CSKA Moskva – Leverkusen 1:1 (kon.) | Monaco – Tottenham 2:1 (kon.) | Lisabon – Real Madrid 1:2 (kon.)
Dortmund – Légia Varšava 8:4 (kon.) | Leicester – Brugge 2:1 (kon.) | Kodaň – Porto 0:0 (kon.)
D. Záhreb – Lyon 0:1 (kon.) | Sevilla – Juventus 1:3 (kon.)
FC Sevilla
1:3 (1:1)
Juventus Turín
Utorok 22.11.2016, 20:45Liga majstrov • Skupina H

Juventus Turín sa dnešným víťazstvom posunul na čelo základnej skupiny práve pred FC Sevilla. Taliansky šampión nezačal zápas dobre, keď prehrával po presnom zásahu obrancu Pareju. V závere prvého polčasu však prišla červená karta pre domáceho Vázqueza a od tohto momentu hralo všetko pre Turínčanov. Najskôr vyrovnal z penalty Marchisio a potom početnú výhodu v posledných minútach využili Bonucci a Mandžukić. (22:42:49)

90+5

90+5
    Vicente Iborra (Sevilla) sa dostal do slovnej výmeny s hlavným rozhodcom, ktorý ho upokojil žltou kartou.
    90+4. Mario Mandžukić (JUV) - 1:3

90+4
    Juventus Turín dal gól! Je rozhodnuté. MARIO MANDŽUKIĆ dostal prihrávku do voľného priestoru, urobil si priestor na strelu a poslal loptu presne k žrdi.

90+3
    Sevillčania majú k dispozícii už len poslednú minútu, no nedokážu sa dostať pred bránu Turínčanov.

90+2
    Juventus drží loptu vo svojej moci a kombinuje na polovici svojho súpera.

90+1
    Domáci ešte majú priestor na vyrovnanie. Hlavný rozhodca pridal štyri minúty.

90
    Španielsky tím v závere vsadil všetko na útok. Mercadov center bol zrazený na ďalší rohový kop.

89
    Sarabia rozohral štandardku domácich, ktorú zrazil Bonucci na rohový kop. Ani túto šancu Sevilla nezužitkovala.

88
    Vitolo sa pohral s brániacimi hráčmi a pomotal im hlavy rýchlymi kľučkami. Nedokázal ale prihrať kolegom pred bránu.

87
    Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Juan Cuadrado, prichádza Giorgio Chiellini.

86
    Sevilla v posledných minútach bránila remízový stav, no nečakane inkasovala a teraz musí niečo ukázať aj v útoku.
    84. Leonardo Bonucci (JUV) - 1:2

84
    Juventus Turín dal gól! Taliansky šampión v závere duelu udrel. Odrazenú loptu dobre sledoval LEONARDO BONUCCI, ktorý ju spoza šestnástky napálil do siete. Sergio Rico nemal nárok.

84
    Striedanie v tíme Juventus Turín: z ihriska odchádza Miralem Pjanić, prichádza Moise Kean.

83
    Vitolo sa nebál pätice brániacich hráčov a skúsil cez nich prejsť. Domáci chodia do útoku s malým počtom futbalistov, a tak nemal komu prihrať.

82
    Zaujímavosťou dnešného duelu je, že Sevilla inkasovala vôbec prvý gól v aktuálnom ročníku Ligy majstrov. Stalo sa to až v piatom zápase.