LA Kings – NJ Devils 4:2 (kon.) | Buffalo – Pittsburgh 2:1 (1:0 po s.n.) | Montreal – Toronto 2:1 (kon.)
Dallas – Edmonton 2:5 (kon.) | Boston – Winnipeg 4:1 (kon.) | Ottawa – Florida 1:4 (kon.)
Minnesota – Colorado 2:3 (kon.) | Arizona – San Jose 3:2 (po pr.) | St. Louis – Nashville 3:1 (kon.)
Vancouver – Chicago 3:4 (po pr.) | Washington – Columbus 2:3 (kon.) | Carolina – Winnipeg 3:1 (kon.)
St. Louis Blues
3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
Nashville Predators
cz Nedeľa 20.11.2016, 02:05 • Scottrade Center, St. Louis • NHL

Já se s vámi tedy pro dnešek loučím, děkuji vám za pozornost a s konstatováním, že Blues porazili na svém ledě Predátory 3:1, se těším zase na další online přenosy na počtenou. (04:44:36)

Dnešní utkání sledovalo 18922 diváků.

Je dobojováno! St. Louis vítězí zásluhou třetí třetiny 3:1!

59:43
    Ihned po zavezení do útočného pásma spěchá Rinne na střídačku.

59:39
    A tedy Pekka Rinne zpět v brance.

59:39
    Navíc zakázané uvolnění Predátorů.

59:29
    Ale Allen následně vyhazuje, je nejspíš o vítězi jasno.

59:10
    Zakázané uvolnění domácích, Predátoři opět budou mít šanci ihned se udržet v pásmu.

59:03
    Ještě to hosté zkouší.

58:30
    Schwartz mohl rozhodnout, ale trefil na prázdné brance jen tyč!

58:18
    Predátoři jsou sice pořád u puku, ale ke střele a ohrožení branky soupeře se nemohou dostat!

57:45
    Teď ale bez puku, ihned však rozehrávku Blues Nashville napadá.

57:27
    Josi to ještě zkouší, a hosté jsou už v šesti bez brankáře!

57:13
    A čas opravdu hostům rychle kvapí pryč.

56:47
    Ještě Järnkrok to zkusil z úhlu, neuspěl.

56:10
    Rinne přišel za brankou o puk, ale přihrávka před prázdnou klec žádného hráče Blues nenašla!

54:59
    V rychlém sledu se bude znovu vhazovat, opět v obranném pásmu Blues.

54:51
    Tarasenko sráží Josiho střelu mimo led. Nadchází ještě komerční pauza...

54:47
    Přesto jsou již hráči Nashvillu v útočném pásmu, Allen ale zasahuje holí.

54:27
    Domácí praktikují velmi úspěšný pressing, který narušuje rozehrávku Predators.

53:58
    Subbanova bomba těsně vedle.

53:30
    Allenův zákrok a je tu přerušená hra. Vhazovat se bude po pravici brankáře domácího celku.

53:22
    Hosté vyrážejí vpřed.

52:47
    Ryan Ellis s pukem na holi za brankou Rinneho, tam to asi domácím vadit nebude, když se bude hra odvíjet, byť na hokejkách soupeře.

52:17
    A domácí už jsou znovu k natěšení svých příznivců v útočném pásmu.
    51:36 Vladimir TARASENKO - 3:1

51:36
    St. Louis právě vstřelilo branku!
    A domácí z bleskového kontru zvyšují vedení! Ke střele se dostal VLADIMIR TARASENKO a jeho bomba zaplula do sítě! Rázem Blues vedou již 3:1. Asistence: Robby Fabbri.

51:26
    Obrovský závar u branky Blues, Allen dokonce zůstává ještě po tom náporu ležet na ledě! Ale to již domácí jdou do útoku!

51:00
    Už se zase hraje, domácí na chvíli zavezli puk až k sobě do pásma, aby ihned otočili hru.

50:54
    Pískán ofsajd domácímu týmu, na řadě je komerční přestávka.

50:22
    A domácí mohli ihned po konci svého oslabení zvýšit náskok, ale Rinne vychytal Fabbriho!

50:17

50:10
    Jake Allen si připisuje důležitý zákrok při Fisherově střele!

49:47
    Josi střílí, ale jeho puk míří nad branku.

49:24
    Další vyhození. Tak tahle přesilovka zatím Predátorům opravdu nejde.

49:01
    A znovu se Bluesmenům podařilo získat buly ve svém pásmu a poslat ho ven.

48:47
    Domácím se podařilo vyhodit.

48:16
    Teď si však hosté mohou zlepšit náladu v přesilové hře, když na trestnou lavici usedá Robby Fabbri. Domácí se provinili tím, že hráli v šesti.

48:00
    Teď zase budou muset do pedálů šlapnout hosté, na chvíli se nastěhovali do pásma, pak ale o puk přišli.

47:38
    Domácí úspěšní na buly v útočném pásmu, ale Rinneho přímou střelou neohrozili.
    47:28 Kyle BRODZIAK - 2:1

47:28
    Domácí jdou znovu do vedení! Scottie Upshall ujel po pravé straně, v tandemu měl Brodziaka, ale rozhodl se ke střele! Tu Pekka Rinne vyrazil a KYLE BRODZIAK bleskově doklepl kotouč do prázdné branky Predátorů. Asistence: Scottie Upshall.

46:50
    Allen zakročuje proti střele ze středního pásma od Craiga Smithe.

46:23
    Teď již Shattenkirk až ve svém pásmu, Blues pokračují ale v náporu. Znovu míří domácí do útočného pásma.

45:49
    Opět se daří útočit domácím, Rinne musel zasahovat betonem.

45:06
    Poprvé v této části hry se také Predátoři na chvíli usadili v útočném pásmu, nicméně Allen zasahovat nemusel.

44:15
    Ještě Perron pálil, toho zase vychytal Rinne.

44:05
    Schwartz ve velké šanci, ale minul branku!

43:56
    Přesto to jsou domácí, kdo zatím diktuje ve třetí třetině tempo. Nyní Stastny u puku.

43:11
    Čtvrtý útok Blues se do výraznějšího tlaku nedostal, ale aspoň udržel hru v útočném pásmu.

42:26
    Ještě šance domácích, Bortuzzova rána nakonec zablokována COltonem Sissonsem!

41:58

41:46
    Subban vyhazuje přes celé kluziště až k Allenovi.

41:07
    Hosté se osvobodili a domácím se naopak nedaří dostat zase do pásma.

40:49
    Shattenkirk pálil od modré, ještě Lehterä chtěl protlačil puk za Rinneho záda, to se mu nepodařilo.

40:26
    Tarasenko protlačil kotouč na Fabbriho, jeho zakončení nebylo úspěšné.

40:07
    Domácí tedy vstupují do třetí třetiny v přesilové hře, ale musí zakládat útok zpoza své branky.

40:01

Co nevidět začne třetí třetina utkání.

Ve druhé třetině jsme viděli dvě branky, po jedné na každé straně. Utkání zůstává stále otevřené.

40:00

39:58
    A nakonec ještě trest pro Arvidssona, který dostává dvě minuty za hru vysokou holí.

39:58
    Ještě hosté zahrozili a Arvidson se tlačil před branku, ale neúspěšně.

39:30
    Kotouč se ocitl mimo ledovou plochu.

39:13
    V posledních okamžicích útočí hlavně domácí, ale zatím žádná efektní koncovka.

38:48
    Pietrangelův pokus bekhendem nebyl vůbec špatný, ale Rinne zůstal pozorný!

38:23
    Parayko rozehrává zpoza své branky.

38:05
    Hraje se dlouho bez přerušení, teď Forsberg míjí branku.

37:38
    St. Louis obklíčilo soupeře, ke střelbě se však nedostává.

36:59
    Predátoři zahráli zakázané uvolnění.

36:54
    Perron se snažil zakončit u tyčky, podobně jako Berglund před chvílí, i teď útočník Blues neúspěšný. Poté kombinace jeho formace končí až moc přihrávkami.

36:33
    Tak nakonec se vhazovalo ve středním pásmu a Blues se znovu tlačí do útoku.

36:30
    Poměr střel: 21:25
    Vyhraná vhazování: 20:20

36:30
    Zakázané uvolnění hostů.

36:14
    Ještě tvrdá Jaškinova bomba, zase chytá Rinne!

36:10
    Nepříjemný pokus Berglunda, který projel za brankou a chtěl zastrčit puk k tyčce, ale neuspěl!

35:35
    Perron na Parayka, ten zase Perronovi, jeho přihrávka na modrou pak není přesná.

35:10
    Nic z toho, Predátoři vytlačili hru až do útočného pásma a odcházejí střídat.

34:40
    Bluesmeni se nastěhovali do útočného pásma a zkoušejí koncovku.

34:11
    Další gólová aktivita St. Louis, znovu však Rinne drží své spoluhráče.

33:52
    Teď již Upshall napřáhl a nepříjemná střela neměla přesnost.

33:30
    Upshall ztratil stabilitu a tak jen prodloužil do útočného pásma.

33:14
    Závar před Rinnem Nashville řeší.

32:53

32:46
    Johansena nahradil na buly Neal a ten prohrál vhazování.

32:43
    Fisher zkoušel pálit v oslabení, Pietrangelo srazil střelu do hlediště.

32:19
    Znovu rozehrává útok Blues až Allen od své branky.

32:03
    A hosté vyvezli kotouč až k Allenově brance.

31:48
    Tarasenko v další akci, jeho pokus ale míjí branku Rinneho.

31:15
    Tarasenko našel pěknou přihrávkou Parayka, jeho bomba končí jen na zadním mantinelu.

30:56
    Perron prohrál buly, ale i tak se St. Louis dostalo ke kotouči.

30:52
    Vhazuje se tak v útočném pásmu domácích.

30:52
    Poměr střel: 19:23
    Vyhraná vhazování: 19:19

30:52
    A bude se znovu vylučovat! Do brejku se dostal Berglund, v zakončení trefil tyč, ale co víc, Mattias Ekholm jej fauloval a za držení dostává tedy zadák Nashvillu dvě minuty.

30:42
    Další závar před Allenem po nahození od modré, tentokrát ale kotouč až k brance St. Louis nedorazil.

30:33
    Zakázané uvolnění ze strany St. Louis Blues.

30:25
    Ale byl to Viktor Arvidsson, kdo zamířil do útočného pásma, projel za brankou Allena a nahrával před brankoviště, kotouč ale nikdo z jeho spoluhráčů nezakončil.

30:12
    Domácí tým zakládá útok zpoza své branky.

29:48
    Po rychlé výměně přihrávek nahazuje do útočného pásma Tarasenko.

29:20
    Další Allenův zákrok, po ráně od modré. Domácí brankář se v poslednních zápasech určitě nenudí.
    28:59 Mike RIBEIRO - 1:1

28:59
    Nashville právě vstřelil branku!
    Nakonec se hosté v přesilovce dočkali! Po velkém závaru, když od modré vypálil Subban, skončil kotouč v síti, kam jej dorazil MIKE RIBEIRO! Asistence: Craig Smith a P. K. Subban.

28:51
    Velmi dobrá přesilovka hostů, Allen musel několikrát již zasahovat betonem po rychlém přenesení hry.

28:30
    Hosté stále drží pásmo, další tvrdá bomba od modré.

28:08
    Allen kryje Subbanův projektil.

27:52
    Dvě minuty za hákování vyfasoval Paul Stastny, druhá početní výhoda pro Nashville v tomto zápase.

27:52
    Vše končí ofsajd Predátorů.

27:45
    Navíc si Predátoři zahrají přesilovku, teď kombinují v šesti na ledě.

27:32
    Stále ještě hosté aktivní v útoku.

27:16
    Tvrdá bomba Arvidssona míjí branku Blues.

26:55
    Už jsou ale Predátoři zpět v útoku, Johansen navíc v držení puku.

26:33
    Po komerční pauza vyhrávají domácí buly a dostávají hru ven ze svého pásma.

26:30
    Poměr střel: 19:19
    Vyhraná vhazování: 15:17

26:30
    A Allen se nyní musel činit, hosté několikrát nebezpečně vystřelili! Na závěr náporu kryje domácí brankář střelu Josiho. Z ledu se těžce zvedá Ty Rattie, který zastavil tělem tvrdý příklep Arvidssona a evidentně toho teď má plné kecky.

26:13
    Domácím ale také nevyšel útok a opačným směrem míří Johansen.

25:34
    Hosté se znovu tlačí do útoku, ale u kotouče je Carl Gunnarsson.

24:57
    Další pokus hostů, tentokrát se k zakončení protlačil Mike Ribeiro, jenže Allen potvrzuje dobrou formu.

24:09
    A na druhé straně rychle pálí Parayko, i Rinne je, tentokrát, pozorný.

24:00
    Hosté mohli srovnat, ke střele se dostal Ekholm, Allen s tímto pokusem neměl větších problémů.
    David PERRON - 1:0

23:09
    Domácí se přece jen dočkali! Po vítězném buly vystřelil od modré Jay Bouwmeester a Rinnemu vypadl kotouč z lapačky! Puku se zmocnil DAVID PERRON, který neměl těžkou práci s tím dostat puk do sítě! Asistence: Jay Bouwmeester a Jaden Schwartz.

23:04
    Velká šance pro Lehteräho, ten však z otočky neprostřelil svého krajana, Pekka Rinne opět úspěšný a zase přeurušje hru!

22:48
    Ještě to St. Louis zkoušelo v útočném pásmu,

22:33
    Bortuzzo vystřelil a Rinne schoval na chvíli kotouč pod lapačku na svém betonu. Jenže puk se nakonec objevil vedle rukavice a domácí se snažili ještě dorážet, rozhodčí však přerušuje hru!

22:25
    Parayko a Rattie vybojovali kotouč a Bortuzzo rozehrává útok Blues.

22:03
    Po dalším buly se Blues vydali do útočného pásma, Rinne znovu nemusel zasahovat.

21:43
    Brodziak špatně trefil kotouč a puk se odrazil směrem k vlastní brance, Allen raději přerušuje.

21:40
    Järnkrok u puku rozehrává ještě podél mantinelu.

21:27
    Jake Allen u své tyče přerušuje hru.

21:15
    Tarasenko už se dostával do střelecké pozice, ale kotouč mu zezadu sebral jeden ze soupeřů.

20:54
    Krátký výpad do útočného pásma v podání hostů končí vyhozením.

20:27
    K přímému ohrožení branky Rinneho nedošlo, Ekholm zablokoval ránu Stastnyho.

20:05
    Stastny nakonec vyhrál po krátké tlačenici buly, domácí přecházejí do útoku.

20:01

Vše je připraveno k začátku druhé třetiny... Dočkáme se branky?
    Velmi svérázné pojetí americké státní hymny v podání kytaristy Chrise Hobbse

Star-spangled shred.

Video zveřejněné uživatelem Amanda Andrews (@amanda.p.andrews),

Na gól sice zatím čekáme, ale o knírky například není v hledišti nouze...

Vyloučení: 1:1

Máme za sebou úvodní třetinu utkání, gól jsme v ní neviděli, spoustu zajímavých situací však ano.

20:00

19:48
    Domácí totiž vyhnali Predátory ven z pásma.

19:42
    A Nashville se již usadil v útočném pásmu, ale nejspíš z toho již nic nebude.

19:27
    Predátoři vyhráli buly na své modré, Subban u puku.

19:12
    Jaškin dobruslil soupeře a snažil se ještě dostat kotouč pod kontrolu, nakonec pálí Tarasenko, jeho ránu zablokoval Romann Josi.

19:01
    Zakázané uvolnění St. Louis Blues. Na střídačce domácích mezitím ošetřovaný Scottie Upshall, který se zranil při hitu u mantinelu, když si obrazil nejspíš loket.

18:54
    Forsberg střílel, Allen pozorný a gólman Blues nakonec přerušuje hru.

18:38
    Tvrdý hit v rohu kluziště, mezitím si připsal Pietrangelo zblokovanou střelu.

18:18
    Rinne zasahuje po střele Perrona.

18:06
    Stastny byl za brankou Rinneho rychle dostoupen, nestačil dát přesnou přihrávku.

17:36
    Teď to ze strany Predátorů vypadalo nadějně, ale Johansenův pokus Allen s přehledem vyrazil.

17:12
    Tarasenko nahodil a odjíždí střídat, takže zpět kotouč na holích hráčů z Nashvillu.

16:42
    Jenže ani jeden tým po těch ofenzivních úvodních minutách teď moc střel nemá. Znovu u puku domácí, ktkeří se snaží rozjet útok.

16:20
    Rinne rozehrává hokejkou před napadajícím hráčem, Predátoři zakládají další útok.

15:56
    Domácí mají ale problém odolat náporu hostů, kteří zvýšili pohyb. Jaškin bojuje o další kotouč u mantinelu.

15:35
    Domácí tým následně vyhrál buly a Jaškin vyváží kotouč ven z pásma.

15:31
    Forsberg střílel, ale Bortuzzo jeho pokus zablokoval.

15:16
    Dokonce domácí Perron zasáhl holí do obličeje Josiho, ale nikdo z rozhodčích si toho nevšiml, vylučovat se nebude.

15:12
    Hra je přerušena, jeden z hráčů zahrál kotouč vysokou holí.

14:53
    Hosté vyhráli buly a nakonec to byl Ryan Johansen, kdo měl obrovskou šanci, ale nedokázal trefit kotouč před brankou Allena!

14:46
    Další komerční přestávka je za námi, hráči se staví na buly v blízkosti Allenovy svatyně.

14:45
    Poměr střel: 12:11
    Vyhraná vhazování: 5:12

14:45
    A Allen přerušuje hru po zákroku při střele Ribeira.

14:37
    Znovu zahrozili domácí, ale Shattenkirk minul branku.

14:05
    Mattias Ekholm čeká za svou brankou, až se mu uvolní nějaký spoluhráč pro přihrávku.

13:42
    Matt Irwin dobře zakročil v obranné činnosti, Predátoři přecházejí do útoku.

13:22
    Rinne zasahuje po Perronově střele, skóre stále neměnné a bez branek.

13:09
    Obrovská šance domácích po Perronově individuálním průniku, ale Schwartz nedotlačil skákající puk před poloprázdnou brankou do sítě!

12:51
    O puk ale po tvrdém hitu v útočném pásmu přišel.

12:34
    Lehterä nakonec vyhrál buly a Fabbri míří vpřed.

12:31
    Zakázané uvolnění ze strany St. Louis. Vhazovat se bude znovu před Allenem.

12:30

12:15
    Ellis střílel hned po buly, Allen si s jeho ránou poradil.

12:08
    V útočném pásmu hostů se hra přerušuje a právě zde se bude vhazovat.

12:03
    Domácí se sice rychle dostali do útočného pásma, ale znovu se podařilo Predátorům vyhodit.

11:50
    A hosté vyhodili, puk tedy až za Allenovou brankou.

11:40
    Domácí neustále kombinují v útočném pásmu, Parayko teď pálí vedle!

11:27
    Domácí stále svírají hosty, Rinne se má co ohánět v brankovišti, ale skóre je stále bezbrankové. Ellis zablokoval Shattenkirkův pokus.

10:45
    Tvrdá bomba od modré, RInne si s dělovkou Shattenkirka poradil.

10:35
    Domácí vyhráli buly a zůstávají tak v útočném pásmu.

10:29
    Reklamní přestávka je za námi a hra začne tedy vhazováním u branky Pekky Rinneho. Na ledě domácí s Tarasenkem, Perronem, Lehteräm, Fabbrim a Shattenkirkem, hosté brání s Järnkrokem, Josim, Ellisem a Forsbergem.

10:29
    Poměr střel: 8:8
    Vhazování: 2:9

10:29
    Do šance se dostal domácí Reaves a Mattias Ekholm jej zastavuje jen za cenu faulu. Dvě minuty za krosček a domácí si zahrají přesilovku.

10:19
    Upshall hrozil u pravé tyčky, ale ke střele se nedostal.

10:01
    Domácí se snaží po ubráněném oslabení útočit, teď se stěhují do útočného pásma.

09:47
    Subban pálil, kotouč míří nakonec mimo ledovou plochu.

09:36
    Sotva se vrátil Perron na led, tak se do další šance natlačil Forsberg, Allen jeho pokus kryje.

09:33

09:20
    A Pietrangelo znovu vyhazuje, puk opět až za Rinneho brankou.

09:05
    Další útok zakládá Subban zpoza své branky, St. Louis totiž vyhodilo.

08:53
    Hosté vyhráli buly a Subban pálil, Allen zasahuje betonem.

08:49
    Forsberg se s tím nemazal, najel do útočného pásma a vypálil Allen zapisuje sedmý zákrok dnešního utkání.

08:40
    Ale jen na chvíli, sám a odvážně to v oslabení zkusil Schwartz, minul branku.

08:28
    Znovu hosté nastěhováni v útočném pásmu.

08:10
    Allen kryje střelu Neala a Upshall následně vyhazuje.

07:57
    Ryan Johansen zavezl kotouč a Nashville už kombinuje v útočném pásmu.

07:41
    Tentokrát domácí vyhráli buly a vyhazují až za Rinneho branku.

07:39
    Allen musí bleskově zasahovat, Josi se dostal ke střele. Domácí brankář ale byl pozorný.

07:33
    A bude se poprvé v utkání vylučovat. Dvě minuty za podražení pro domácího hráče, vyloučeným je David Perron.

07:11
    Brankář Predators následně schoval do rukavice přihrávku zpoza branky, další přerušení hry.

07:03
    Blues se drží v útočném pásmu, od modré pálí Bouwmeester, ale míjí branku Rinneho.

06:50
    Komerční přestávka pomalu končí a vhazovat se bude po levé ruce Rinneho.

06:50
    Poměr střel: 7:4
    Vyhraná vhazování: 0:5

06:50
    Teď již Rinne zasahuje, ale Lehteräho rána sotva dojela do brankoviště. Finský brankář ale raději schoval puk pod lapačku a hra je přerušena.

06:39
    Shattenkirk se snažil o další ránu na Rinneho, úspěšný blok si připisuje Roman Josi.

05:52
    Těžký Rinneho zákrok, když finský brankář zlikvidoval střelu Davida Perrona a následně i další ránu Jaye Bouwmeestera, hosty teď však jejich brankář výrazně podržel.

05:30
    Již je vše v pořádku a po buly hosté pálí na Allena, ten si připsal těžký zákrok betonem proti bombě Smithe.

05:20
    Rozhodčí přerušuje hru, Pietrangelo zůstává ležet na ledě.

05:19
    Z první se snažil napálit vyražený kotouč James Neal, ale trefil jen Alexe Pietrangela, který se s bolestivou grimasou kácí k ledu.

05:16
    Teď již musí Allen zasahovat po ráně Webera, kotouč vyráží na druhou stranu.

05:07
    Jenže do zakončení se Nashville nedostal a znovu to jsou domácí, kdo je v držení puku.

04:49
    Upshallovu přihrávku zablokoval Johansen a Predátoři obracejí hru.

04:21
    Upshall jen posunul kotouč, Blues musí začít další útok.

04:13
    Rána od modré neprošla přes bránícího hráče a kotouč končí až u Rinneho.

04:04
    Zakázané uvolnění Bluesmenů.

03:55
    Další Allenův zákrok, když se snažil brankáře St. Louis překvapit Pontus Åberg, Allen byl pozorný.

03:12
    A Jake Allen si připisuje první zákrok, ránu ze středního pásma vyslal hostující kapitán Mike Fisher.

03:06
    Teď už míří vpřed Nashville

02:49
    Perron tečoval střelu Pietrangela od modré, ale nepřesně.

02:11
    Roman Josi zkoušel střelbu, ale trefil jen Berglunda, Allen zatím zasahovat nemusel.

01:46
    Atypická situace, kdy se do brejku dostal obránce Colton Parayko, zkoušel Rinneho prostřelit, ten však pokus zadáka Blues kryje!

01:23
    A další Rinneho zákrok, tentokrát to byl Brodziak, kdo střílel.

00:48
    Tarasenko pálí, Rinne si poradil i s jeho pokusem.

00:46
    Ani tentokrát se však Predátoři nedostali ke střele a Blues jsou zpět v útoku.

00:32
    Už se hra zase přesunula do útočného pásma hostů.

00:23
    A Pekka Rinne poprvé zasahuje, od modré pálil Alex Pietrangelo.

00:16
    Naopak domácí míří do útoku.

00:09
    První nahození za branku Blues, Johansen se k puku nedostal.

00:01

Konečně vše připraveno k úvodnímu buly.

Utkání za pár okamžiků začne, úvodní buly proti sobě svedou Ryan Johansen a Jaden Schwartz.

St. Louis Blues: Allen (C. Hutton) – Bouwmeester, Pietrangelo, Gunnarsson, Shattenkirk, Parayko, Bortuzzo – Schwartz, Stastny, Perron – Fabbri, Lehterä, Tarasenko – Jaškin, Berglund, Rattie – Upshall, Brodziak, Reaves.

Nashville Predators: Rinne (Mazanec) – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Arvidsson, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, C. Smith – C. Wilson, Fisher, Åberg – Sissons, Järnkrok, Watson.

Rozhodčí: Wes McCauley, Frederick L'Ecuyer – Scott Driscoll, Pierre Racicot.

Československá stopa v utkání

Dmitrij Jaškin (St. Louis), 16 utkání, 0+4
    Marek Mazanec (Nashville), 3 utkání, 80,9% úspěšnost

NASHVILLE PREDATORS jsou v Centrální divizi Západní konference na šestém místě, se ztrátou čtyř bodů. V šestnácti utkáních tedy Predátoři nasbírali sedmnáct bodů, oproti St. Louis pak mají dva zápasy k dobru.

Produktivitu týmu vede James Neal, který má na kontě osm branek a čtyři asistence, celkem tedy dvanáct kanadských bodů. Stejný počet má i Filip Forsberg, ovšem za 1 gól a 11 asistencí. O dva body méně pak mají Viktor Årvidsson a P. K. Subban.

Z českých hráčů v týmu Nashvillu působí brankář Marek Mazanec, který však je dvojkou, post jedničky zastává Fin Pekka Rinne.

Posledních pět zápasů
    Ottawa – Nashville 1:5
    Toronto – Nashville 6:2
    Nashville – Anaheim 5:0
    Nashville – St. Louis 3:1
    Nashville – Ottawa 3:1

ST. LOUIS BLUES jsou na druhém místě Centrální divize Západní konference, s pětibodovou ztrátou na lídra z Chicaga. O bod zpět je pak Winnipeg, dva body ztrácí Minnesota, ta má však dva zápasy k dobru, a Dallas.

Nejproduktivnějším hráčem Blues je Vladimír Tarasenko se ziskem osmnácti bodů za šest branek a dvanáct asistencí. O čtyři body méně má Kevin Shattenkirk, o další čtyři kanadské body méně mají na kontě David Perron, Paul Stastny a Alexander Steen.

Z českých hráčů obléká dres St. Louis útočník Dmitrij Jaškin, který má v šestnácti odehraných zápasech bilanci 0+4.

St. Louis – San Jose 3:2
    St. Louis – Buffalo 4:1
    Columbus – St. Louis 8:4
    Nashville – St. Louis 4:1
    St. Louis – Chicago 1:2sn

Dámy a pánové, vítejte u sledování online přenosu utkání ze Scottrade Center v St. Louis, kde domácí celek ST. LOUIS BLUES narazí na hostující tým NASHVILLE PREDATORS.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 02:00.

Jaroslav Svoboda

Góly a asistencie: 24. Perron (Bouwmeester, Schwartz), 48. Brodziak (Upshall), 52. Tarasenko (Fabbri) – 29. Ribeiro (C. Smith, P. K. Subban)

St. Louis Blues: Allen – Bouwmeester, Pietrangelo (C), Gunnarsson, Shattenkirk, Parayko, Bortuzzo – Schwartz, Stastny, Perron – Fabbri, Lehterä, Tarasenko – Jaškin, Berglund, Rattie – Upshall, Brodziak, Reaves.
    Nashville Predators: Rinne – Josi, Ellis, Ekholm, P. K. Subban, Irwin, Y. Weber – Arvidsson, Johansen, Neal – Forsberg, Ribeiro, C. Smith – C. Wilson, Fisher (C), Åberg – Sissons, Järnkrok, Watson.

Rozhodca: Wes McCauley, Frederick L'Ecuyer – Scott Driscoll, Pierre Racicot

Diváci: 18922