Novokuzneck – Viťaz 3:4 (kon.) | Novosibirsk – Jaroslavľ 3:2 (1:0 po s.n.) | Omsk – D. Moskva 2:3 (kon.)
Togliatti – Metallurg Magnitogorsk 2:4 (kon.) | Kazaň – Čeljabinsk 5:3 (kon.) | Nižnekamsk – Ufa 1:0 (4:3 po s.n.)
Dinamo Minsk – Petrohrad 5:4 (kon.) | Riga – Čerepovec 5:2 (kon.) | Záhreb – Red Star Kunlun 1:0 (kon.)
HC Slovan – Chabarovsk sk 2:0 (kon.)
KHL Medveščak Záhreb
1:0 (0:0, 0:0, 1:0)
Kunlun
cz Utorok 03.01.2017, 19:00 • Dom Sportova Zagreb • KHL

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 19:00.

Dovolte mi, abych co nejpříjemnější sportovní zážitek popřál všem fanynkám a fanouškům Kontinentální Hokejové Ligy. V tomto zápase proti sobě nastoupí Medveščak Záhřeb a Kunlun.

Kunlun z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Poradil si s Astanou 5:1, v prodloužení s Jekatěrinburgem 4:3 a v nájezdech s Jugrou 3:2. Tým nestačil na Chabarovsk 0:1 po nájezdech a na Vladivostok 1:4.

Medveščak Záhřeb z posledních pěti zápasů vyhrál tři. Uspěl s Dinamem Riga 4:0, Magnitogorskem 6:3 a nájezdech s Ufou 3:2. Prohrál s Dynamem Minsk 2:6 a Čeljabinskem 2:3.

V tabulce Západní konference jsou domácí dvanáctí (14-4-3-23; 56 bodů). Hosté jsou v tabulce Východní konference sedmí (19-3-1-21; 64 bodů).
    Vstřelí dnes Zach Jüe další branku v KHL?

Zach Jüe je prvním Číňanem, který skóroval v KHL???????????????? #repost @khl

Fotka zveřejněná uživatelem CCM Hockey Czech Republic (@ccmhockeyczechrepublic),

00:01

00:47
    Domácí se jako první dostali do útočného pásma, Edwin Hedberg obkroužil část útočného pásma a zakončil. Jeho pokus byl nepřesný.

01:24
    Kunlun odehrál jen na icing, hra je přerušena, vhazovat se bude před Tomi Karhunenem.

02:17
    Sledujeme rychlý hokej, který mnoho šancí nenabízí. Ani jeden celek se nikam nežene.

02:45
    Damien Fleury se dostal do postavení mimo hru, a tak zakončovat nemohl. Hra je přerušena, vhazovat se bude ve středním pásmu.

03:07
    Medveščak Záhřeb se dostal do zakončení, ale střelecký pokus jednoho z domácích nebyl vůbec přesný.

04:59
    Lucas Lessio se probojoval do postavení mimo hru, následná střela už byla hodně zbytečná. Vhazovat se bude ve středním pásmu. Z obou stran sledujeme opatrný hokej.

05:20
    Mnoho střel k vidění není, hraje se zejména na polovině hrací plochy. Ani jeden celek nechce chybovat.

06:09
    Damien Fleury stál na konci rychlé akce, po které dokázal brankář Drew MacIntyre zastavit hru. Komerční přestávka.

06:15
    Tomi Sallinen to zkoušel samostatně, ale moc daleko se s pukem neprobojoval.

07:52
    Sledujeme rychlý hokej, mnoho šancí k vidění není.

09:25
    Fanoušci ženou domácí hráče vpřed, ale ani jeden celek se nemůže stabilněji prosadit v útočném pásmu.

09:50
    Mark Katic vystřelil od modré čáry, jeho rána byla zblokovaná prvním obráncem, byl to Janne Jalasvaara.

10:47
    Zbytečně se nepřerušuje, sledujeme plynulou pasáž hry, k vidění není mnoho hokejové krásy.

11:07
    Tommi Taimi se dostal k puku v útočném pásmu, hledal spoluhráče před brankou, ale finální pas byl nepřesný.

11:30
    Následuje postavení mimo hru, vhazovat se bude ve středním pásmu na polovině domácích.

12:00
    Dvanáct minut hry pryč, 3:5, tak vypadá statistika střel na branku.

12:55
    Po komerční přestávce nahodili domácí hokejisté puk do útočného pásma směrem na branku soupeře a stáhli se do středního pásma.

13:25
    Kunlun se dostal do obrovské střelecké pozice, Tomáš Marcinko vystřelil a jeho spoluhráč dorážel do branky. Rána se mu ale nepovedla, a tak ani tato akce nekončí gólem.

14:13
    Thomas Larkin se dostal do zajímavé střelecké pozice, ale nejprve mířil nepřesně a následně jeho pokus zastavil brankář Tomi Karhunen. Vhazovat se bude před jeho brankou.

14:30
    Oba týmy hrají velmi takticky, ani jeden z nich nechce chybovat, mnoho hokejové krásy tak k vidění není.

15:09
    Dostáváme se do finální části první třetiny, střelecky jsou nyní aktivnější domácí, v tomto ohledu vedou 6:5.

15:36
    Pěknou akcí se domácí dostali do střelecké pozice, rána však nebyla přesná. Na druhé straně pak vypálil Tomáš Marcinko. S jeho pokusem si gólman Drew MacIntyre poradit dokázal.

16:06
    Dalekonosnou hostující střelu kryje domácí brankář. Buly v obranném pásmu Záhřebu.

16:28
    Vhazovat se bude ve středním pásmu. domácí puk vybojovali a snaží se v závěru první třetiny založit útočnou akci.

17:46
    Sledujeme hodně rychlý hokej, který se zbytečně nepřerušuje. Ani jeden celek vyloženě nedominuje.

17:59
    Po zákroku brankáře Kunlunu se bude vhazovat v útočném pásmu domácích. Ti tak mají dvě minuty před koncem první třetiny možnost snadno získat útočné pásmo.

18:27
    Chad Rau prodloužil puk na Tomiho Sallinena. Jeho pokus od modré čáry by zblokovaný. Brankář domácích zasahovat nemusel.

19:00
    Probíhá poslední minuta hry v první třetině.

19:31
    Vyloučení v týmu Kunlun (Alexej Ponikarovskij – 2 min., nedovolené bránění).

19:40
    Bránící se Kunlun vyhazuje přes všechny čáry.

20:00

Úvodní třetina nepřinesla nikterak pohledný hokej plný šancí. Sledujeme taktickou bitvu, ve které jsme zatím žádnou vyloženou šanci neviděli. Brankáři drží čisté konto.

20:01

20:24
    Pokračuje přesilová hra domácích, kteří se dostali do útočného pásma, ale nedokázali vystřelit.

21:31

21:43
    Obrázek hry, který jsme viděli v první třetině, je k dispozici i v té druhé.

22:03
    Domácí Jakub Krejčík se pokoušel dobruslit nahozený kotouč do útočného pásma, ale nepodařilo se.

22:46
    Lucas Lessio se probojoval do obrovské šance, ale brankáře soupeře prostřelit nedokázal. Tomi Karhunen předvedl velmi dobrý zákrok.

23:11
    A nyní znovu maskovaný muž podržel Kunlun.

23:57
    Jiří Smejkal vystřelil od modré čáry, následně se jeho spoluhráč probojoval do zakončení, kotouč ale končí mimo branku.

24:25
    Hra se přelévá ze strany na stranu, ani jeden celek vyloženě nedominuje.

25:15
    Po zakázaném uvolnění se vhazovat bude před brankou Kunlunu. Buly vyhráli domácí, Edwin Hedberg ale zakončit nedokázal.

25:40
    Sean Collins vedl protiakci Kunlunu, ale do střelecké pozice se čínský hokejový celek neprobojoval.

26:23
    Hosté se dostali do zakončení, pálil z křídla Martin Bakoš. Drew MacIntyre byl pozorný, buly před jeho brankou.

27:42
    Domácí hokejisté se dostali do střelecké pozice, ale útočník Edwin Hedberg nedokázal přesněji zakončit.

28:05
    Mnoho se nevylučuje, sledujeme klidnou pasáž hry. Střel na branku mnoho není.

28:33
    Třetí hostující formace se dostala do zajímavé šance, ale skórovat nedokázala. Následně se domácí osvobodili jen icingem.

29:15
    Sledujeme rychlý hokej, optickou převahu mají domácí hokejisté, ale nemohou se stabilněji prosadit v útočném pásmu.

29:45
    Drew MacIntyre kryje střelecký pokus hostujícího hráče. Alexej Ponikarovskij to zkoušel od modré čáry, ale neuspěl.

30:26
    Brett Bellemore zavezl puk do útočného pásma, ale zakončit se nepodařilo. Obránci hrají velmi dobře a nepouští útočníky do vyložených šancí.

31:13
    Hraje se zejména ve středním pásmu, 15:14, tak vypadá aktuálně statistika střel na branku. Vyloženou gólovou šanci jsme zatím však nevidlěi.

32:10
    Drew MacIntyre kryje další střelecký pokus.

32:22
    Domácí hokejisté se snaží vymyslet něco před brankou soupeře. Jejich akce však končí na nepřesné přihrávce.

33:00
    Sedm minut zbývá do konce druhé třetiny, sledujeme rychlý hokej, který nyní znamenal akci domácího Lucase Lessia. Obkroužil branku, ale zakončit nedokázal.

33:38
    Dostáváme se do finální části druhé třetiny, stav zápasu je stále bezbrankový.

34:15
    Hra se přelévá ze strany na stranu.

34:20
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Mike Glumac – 2 min., sekání).

34:40
    Přesilovou hru má k dispozici Kunlun, který se nemůže probojovat stabilněji do útočného pásma.

35:08
    Alexandre Giroux nedokázal zakončit přesněji.

35:42
    Sean Collins dostal puk do útočného pásma, přijal přihrávku, ale zakončení se mu nepodařilo podle představ.

36:05
    Přesilovka se blíží ke konci, Kunlun pořádně nevystřelil na branku.

36:20

36:44
    Hra je nyní přerušena, vhazovat se bude před brankou domácích.

37:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve druhé třetině.

37:50
    Edwin Hedberg nedostal přesnější přihrávku, akce domácích tak končí nepřesností.

38:34
    Nyní se hosté dostali do útočného pásma, Martin Bakoš zakončoval z velkého úhlu, branku trefit však nedokázal.

39:00

39:11
    Drew MacIntyre musel zasahovat po střele soupeře. Domácí brankář ukryl puk ve výstroji.

39:45
    Už se nic nestane, třetina končí.

40:00

Hostující celek je střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 18:16. Na úvodní branku stále čekáme. Mnoho vyložených šancí k vidění nebylo, brankáři své týmy podrželi.

40:01

40:28
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Domácí se z kraje třetí třetiny dostávají do vedení. Colby Genoway našel výbornou přihrávkou RANCISE PARÉHO, který si počkal na první pohyb brankáře a poslal puk pod horní tyčku. Asistence: Colby Genoway.
    40:28 Francis PARÉ - 1:0

41:48
    Thomas Larkin se dostal do další střelecké pozice, ale jeho rána se nepovedla.

42:23
    Sledujeme rychlý hokej, ani jeden celek se momentálně nikam nežene, sledujeme takticky vedenou hokejovou bitvu. Více ze hry mají nyní domácí, kteří se také dostali do vedení.

43:03
    Drew MacIntyre skvěle zastavil pokus hostujícího Seana Collinse. Hostující hráč nevěří, že tuto šanci proměnit nedokázal.

44:43
    Obrázek hry, který jsme viděli v první i druhé třetině je momentálně stále aktuální.

46:17
    Francis Paré se probojoval do střelecké pozice, ale jeho rána jen o malý kousek minula branku.

47:00
    Sedm minut je pryč ze třetí třetiny, během této doby se domácí celek dostal do vedení, které nyní zkušeně drží.

47:45
    Hraje se zejména v útočném pásmu, ani jeden celek se nyní nikam nežene. V poklidném tempu dostáváme do druhé poloviny třetiny.

48:46
    Vyloučení v týmu Kunlun (Vadim Pereskokov – 2 min., sekání). Nejprve ale komerční přestávka, pak přesilovka domácích.

50:13
    Domácí hokejisté hrají v přesilové hře velmi nevýrazně, nemohou se probojovat stabilněji do útočného pásma. Kunlun se brání velmi zodpovědně.

50:46

51:17
    Sledujeme rychlý hokej, oba týmy se snaží o stabilněji tlak v předbrankovém prostoru.

51:47
    Alexej Ponikarovskij hledal Igor Veličkin, ale jeho pokus končí mimo branku. Přihrávka dobrá, provedení střely podstatně horší.

52:27
    Hra je přerušena, Kunlunu už mnoho času nezbývá na vyrovnání. Domácí totiž hrají velmi dobře a nedávají soupeři prostor pro zakončení.

52:46
    Edwin Hedberg to udělal výborně, prostrčil kotouč na spoluhráče, tomu se ale zakončení nepodařilo podle představ.

53:44
    Záhřeb dělá svým fanouškům radost, vede o jednu branku, hraje velmi dobře takticky a nedává soupeři šance na vyrovnání.

54:19
    Zakázané uvolnění, které zahráli hosté, znamená buly před brankou Kunlunu.

55:00
    Dostáváme se do finální části třetí třetiny, sledujeme velmi rychlý hokej, který momentálně nenabízí mnoho šancí.

55:33
    Kunlun se snaží vyrovnat.

56:06
    Z pohledu hostujícího celku mnoho času už nezbývá. Navíc se mohli domácí prosadit, ale gólman Tomi Karhunen skvěle zasáhl.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině.

57:10
    Medveščak Záhřeb dělí tři minuty od výhry v tomto zápase, navíc se nyní dostali hosté do postavení mimo hru.

58:00
    Další minuta hry je pryč, sledujeme aktivní hru domácích, hosté se nemohou dostat před branku soupeře.

58:32
    Hosté odvolali brankáře a hned málem inkasovali, domácí střelec trefil tyčku.

59:00
    Poslední minuta hry.

59:18
    Z obranného pásma výborně odehrál domácí hráč puk. Udělal to tak, aby z toho nebyl icing.

59:37
    Puk končí mimo hrací plochu, vhazovat se bude před brankou domácích.

Jiří Smejkal (ZAG) 0+0, 1 střela,čas na ledě 12:03

Úvodní třetina nepřinesla nikterak pohledný hokej plný šancí. Sledujeme taktickou bitvu, ve které jsme zatím žádnou vyloženou šanci neviděli. Brankáři drželi čisté konto.

Hostující celek byl střelecky aktivnější, v tomto ohledu vede 18:16. Na úvodní branku stále čekáme. Mnoho vyložených šancí k vidění nebylo, brankáři své týmy podrželi.

28 vteřin uplynulo ze třetí třetiny a prosadili se domácí. Colby Genoway našel skvělým pasem Francise Parého, který zkušeně překonal brankáře soupeře. Kunlunu nepomohla ani hra bez brankáře. Body zůstávají v Záhřebu. (21:27:31)
    Dnešní utkání rozhodl jedinou brankou Francis Paré!