Novokuzneck – Togliatti 3:2 (kon.) | Novosibirsk – Nižnekamsk 2:6 (kon.) | Omsk – Kazaň 2:3 (po pr.)
Jekaterinburg – Red Star Kunlun 4:3 (kon.) | Novgorod – Dinamo Minsk 1:4 (kon.) | Soči – Záhreb 0:1 (kon.)
S.Moskva – HC Slovan sk 4:2 (kon.) | Riga – Helsinki 1:2 (kon.)
HK Soči
0:1 (0:0, 0:0, 0:1)
KHL Medveščak Záhreb
cz Sobota 26.11.2016, 15:00 • Ledový palác Bolšoj • KHL

56:57
    Vyloučení v týmu HK Soči (Ivan Zacharčuk – 2 min., nedovolené bránění).
    53:57 Bobby BUTLER - 0:1

53:57
    Medveščak právě vstřelil branku!
    Domácí nebyli produktivní ve hře proti čtyřem a tak se na druhé straně prosazuje z rychlého protiútoku BOBBY BUTLER a Záhřeb tak jde do překvapivého vedení. Asistence: Francis Paré a Alexandre Bolduc.

51:41
    U mantinelu přišel nedovolený zákrok hostujícího hráče. Ten si potáhl soupeře hokejkou a půjde si odpočinout na dvě minuty.

51:12
    Fantastická akce domácího celku. Andrej Kosticyn se uvolnil, přešel přes modrou čáru, ale sám před brankářem zklamal. Možná největší šance zápasu.

44:11
    Akci Medveščaku rychle zastavil Igor Ignatuškin, který se poté vydal do samostatného úniku. Ten mu však zastavil Arkalov faulem. Hostující hráč si jde odpočinout na dvě minuty.

39:11
    Obrovská šance domácích! Po střele z mezikruží se puk odrazil před úplně volného Igora Levickije, jenž netrefil prázdnou branku!

38:15
    Svjatoslav Grebenščikov se vymotal z rohu hřiště, vypálil, ale jeho rána chybělo odhadem deset centimetrů, aby se dostala do branky!

33:41
    Mertl dostal pas mezi kruhy, ale svou šanci proměnit nedokázal!

32:19
    Mamkin zastavil akci hostujícího týmu faulem a Záhřeb si zahraje přesilovku.

31:03
    Lucas Lessio dostal pas zpoza branky Soči, ale nedokázal zamířit přesně!

29:02
    Jevgenij Skačkov nadvakrát nepřekonal brankáře Drewa MacIntyreho! Ten předvedl fantastické zákroky!

27:47
    Krejčík zastavil rodící se útok domácích faulem. Dvě minuty za podražení pro hostujícího beka.

25:46
    Závar před hostující klecí dokázala obrana Záhřebu vyřešit, ale nedokázala dostat puk z pásma.

25:12
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (2 min. pro hráčskou lavici – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Francis Paré.

23:56
    Andrej Kosticyn dostal pas před prázdnou branku, ale nedokázal usměrnit kotouč do sítě!

23:36
    V krátkém časovém sledu se nechal vyloučit i TOmáš Mertl a domácí mají dvojnásobnou přesilovkou hru.

23:16
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Alexandre Bolduc – 2 min., podražení).

21:20
    Derek Smith vypálil od modré čáry a rozezvučel tyč za brankářem Barulinem!

17:52
    Vyloučení v týmu Medveščak Záhřeb (Blake Parlett – 2 min., podražení).

14:03
    Vyloučení v týmu HK Soči (Igor Ignatuškin – 2 min., hákování).

14:01
    Colby Genoway operoval u branky domácích. Domácí obrana měla co dělat, aby hostujícího forvarda ubránila!

04:25
    Glumac se dostal ke kotouči a ke střele, ale nezamířil přesně a Barulin si tak může oddychnout!