Eibar – Real Betis | 3:1 (kon.) |
Freiburg – Lipsko | 1:4 (kon.) |
Brugge – Mechelen | 6:1 (kon.) |
Setúbal – Rio Ave | 0:1 (kon.) |
Ufa – Orenburg | 1:0 (kon.) |
Rennes – Toulouse | 1:0 (kon.) |
GA Eagles – Willem II | 0:1 (kon.) |
Kraków – Termalica | 1:3 (kon.) | | | Zagłębie – Lech Poznań | 0:3 (kon.) |
koniec
FC Ufa
1:0
(1:0)
FK Orenburg
90+3
|
Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Sylvester Igboun, přichází Ivan Obljakov.
|
|
86
|
Střídání v týmu FK Gazovik Orenburg: ze hřiště odchází Igor Koronov, přichází Maxim Batov.
|
|
80
|
Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Ondřej Vaněk, přichází Marcinho.
|
|
75
|
Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Sysujev, přichází Vjačeslav Krotov.
|
|
73
|
Střídání v týmu FK Gazovik Orenburg: ze hřiště odchází Sergej Brejev, přichází Marat Šogenov.
|
|
63
|
Střídání v týmu FK Gazovik Orenburg: ze hřiště odchází Artem Děľkin, přichází Anzor Sanaja.
|
Góly:
39. Vaněk
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 15:21.
Rozhodca:
Diváci:
Karty: 22. Sysujev (UFA), 44. Igboun (UFA), 90+4. Marcinho (UFA) – 38. Polujachtov (ORE), 44. Afonin (ORE)
Nepremenená penalta: 39. Vaněk (UFA), brankár Gutor zneškodnil
Držení míče: 54 % : 46 %.
Střely na branku: 5:4. Střely mimo: 7:2. Rohy: 4:2. Ofsajdy: 0:4. Fauly: 15:21.
FC Ufa:
Lunev – Suchov, Živogljadov, Vasin, Alikin (C), Stockij – Vaněk (80. Marcinho), Bezdenežnych, Zasejev – Igboun (90+3. Obljakov), Sysujev (75. Krotov).
Náhradníci: Šelija – A. Nikitin, Marcinho, Diego, Krotov, Zubarev, Safronidi, Baťutin, Obljakov.
Tréner:
FK Orenburg: Gutor – Kacalapov, Oyewole, Žunić, Polujachtov – Afonin – Koronov (86. Batov), Brejev (73. Šogenov), Vorobjev – Děľkin (63. Sanaja), Nechajčik.
Náhradníci: Ruděnko, Abakumov – Bamba, Šogenov, Parnjakov, Sanaja, Jefremov, Poměrko, Batov.
Tréner:
Náhradníci: Šelija – A. Nikitin, Marcinho, Diego, Krotov, Zubarev, Safronidi, Baťutin, Obljakov.
Tréner:
FK Orenburg: Gutor – Kacalapov, Oyewole, Žunić, Polujachtov – Afonin – Koronov (86. Batov), Brejev (73. Šogenov), Vorobjev – Děľkin (63. Sanaja), Nechajčik.
Náhradníci: Ruděnko, Abakumov – Bamba, Šogenov, Parnjakov, Sanaja, Jefremov, Poměrko, Batov.
Tréner:
Rozhodca:
Diváci:
Vít Schück
@VitSchuck