:18
    Budeme svedkami prvého vylúčenia. Menší trest za držanie dostáva obranca Michal Juraško, ktorý nedovolene atakoval Nicka McParlanda.

Miroslav Kováčik

Góly a asistencie: 4. Hudec (Cardwell, McParland), 29. Kytnár (Paulovič, Drtina) – 40. Novotný (Macejko), 51. Handlovský (Hruška, Hovorka), 58. Konečný (Holovič, Stupka)

HC MIKRON Nové Zámky: J. Chovan – Sandgren, Čížek, Drtina, Cardwell, Mäkinen, M. Chovan, Sucharda, Maier – McParland, Brabenec, Hudec – Saarinen, Kytnár, Paulovič – Pitule, Čaládi, Lelkeš – Fábry, Dom. Rehák, Tibenský.
    MsHK Žilina: Tomek – Brejčák, Juraško, Gutwald, Den. Rehák, Drábek, Macejko, Prokop, Mendrej – Handlovský, Hruška, Hovorka – J. Jurík, Húževka, Novotný – Konečný, Holovič, Stupka – Matis, Ondruš, Švihálek.

Rozhodca: Peter Lokšík – Jozef Valo, Tomáš Gegáň.