Novokuzneck – Togliatti 3:2 (kon.) | Novosibirsk – Nižnekamsk 2:6 (kon.) | Omsk – Kazaň 2:3 (po pr.)
Jekaterinburg – Red Star Kunlun 4:3 (kon.) | Novgorod – Dinamo Minsk 1:4 (kon.) | Soči – Záhreb 0:1 (kon.)
S.Moskva – HC Slovan sk 4:2 (kon.) | Riga – Helsinki 1:2 (kon.)
HC Sibir Novosibirsk
2:6 (1:1, 0:2, 1:3)
Neftechimik Nižnekamsk
cz Sobota 26.11.2016, 11:30 • Sibir Arena, Novosibirsk • KHL

58:40
    Dan Sexton středem ledové plochy zavážel puk do útočného pásma a těsně před modrou čárou byl zezadu podražen Stěpanem Sannikovem.

53:34
    Ivan Lekomcev na pravé straně obranného pásma u mantinelu vysekl hůl Vladimirovi Butuzovi a dostal dvě minuty za sekání.

40:33
    Maxim Šalunov byl vyloučen v úvodu závěrečné části utkání za nedovolené bránění a Nižněkamsk má ideální možnost ujmout se tříbrankového vedení.

35:28
    Nikolaj Gluchov přidržel zezadu jednoho z hráčů Nizněkamsku, který si z pravého křídla skvěle sjížděl před bránu, a hosté si zahrají přesilovou hru 4 na 3.

35:17
    Maxim Šalunov v pravém rohu útočného pásma chtěl dohrát souboj s protihráčem, jenže ve výskoku ho zasáhl vysokou holí do obličeje.

34:23
    Sergej Šumakov byl v pravém rohu útočného pásma nepříjemně atakován Nikitou Kvartalnovem, který dostal dvě minuty za nedovolené bránění.

28:55
    Georgij Mišarin přidržel hůl jednomu z hráčů Nižněkamsku a šel si sednout na trestnou lavici.

15:28
    Nikita Kvartalnov zbytečně po vhazován napadl domácího Joonase Kemppainena, což se nelíbilo Jevgenijovi Arťuchinovi a okamžitě se do něj pustil. Oba dva hráči vzápětí dostali dvojitý menší trest za hrubost.

08:15
    Eduard Gimatov vysokou holí udeřil protihráče do obličeje a dostal 5 minut plus osobní trest do konce utkání!

03:45
    Dmitrij Ogurcov zezadu zahákoval Alexeje Gluchova a za hákování usedl na dvě minuty na trestnou lavici.

Tomáš Reiner

Góly a asistencie: 16. Šalunov (Šumakov) – 19. Koňkov (Bryncev), 24. P. Kulikov, 34. Brulé (Ľamin, Gynge), 42. Polygalov (Stoľarov, An. Sergejev), 51. Ľamin (Brulé, Sexton), 60. Stoľarov (Bryncev)

HC Sibir Novosibirsk: Krasikov (51. Taylor) – Polášek, Menšikov, Nekolenko, N. Gluchov, Vereščagin, Naumov, Mišarin, Beľakov – Šumakov, , Šalunov – Arťomov, Pervušin, A. Gluchov – Kemppainen, Arťuchin, – Okulov, Zyrjanov, Vorošilo.
    Neftechimik Nižnekamsk: Kolppanen (Lisutin) – Riasenskij, Ľamin, Ogurcov, Lekomcev, Bryncev, Berezin, An. Sergejev – Brulé, Gynge, Sexton – Stoľarov, K. Makarov, Polygalov – Poriadin, P. Kulikov, N. Kvartalnov – Gimatov, Jakimov, Koňkov.

Rozhodca: Nikolaj Akuzovsky, Artur Kuljov. Čároví: Alexej Majtak, Jevgenij Pronskich