Poprad – Orange 20 5:2 (kon.) | Košice – Trenčín 2:1 (kon.)
HK Poprad
5:2 (2:0, 1:1, 2:1)
HK Orange 20
Utorok 22.11.2016, 17:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipos Extraliga (SR) • 22. kolo

39:51
    Dvadsiatka získava v samotnom závere tretiny presilovku. Petr Chaloupka dostáva menší trest za hákovanie.

38:34
    Poprad si zahrá presilovku. Samuel Hain dostáva dve minúty za nedovolenú hru vysokou hokejkou.

34:44
    Dvadsiatka bude hrať v oslabení. Martin Bdžoch ide po druhýkrát v zápase na trestnú lavicu, teraz je to za podrazenie.

32:25
    Poprad si zahrá presilovú hru. Martin Bdžoch dostáva dvojminútový trest za krosček.

28:52
    Domáci si ešte prihoršili. Lukáš Hvila dostáva trest na dve minúty za držanie, i keď sa veľmi hnevá.

28:37
    Popradčania sa budú brániť. Emil Bagin dostáva dve minúty za podrazenie.

23:16
    Poprad bude hrať tento raz v oslabení. Marek Zagrapan dostáva dve minúty za hákovanie.

18:50
    Slovenská dvadsiatka bude mať možnosť vyskúšať si presilovú hru. Marek Zagrapan dostáva dve minúty za držanie.

04:12
    Poprad má ideálnu možnosť na skórovanie. Mário Grman totižto dostáva trest za vyhodenie puku.

03:26
    Poprad bude hrať presilovku. Rastislav Václav totižto dostáva dve minúty za hákovanie.

Lukáš Rastislav Ovšonka

Góly a asistencie: 5. Mlynarovič (Kurali, Hvila), 10. Hvila (Semorád, Fabian), 40. Bondra (Štrauch, Troliga), 47. Troliga (J. Brejčák), 58. Henderson (Zagrapan) – 25. Oško (Andrisík, Trška), 50. Pataky (Grman)

HK Poprad: Šúrek (Pajpach) – Chaloupka, Fabian (C), Kurali, Bagin, J. Brejčák (A), Pokovič, Dinda – Lapšanský (A), Zagrapan, Henderson – Semorád, Mlynarovič, Hvila – Bondra, Troliga, Paločko – Abramov, Lichanec, Štrauch – Ježek
    HK Orange 20: Bábik (10. Durný) – Trška, Grman (A), Jendroľ, Košecký (A), Bdžoch, Hain, Hedera, Fereta – Pataky (C), Jaško, Hecl – Andrisík, Oško, Struška – Sloboda, Murín, Pätoprstý – Václav, Vybíral

Rozhodca: Kalina, Jura – Bednár, Jobbágy