Trnava – Topoľčany 2:5 (kon.) | Spišská N. Ves – Martin B 9:0 (kon.) | Pov. Bystrica – Skalica 3:5 (kon.)
Detva – Prešov 1:3 (kon.)
HK 95 Považská Bystrica
3:5 (1:2, 2:2, 0:1)
HK Skalica
Streda 14.12.2016, 18:00 • Zimný štadión Považská Bystrica • TIPOS Slovenská hokejová liga (SR) • 32. kolo

Panterov dostal do vedenia v presilovke Záborský, ale Skalici sa podarilo ešte v prvej tretine zvrátiť stav a v druhej ho ďalšími dvoma navýšili na 1:4. Druhý útok Považskej Bystrice ešte v druhej tretine znížil na rozdiel jediného gólu. V tretej tretine však poistil vedenie hostí Vereš a Skalica sa napokon v Považskej Bystrici teší z výhry 5:3. Ďakujeme za pozornosť. (20:21:32)

Dnešné stretnutie sleduje 135 divákov.

50:26
    Skalica dala gól!
    Klíma už sa vracia na ľad, ale práve, keď sa z gólu na 5:3 teší RASTISLAV VEREŠ!
    Asistencie: Ľubomír Vaškovič a Juraj Bezúch.

48:26
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Klíma – 2 min., podrazenie).

43:21
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (2 min. pre hráčsku lavicu, príliš veľa hráčov na ľadovej ploche).

40:01

40:00

39:43
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Vereš – 2 min., hrubosť).

37:18
    Považská Bystrica dala gól!
    FILIP STANISLAV využíva presilovku a už je to len o gól!
    Asistencie: Jakub Kubiš a Milan Dolinajec.

35:54
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Mikéska – 2 min., držanie).

32:38
    Vylúčenie v tíme HK 95 Považská Bystrica (Paleček – 2 min., nedovolené bránenie).

30:03
    Domáci nestihli využiť presilovku ale i tak JAKUB KUBIŠ znižuje stav!
    Asistencie: Filip Stanislav a Milan Dolinajec.

27:45
    Vylúčenie v tíme HK Skalica (Hluch – 2 min., nedovolené bránenie).

23:31
    Striedanie v tíme HK 95 Považská Bystrica: z ihriska odchádza P. Hričina, prichádza E. Kompas.

23:31
    JURAJ BEZÚCH zvyšuje už na 4:1 a posiela Hričinu striedať!
    Asistencie: Ľubomír Vaškovič a Rastislav Vereš.

21:28
    RONALD DVONČ načína druhú tretinu gólom!
    Asistencie: Michal Romančík a Pavol Pavešic.

20:01
    Športové stávky - recenzie, tipy, triky!
    Pridaj sa ku nám aj na Facebooku!

Dominika Haršáni Handzušová

Hľadáme spravodajcu pre tím HK 95 Považská Bystrica. Viac informácií tu.

Hľadáme spravodajcu pre tím HK Skalica. Viac informácií tu.

Góly a asistencie: 15. Záborský (Koleda, Hriňa), 31. Kubiš (Stanislav, Dolinajec), 38. Stanislav (Kubiš, Dolinajec) – 17. Škápik (Vaškovič, Vereš), 19. Janáč (Kučera), 22. Dvonč (Romančík, Pavešic), 24. Bezúch (Vaškovič, Vereš), 51. Vereš (Vaškovič, Bezúch)

HK 95 Považská Bystrica: P. Hričina (24. E. Kompas)– Koleda, Hriňa, S. Prášek, Jar. Niník, Ďurkech, Kleinedler – M. Záborský, Paleček, L. Klíma – M. Dolinajec, Kubiš, Stanislav – Miro, P. Ligas, Švantner.
    HK Skalica: P. Romančík – Ľ. Škápik, P. Horváth, K. Grman, Drahorád, Mikéska, Pavešic, Kukliš – Vaškovič, R. Vereš, Bezúch – Hluch, Kučera, Janáč – R. Dvonč, Brodek, M. Romančík – A. Kotzman, P. Ivičič ml., Ľ. Halabrín.

Rozhodca: Hatala – L. Ševčík, Peterka