Bournemouth – Arsenal 3:3 (kon.) | Crystal Palace – Swansea 1:2 (kon.) | Stoke City – Watford 2:0 (kon.)
Crystal Palace FC
1:2 (0:1)
Swansea City
Utorok 03.01.2017, 21:00Anglická Premier League • 20. kolo
    Veľmi dôležité tri body pre Swansea!

Mali sme teda možnosť vidieť výborný zápas, ktorý napokon skončil šťastnejšie pre hosťujúcu Swansea, ktorý si berie z Selhurst Parku tri body za výhru 1:2.

Vedenia sa ujali hostia, keď sa po priamom kope presadil Mawson. Palace dokázali odpovedať v druhom polčase zásluhou parádnej trefy Zahu.

Keď už sa však zdalo, že si oba tímy body rozdelia, tak dve minútky pred koncom riadneho hracieho času skóroval striedajúci Rangel, po parádnej prihrávke Fera. (22:53:57)

90+5

90+3
    Útočný faul Saka znamená, že loptu budú mať hostia, čo samozrejme vyhovuje Swansea.

90+2
    Žltú kartu dostáva James Tomkins (Crystal Palace FC).

90+1
    Striedanie v tíme Crystal Palace FC: z ihriska odchádza Martin Kelly, prichádza Jordon Mutch.

90
    Rozhodca medzitým nadstavil k tomuto zápasu ešte päť minút.
    88. Ángel Rangel (SWN) - 1:2

88
    Swansea dala gól!
    Neuveriteľné veci sa dejú na Selhurst Parku! Hostia sa po inkasovanom góle dostali na útočnú polovicu, pritlačili svojho súpera a po krásnom lobe striedajúceho Fera zakončil presne do siete RANGEL, ktorý dáva pravdepodobne najdôležitejší gól svojho tímu v tejto sezóne.

87
    Na opačnej strane sa po dlhšom časovom úseku dostali dopredu hostia, Llorente však nedokázal vystreliť a šanca je tak ukončená.

86
    Exekútorom priameho kopu bol Sako, ale jeho center nedokázal do siete usmerniť ani jeden z jeho spoluhráčov.

85
    Mawson fauloval Campbella na vlatnej polovici a domáci majú ďalšiu možnosť na ohrozenie súperovej bránky.
    83. Wilfried Zaha (CRP) - 1:1

83
    Crystal Palace dal gól!
    Domácemu celku sa to predsa len podarilo a je vyrovnané! Krásny center v podaní Kellyho, ktorý na hranici šestnástky našiel ZAHU, ktorý efektným zakončením vyrovnáva na 1:1. Naozaj nádherný gól!

82
    Aktuálne držanie lopty mierne na strane hostí v pomere 47% – 53%.

81
    Desať minút dokonca stretnutia a domácim futbalistom už naozaj neostáva veľa času.

80
    Striedanie v tíme Swansea City: z ihriska odchádza Wayne Routledge, prichádza Nathan Dyer.

79
    Routledge centroval na Llorenteho, jeho center bol však zblokovaný na rohový kop zásluhou Kellyho.