Novokuzneck – Kazaň 0:2 (kon.) | Novosibirsk – Togliatti 3:1 (kon.) | Omsk – Nižnekamsk 1:3 (kon.)
Novgorod – HC Slovan sk 1:4 (kon.) | Helsinki – Petrohrad 2:3 (0:1 po s.n.) | S.Moskva – Záhreb 0:1 (kon.)
Riga – Dinamo Minsk 1:4 (kon.)
HC Torpedo Nižnij Novgorod
1:4 (0:0, 0:1, 1:3)
HC Slovan Bratislava
Štvrtok 24.11.2016, 17:00 • Kultúrno-zábavný komplex Náhorný, Nižnij Novgorod • KHL

44:36
    Za vrazenie na mantinel dostal trest dve minúty Musatov, Slovan bude hrať v oslabení v ten najnevhodnejší čas, Torpedo je pri chuti.

37:17
    Za držanie korčuľuje na trestnú Potapov a Slovan bude hrať v závere druhej tretiny presilovku.

31:39
    Cheechoo sa previnil proti pravidlám seknutím, Slovan ide opäť do trojky.

30:17
    Ďaloga vylúčený za vyhodenie puku až na ochrannú sieť za bránkou Proskuriakova, Slovan ide do trojky.

29:12
    Seknutie v podaní Nováka a Torpedo dostalo výhodu v podobe presilovej hry.

26:36
    Smoleňák a jeho podrazenie ukončilo presilovku belasých, budeme v hre pokračovať štyria proti štyrom.

25:37
    Za vyhodenie puku na tribúnu dostal dve minúty Urakov, Slovan má možnosť potvrdiť svoje vedenie.

21:51
    Držanie hokejky je trest pre Vorobiova, Slovan má možnosť otvoriť účet zápasu.

08:05
    Torpedo zle striedalo a malo na ľade šesť korčuliarov, trest pre hráčsku lavičku odsedí Žerdev, sily na ľade sa vyrovnajú.

07:09
    Tak napokon nie, Valský dostal trest za nešportové správanie, keďže zabrzdil tak, že gólmanovi domácich poslal sneh do tváre.

03:37
    Za vyhodenie puku mimo hraciu plochu inkasuje dve minúty Cheechoo, presilovka pre Torpedo.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 42. Vorobiov (Frolov, Siomin) – 23. Jeglič (Taffe, F. Novák), 50. Musatov, 59. Plastino (Chipchura), 59. Smoleňák (Musatov, Kopecký)

HC Torpedo Nižnij Novgorod: Proskuriakov (Kasutin) – Vorobiov, M. Osipov, Aliajev, Jegoršev, I. Višnevskij, Lofquist, Urakov, Veriajev – Frolov, D. Siomin, Daugaviņš – A. Potapov (C), Galuzin, Gračov – Žerdev, Rasskazov, Ashton – Mozer, McMillan, Norman
    HC Slovan Bratislava: Pogge (Brust) – Ďaloga, F. Novák, Plastino, Starosta, Bačík, Rosandič, Šiška, Pokorný – Jeglič, Taffe, Cheechoo – Smoleňák (C), Kopecký, Musatov – Chipchura, Zigo, Valský – M. Hlinka, Lušňák, Vopelka

Rozhodca: Belov, Hofman – Kučava, Novikov

Diváci: 5.500