LA Kings – NJ Devils 4:2 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 2:1 (1:0 po s.n.) | Montreal – Toronto 2:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 2:5 (kon.) | Boston – Winnipeg 4:1 (kon.) | Ottawa – Florida 1:4 (kon.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Arizona – San Jose 3:2 (po pr.) | St. Louis – Nashville 3:1 (kon.)
Vancouver – Chicago 3:4 (po pr.) | Washington – Columbus 2:3 (kon.) | Carolina – Winnipeg 3:1 (kon.)
St. Louis Blues
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Nashville Predators
cz Nedeľa 20.11.2016, 02:05 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

48:16
    Teď si však hosté mohou zlepšit náladu v přesilové hře, když na trestnou lavici usedá Robby Fabbri. Domácí se provinili tím, že hráli v šesti.

39:58
    A nakonec ještě trest pro Arvidssona, který dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

30:52
    A bude se znovu vylučovat! Do brejku se dostal Berglund, v zakončení trefil tyč, ale co víc, Mattias Ekholm jej fauloval a za držení dostává tedy zadák Nashvillu dvě minuty.

27:52
    Dvě minuty za hákování vyfasoval Paul Stastny, druhá početní výhoda pro Nashville v tomto zápase.

10:29
    Do šance se dostal domácí Reaves a Mattias Ekholm jej zastavuje jen za cenu faulu. Dvě minuty za krosček a domácí si zahrají přesilovku.

07:33
    A bude se poprvé v utkání vylučovat. Dvě minuty za podražení pro domácího hráče, vyloučeným je David Perron.

Jaroslav Svoboda

Góly a asistencie: 24. Perron (Bouwmeester, Schwartz), 48. Brodziak (Upshall), 52. Tarasenko (Fabbri) – 29. Ribeiro (C. Smith, P. K. Subban)

St. Louis Blues: Allen – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Gunnarsson, Shattenkirk, Parayko, Bortuzzo – Schwartz, Stastny, Perron – Fabbri, Lehterä, Tarasenko – Jaškin, Berglund, Rattie – Upshall, Brodziak, Reaves.
    Nashville Predators: Rinne – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Arvidsson, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, C. Smith – C. Wilson, Fisher (C), Åberg – Sissons, Järnkrok, Watson.

Rozhodca: Wes McCauley, Frederick L'Ecuyer – Scott Driscoll, Pierre Racicot

Diváci: 18922