Sprint žen, 7,5 km, Oberhof | Vítěz: G. Koukalová (CZE) (kon.) |
Muži 10 km volně, Toblach | Vítěz: S. Usťugov (RUS) (kon.) | | | Ženy 5 km volně, Toblach | Vítěz: J. Digginsová (USA) (kon.) |
Turné čtyř můstků - HS140, Bischofshofen | Vítěz: K. Stoch (POL) (kon.) |
koniec udalosti
Turné čtyř můstků - HS140, Bischofshofen
Vítěz: K. Stoch (POL)
Tomáš Kopecký
Výsledková listina - Bischofshofen
1. Kamil Stoch (POL) 289,2
2. Michael Hayböck (AUT) 283,3
3. Piotr Żyła (POL) 275,8
4. Domen Prevc (SLO) 275,2
5. Maciej Kot (POL) 268,8
6. Richard Freitag (GER) 267,4
7. Jurij Tepeš (SLO) 261,6
8. Stephan Leyhe (GER) 259,9
9. Karl Geiger (GER) 259,0
10. Andreas Stjernen (NOR) 258,7
11. Markus Schiffner (AUT) 258,4
12. Manuel Fettner (AUT) 255,7
13. Markus Eisenbichler (GER) 255,4
14. Noriaki Kasai (JPN) 253,6
15. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 251,6
16. Jevgenij Klimov (RUS) 246,4
17. Jakub Janda (CZE) 246,1
18. Dawid Kubacki (POL) 246,0
19. Jernej Damjan (SLO) 243,5
20. Robert Johansson (NOR) 240,8
21. Daiki Ito (JPN) 240,1
22. Jan Ziobro (POL) 239,9
23. Peter Prevc (SLO) 239,5
24. Stefan Hula (POL) 236,6
25. Stefan Kraft (AUT) 232,8
26. Daniel-André Tande (NOR) 231,5
27. Andreas Kofler (AUT) 230,6
28. Taku Takeuči (JPN) 228,3
29. Elias Tollinger (AUT) 225,7
30. Jarkko Määttä (FIN) 220,4
Startovní listina 2. kola
30. Andreas Kofler (AUT)
29. Jarkko Määttä (FIN)
28. Elias Tollinger (AUT)
27. Robert Johansson (NOR)
26. Taku Takeuči (JPN)
25. Daiki Ito (JPN)
24. Stefan Hula (POL)
23. Jan Ziobro (POL)
22. Dawid Kubacki (POL)
21. Peter Prevc (SLO)
20. Jevgenij Klimov (RUS)
17. Jernej Damjan (SLO)
17. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
17. Manuel Fettner (AUT)
16. Stefan Kraft (AUT)
15. Stephan Leyhe (GER)
14. Noriaki Kasai (JPN)
13. Karl Geiger (GER)
12. Jakub Janda (CZE)
10. Andreas Stjernen (NOR)
10 Markus Eisenbichler (GER)
9. Markus Schiffner (AUT)
8. Richard Freitag (GER)
7. Maciej Kot (POL)
6. Michael Hayböck (AUT)
5. Domen Prevc (SLO)
4. Piotr Żyła (POL)
3. Daniel-André Tande (NOR)
2. Kamil Stoch (POL)
1. Jurij Tepeš (SLO)
Výsledková listina 1. kola
1. Jurij Tepeš (SLO) 140,6
2. Kamil Stoch (POL) 139,5
3. Daniel-André Tande (NOR) 135,0
4. Piotr Żyła (POL) 133,3
5. Domen Prevc (SLO) 130,0
6. Michael Hayböck (AUT) 128,7
7. Maciej Kot (POL) 127,9
8. Richard Freitag (GER) 126,6
9. Markus Schiffner (AUT) 126,5
10. Markus Eisenbichler (GER) 126,1
10. Andreas Stjernen (NOR) 126,1
12. Jakub Janda (CZE) 125,9
13. Karl Geiger (GER) 124,8
14. Noriaki Kasai (JPN) 124,5
15. Stephan Leyhe (GER) 122,4
16. Stefan Kraft (AUT) 120,3
17. Manuel Fettner (AUT) 118,9
17. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 118,9
17. Jernej Damfajn (SLO) 118,9
20. Jevgenij Klimov (RUS) 117,8
21. Peter Prevc (SLO) 116,8
22. Dawid Kubacki (POL) 116,4
23. Jan Ziobro (POL) 115,8
24. Stefan Hula (POL) 115,3
25. Daiki Ito (JPN) 113,5
26. Taku Takeuči (JPN) 133,3
27. Robert Johansson (NOR) 111,4
28. Elias Tollinger (AUT) 109,2
29. Jarkko Määttä (FIN) 106,9
30. Andreas Kofler (AUT) 103,1
----
32. Roman Koudelka (CZE) 109,9
33. Vojtěch Štursa (CZE) 108,4
43. Lukáš Hlava (CZE) 92,7
45. Tomáš Vančura (CZE) 88,2
46. Jan Matura (CZE) 87,3
Dvojice 1. kola
26. Jakub Janda (CZE)
25. William Rhoads (USA)
27. Vojtěch Štursa (CZE)
24. Elias Tollinger (AUT)
28. Jernej Damjan (SLO)
23. Roman Koudelka (CZE)
29. Markus Schiffner (AUT)
22. Taku Takeuči (JPN)
30. Jarkko Määttä (FIN)
21. Dmitrij Vasiljev (RUS)
31. Richard Freitag (GER)
20. Stefan Kraft (AUT)
32. Kento Sakujama (JPN)
19. Jevgenij Klimov (RUS)
33. Cene Prevc (SLO)
18. Robert Johansson (NOR)
34. Jan Ziobro (POL)
17. Stefan Hula (POL)
35. Thomas Hofer (AUT)
16. Andreas Stjernen (NOR)
36. Halvor Egner Granerud (NOR)
15. Michael Hayböck (AUT)
37. Kevin Bickner (USA)
14. Noriaki Kasai (JPN)
38. Michael Glasder (USA)
13. Jurij Tepeš (SLO)
39. Daniel-André Tande (NOR)
12. Domen Prevc (SLO)
40. Lukáš Hlava (CZE)
11. Daiki Ito (JPN)
41. Anže Semenič (SLO)
10. Peter Prevc (SLO)
42. Jan Matura (CZE)
9. Dawid Kubacki (POL)
43. Florian Altenburger (AUT)
8. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
44. Vladimir Zografski (BUL)
7. Karl Geiger (GER)
45. Andreas Kofler (AUT)
6. Anders Fannemel (NOR)
46. Tomáš Vančura (CZE)
5. Maciej Kot (POL)
47. Philipp Aschenwald (AUT)
4. Piotr Żyła (POL)
48. Rjoju Kobajaši (JPN)
3. Stephan Leyhe (GER)
49. Kamil Stoch (POL)
2. Manuel Fettner (AUT)
50. Markus Eisenbichler (GER)
1. Andreas Wellinger (GER)
1. Kamil Stoch (POL) 289,2
2. Michael Hayböck (AUT) 283,3
3. Piotr Żyła (POL) 275,8
4. Domen Prevc (SLO) 275,2
5. Maciej Kot (POL) 268,8
6. Richard Freitag (GER) 267,4
7. Jurij Tepeš (SLO) 261,6
8. Stephan Leyhe (GER) 259,9
9. Karl Geiger (GER) 259,0
10. Andreas Stjernen (NOR) 258,7
11. Markus Schiffner (AUT) 258,4
12. Manuel Fettner (AUT) 255,7
13. Markus Eisenbichler (GER) 255,4
14. Noriaki Kasai (JPN) 253,6
15. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 251,6
16. Jevgenij Klimov (RUS) 246,4
17. Jakub Janda (CZE) 246,1
18. Dawid Kubacki (POL) 246,0
19. Jernej Damjan (SLO) 243,5
20. Robert Johansson (NOR) 240,8
21. Daiki Ito (JPN) 240,1
22. Jan Ziobro (POL) 239,9
23. Peter Prevc (SLO) 239,5
24. Stefan Hula (POL) 236,6
25. Stefan Kraft (AUT) 232,8
26. Daniel-André Tande (NOR) 231,5
27. Andreas Kofler (AUT) 230,6
28. Taku Takeuči (JPN) 228,3
29. Elias Tollinger (AUT) 225,7
30. Jarkko Määttä (FIN) 220,4
Startovní listina 2. kola
30. Andreas Kofler (AUT)
29. Jarkko Määttä (FIN)
28. Elias Tollinger (AUT)
27. Robert Johansson (NOR)
26. Taku Takeuči (JPN)
25. Daiki Ito (JPN)
24. Stefan Hula (POL)
23. Jan Ziobro (POL)
22. Dawid Kubacki (POL)
21. Peter Prevc (SLO)
20. Jevgenij Klimov (RUS)
17. Jernej Damjan (SLO)
17. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
17. Manuel Fettner (AUT)
16. Stefan Kraft (AUT)
15. Stephan Leyhe (GER)
14. Noriaki Kasai (JPN)
13. Karl Geiger (GER)
12. Jakub Janda (CZE)
10. Andreas Stjernen (NOR)
10 Markus Eisenbichler (GER)
9. Markus Schiffner (AUT)
8. Richard Freitag (GER)
7. Maciej Kot (POL)
6. Michael Hayböck (AUT)
5. Domen Prevc (SLO)
4. Piotr Żyła (POL)
3. Daniel-André Tande (NOR)
2. Kamil Stoch (POL)
1. Jurij Tepeš (SLO)
Výsledková listina 1. kola
1. Jurij Tepeš (SLO) 140,6
2. Kamil Stoch (POL) 139,5
3. Daniel-André Tande (NOR) 135,0
4. Piotr Żyła (POL) 133,3
5. Domen Prevc (SLO) 130,0
6. Michael Hayböck (AUT) 128,7
7. Maciej Kot (POL) 127,9
8. Richard Freitag (GER) 126,6
9. Markus Schiffner (AUT) 126,5
10. Markus Eisenbichler (GER) 126,1
10. Andreas Stjernen (NOR) 126,1
12. Jakub Janda (CZE) 125,9
13. Karl Geiger (GER) 124,8
14. Noriaki Kasai (JPN) 124,5
15. Stephan Leyhe (GER) 122,4
16. Stefan Kraft (AUT) 120,3
17. Manuel Fettner (AUT) 118,9
17. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 118,9
17. Jernej Damfajn (SLO) 118,9
20. Jevgenij Klimov (RUS) 117,8
21. Peter Prevc (SLO) 116,8
22. Dawid Kubacki (POL) 116,4
23. Jan Ziobro (POL) 115,8
24. Stefan Hula (POL) 115,3
25. Daiki Ito (JPN) 113,5
26. Taku Takeuči (JPN) 133,3
27. Robert Johansson (NOR) 111,4
28. Elias Tollinger (AUT) 109,2
29. Jarkko Määttä (FIN) 106,9
30. Andreas Kofler (AUT) 103,1
----
32. Roman Koudelka (CZE) 109,9
33. Vojtěch Štursa (CZE) 108,4
43. Lukáš Hlava (CZE) 92,7
45. Tomáš Vančura (CZE) 88,2
46. Jan Matura (CZE) 87,3
Dvojice 1. kola
26. Jakub Janda (CZE)
25. William Rhoads (USA)
27. Vojtěch Štursa (CZE)
24. Elias Tollinger (AUT)
28. Jernej Damjan (SLO)
23. Roman Koudelka (CZE)
29. Markus Schiffner (AUT)
22. Taku Takeuči (JPN)
30. Jarkko Määttä (FIN)
21. Dmitrij Vasiljev (RUS)
31. Richard Freitag (GER)
20. Stefan Kraft (AUT)
32. Kento Sakujama (JPN)
19. Jevgenij Klimov (RUS)
33. Cene Prevc (SLO)
18. Robert Johansson (NOR)
34. Jan Ziobro (POL)
17. Stefan Hula (POL)
35. Thomas Hofer (AUT)
16. Andreas Stjernen (NOR)
36. Halvor Egner Granerud (NOR)
15. Michael Hayböck (AUT)
37. Kevin Bickner (USA)
14. Noriaki Kasai (JPN)
38. Michael Glasder (USA)
13. Jurij Tepeš (SLO)
39. Daniel-André Tande (NOR)
12. Domen Prevc (SLO)
40. Lukáš Hlava (CZE)
11. Daiki Ito (JPN)
41. Anže Semenič (SLO)
10. Peter Prevc (SLO)
42. Jan Matura (CZE)
9. Dawid Kubacki (POL)
43. Florian Altenburger (AUT)
8. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
44. Vladimir Zografski (BUL)
7. Karl Geiger (GER)
45. Andreas Kofler (AUT)
6. Anders Fannemel (NOR)
46. Tomáš Vančura (CZE)
5. Maciej Kot (POL)
47. Philipp Aschenwald (AUT)
4. Piotr Żyła (POL)
48. Rjoju Kobajaši (JPN)
3. Stephan Leyhe (GER)
49. Kamil Stoch (POL)
2. Manuel Fettner (AUT)
50. Markus Eisenbichler (GER)
1. Andreas Wellinger (GER)
1. Kamil Stoch (POL) 997,8
2. Piotr Żyła (POL) 962,5
3. Daniel-André Tande (NOR) 941,8
4. Maciej Kot (POL) 934,3
5. Manuel Fettner (AUT) 926,8
6. Stefan Kraft (AUT) 926,5
7. Markus Eisenbichler (GER) 924,4
8. Stephan Leyhe (GER) 911,1
9. Domen Prevc (SLO) 908,8
10. Andreas Stjernen (NOR) 900,3
----
16. Jakub Janda (CZE) 858,3
30. Roman Koudelka (CZE) 577,4
38. Vojtěch Štursa (CZE) 483,4
42. Lukáš Hlava (CZE) 312,4
62. Tomáš Vančura (CZE) 88,2
63. Jan Matura (CZE) 87,3 (19:06:47)
1. Stephan Leyhe (GER) 259,9
2. Karl Geiger (GER) 259,0
3. Manuel Fettner (AUT) 255,7
4. Markus Eisenbichler (GER) 255,4
5. Noriaki Kasai (JPN) 253,6
---
8. Jakub Janda (CZE) 246,1
1. Dawid Kubacki (POL) 246,0
2. Robert Johansson (NOR) 240.8
3. Daiki Ito (JPN) 240,1
4. Jan Ziobro (POL) 239,9
5. Peter Prevc (SLO) 239,5
30. Andreas Kofler (AUT)
29. Jarkko Määttä (FIN)
28. Elias Tollinger (AUT)
27. Robert Johansson (NOR)
26. Taku Takeuči (JPN)
25. Daiki Ito (JPN)
24. Stefan Hula (POL)
23. Jan Ziobro (POL)
22. Dawid Kubacki (POL)
21. Peter Prevc (SLO)
20. Jevgenij Klimov (RUS)
17. Jernej Damjan (SLO)
17. Vincent Descombes Sevoie (FRA)
17. Manuel Fettner (AUT)
16. Stefan Kraft (AUT)
15. Stephan Leyhe (GER)
14. Noriaki Kasai (JPN)
13. Karl Geiger (GER)
12. Jakub Janda (CZE)
10. Andreas Stjernen (NOR)
10 Markus Eisenbichler (GER)
9. Markus Schiffner (AUT)
8. Richard Freitag (GER)
7. Maciej Kot (POL)
6. Michael Hayböck (AUT)
5. Domen Prevc (SLO)
4. Piotr Żyła (POL)
3. Daniel-André Tande (NOR)
2. Kamil Stoch (POL)
1. Jurij Tepeš (SLO)
1. Jurij Tepeš (SLO) 140,6
2. Kamil Stoch (POL) 139,5
3. Daniel-André Tande (NOR) 135,0
4. Piotr Żyła (POL) 133,3
5. Domen Prevc (SLO) 130,0
6. Michael Hayböck (AUT) 128,7
7. Maciej Kot (POL) 127,9
8. Richard Freitag (GER) 126,6
9. Markus Schiffner (AUT) 126,5
10. Markus Eisenbichler (GER) 126,1
10. Andreas Stjernen (NOR) 126,1
12. Jakub Janda (CZE) 125,9
13. Karl Geiger (GER) 124,8
14. Noriaki Kasai (JPN) 124,5
15. Stephan Leyhe (GER) 122,4
16. Stefan Kraft (AUT) 120,3
17. Manuel Fettner (AUT) 118,9
17. Vincent Descombes Sevoie (FRA) 118,9
17. Jernej Damfajn (SLO) 118,9
20. Jevgenij Klimov (RUS) 117,8
21. Peter Prevc (SLO) 116,8
22. Dawid Kubacki (POL) 116,4
23. Jan Ziobro (POL) 115,8
24. Stefan Hula (POL) 115,3
25. Daiki Ito (JPN) 113,5
26. Taku Takeuči (JPN) 133,3
27. Robert Johansson (NOR) 111,4
28. Elias Tollinger (AUT) 109,2
29. Jarkko Määttä (FIN) 106,9
30. Andreas Kofler (AUT) 103,1
----
32. Roman Koudelka (CZE) 109,9
33. Vojtěch Štursa (CZE) 108,4
43. Lukáš Hlava (CZE) 92,7
45. Tomáš Vančura (CZE) 88,2
46. Jan Matura (CZE) 87,3
1. Jurij Tepeš (SLO) 140,6
2. Daniel-André Tande (NOR) 135,0
3. Domen Prevc (SLO) 130,0
4. Michael Hayböck (AUT) 128,7
5. Richard Freitag (GER) 126,6
----
8. Jakub Janda (CZE) 125,9 Q
18. Roman Koudelka (CZE) 109,9
20. Vojtěch Štursa (CZE) 108,4
30, Lukáš Hlava (CZE) 92,7