Rennes – Saint-Étienne 2:0 (kon.) | Marseille – Nancy 3:0 (kon.) | Nice – Toulouse 3:0 (kon.)
Stade Rennes
2:0 (0:0)
AS Saint-Étienne
cz Nedeľa 04.12.2016, 15:00 • Roazhon Park (Rennes). • Ligue 1 Uber Eats • 16. kolo
    90+2. Kamil GROSICKI - 2:0

90+2
    Rennes právě vstřelilo branku!
    Tak tohle byla taková třešnička na dortu tohoto utkání. KAMIL GROSICKI po přihrávce z levé strany do míče spíš jen tak plácnul levačkou, balón se letěl vzduchem ke vzdálenější tyči, od které se odrazil za brankovou čáru. Ruffier takovou dráhu letu možná ani nečekal, zůstal stát na místě a míč jen sledoval.
    54. Paul-Georges NTEP - 1:0

54
    Pěknou kličkovanou předvedl PAUL-GEORGES NTEP, který se dostal do střelecké pozice v pokutovém území a překonal Ruffiera střelou k bližší tyči. Hostující brankář na míč už nedosáhl.

Petr Frömel

Góly: 54. Ntep (André), 90+2. Grosicki (Baal)

Karty:   51. G. Fernandes (REN), 65. André (REN), 73. Sio (REN) – 57. Veretout (SET), 83. Selnæs (SET)

Držení míče: 57 % : 43 %.
    Střely na branku: 5:0. Střely mimo: 7:2. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:4. Fauly: 18:6.
    Stade Rennes: Costil – Danzé, Gnagnon, Bensebaini, Baal – Hunou, G. Fernandes (89. Prcić), André, Ntep (84. Henrique) – Gourcuff – Sio (74. Grosicki).
    Náhradníci: Nardi – Zeffane, Mendes, Grosicki, Henrique, Prcić, Diakhaby.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Théophile-Catherine, Lacroix, Perrin, M'Bengue – Selnæs, Dabo (68. Monnet-Paquet), Veretout (74. Saivet) – Hamouma (65. Nordin), Roux, Tannane.
    Náhradníci: Moulin – Nordin, Polomat, Saivet, F. Pogba, Monnet-Paquet, Søderlund.

Rozhodca: A. Gautier – M. Annonier, P. Jeanne