Motor ČB – Přerov 8:0 (kon.) | Jihlava – Třebíč 1:3 (kon.) | Litoměřice – Prostějov 8:3 (kon.)
Ústí n/L – Benátky n/J 3:4 (po pr.) | Havířov – Frýdek-M. 3:6 (kon.) | Kladno – Kadaň 3:0 (kon.)
Slavia – Most 6:1 (kon.)
Rytíři Kladno
3:0 (0:0, 1:0, 2:0)
SK Trhači Kadaň
cz Streda 14.12.2016, 18:00 • ČEZ stadion, Kladno • Chance Liga (CZ) • 34. kolo

58:31
    Chlouba se krásně prodral obranou domácích. Martin Kehar je trochu nešikovně podrazil a hosté si ještě zahrají přesilovku.

52:19
    Přesilovka hostů rychle končí. Nicolas Hlava dostává dvě minuty za hrubost.

51:45
    Vyloučení v týmu Rytíři Kladno (Petr Havlůj – 2 min., hákování).

46:57
    Zikmund s Trefným se pošťuchovali před brankou. Jenže hostující kapitán rozdal zbytečně rány po odpískání, takže následuje kladenská přesilovka. Na trestnou míří oba, ovšem Trefný dostal dvě minuty navrch.

43:15
    Středočeši špatně střídali. Za hru v šesti jsou potrestáni menším trestem.

38:07
    Hosté si vynutili další faul. Jurij Repe dostává trest za nedovolené bránění.

19:28
    Ladislav Zikmund před koncem třetiny dostává menší trest za podražení. Hosty čeká jejich druhá přesilovka.

09:05
    Také první vyloučení hostů vzešlo z přehnané aktivity v útočném pásmu. Marek Račuk poslal na mantinel Františka Ptáčka a dostává dvě minuty za vražení.

02:23
    Patrik Machač dostává menší trest za podražení.

Michal Sobotka

Góly a asistencie: 27. Machač (Ton), 47. Jánský (R. Přikryl, Strnad), 50. R. Přikryl (Havlůj, Strnad)

Rytíři Kladno: Hanuljak (Cikánek) – J. Drtina (A), Repe, Kehar, D. Růžička, Ulrych, Ptáček (A) – J. Kloz, Burger (C), Tůma – Strnad, R. Přikryl, Jánský – Tenkrát, Machač, Ton – Cetkovský, Havlůj, Zikmund.
    SK Trhači Kadaň: Strmeň (Tadeáš Dvořák) – Trefný (C), R. Havel, D. Šimek, J. Tomeček (A), Chalupa, R. Černý, Šafář – Kůs, Hejcman, Hlava – Gorčík, Stloukal, Račuk – Chlouba (A), Osmík, Kohout – Slavíček, M. Zadražil, Vaněk.

Rozhodca: Grech – Košatka, Klouček