Brazília – Argentína 3:0 (kon.) | Arménsko – Čierna Hora 3:2 (kon.) | Francúzsko – Švédsko 2:1 (kon.)
Česko – Nórsko 2:1 (kon.) | Sev. Írsko – Azerbajdžan 4:0 (kon.) | San Maríno – Nemecko 0:8 (kon.)
Dánsko – Kazachstan 4:1 (kon.) | Rumunsko – Poľsko 0:3 (kon.) | Anglicko – Škótsko 3:0 (kon.)
Malta – Slovinsko 0:1 (kon.) | Slovensko – Litva sk 4:0 (kon.)
Slovensko
4:0 (3:0)
Litva
Piatok 11.11.2016, 20:45 • City Arena, Štadión Antona Malatinského v Trnave • Kvalifikácia MS (Európa) • Skupina F

Pekný večer z Trnavy! (22:52:16)

Ján Kozák, tréner Slovenska:
    Zápas sa ľahko hodnotí, chlapci prišli vyhrať to bolo vidno už na tréningu. Prvý polčas bol excelentný. To sa vidí málokedy. Druhý polčas ste hostí nútili hrať do plných, padol štvrtý gól, viac by sme už asi chceli priveľa. Chlapci si vďaku zaslúžia, pochvalu, škoda, že nebol plný štadión.

Je koniec a naši reprezentanti vyhrali nad Litvou 4:0. Góly dávali Nemec, Kucka, Škrtel a Hamšík. Výborný výkon korunovali aj streleckou prevahou. Diváci môžu byť s dnešným zápasom spokojní. O malú chvíľu prinesieme vyjadrenie trénera Kozáka po zápase.

90+2

90+2
    Diváci tlieskajú v stoji. Naši hráči si to plne zaslúžia.

90+1
    Rozhodca pridáva minimálne dve minúty.

90
    Posledné minúty zápasu a v šestnástke hostí sa zrazili dvaja hráči. Teraz sa nehrá.

89
    Weiss dohral, za potlesku divákov ho strieda Bero.

88
    Ruzgis prišiel do hry namiesto Valskisa.
    87. Marek HAMŠÍK - 4:0

87
    Slovensko dalo gól!
    Je to 4:0. V závere zápasu sa do šestnástky dostal MAREK HAMŠÍK a pridal štvrtý zásah. Je to jeho jubilejný dvadsiaty gól v národnom drese.

85
    Litva sa v závere dostáva do držania lopty, ich tlak je symbolický.

84
    Mak ešte pred striedaním vybojoval rohový kop. Naši ho rozohrajú centrovanou loptou a Ďurica sa dostal k zakončeniu. Gólman hostí chytá.

83
    Mak strieda, príde Švento.

82
    Tréner Kozák chystá striedanie.
    81. Vykintas Slivka (LIT), Arvydas Novikovas (LIT)

81
    Slivka sa dostal do šestnástky a našiel Novikovasa. ten sa dostal k strele, ale bola blokovaná pred Kozáčikom. Skóre sa nemení a Kozáčik je blízko k čistému kontu.

80
    Do konca zápasu ostáva niečo viac ako desať minút, zápas sa prakticky dohráva. Tréner Kozák šetrí striedaniami. Šancu mladším a širšiemu kádru dá zrejme v priateľskom zápase s Rakúskom.

79
    Slivka sa dral do zakončenia pred Kozáčika, ale pošmykol sa, z jeho šance nebolo napokon nič.

Martin Janiš

Góly: 12. Nemec, 15. Kucka, 36. Škrtel, 87. Hamšík

Karty:   52. Freidgeimas (LIT)

Držení míče: 56 % : 44 %.
    Střely na branku: 10:1. Střely mimo: 4:2. Rohy: 11:4. Ofsajdy: 1:0. Fauly: 8:14.
    Slovensko: Kozáčik – Pekarík, Škrtel (C), Ďurica, Hubočan – Weiss (89. Bero), Kucka, Škriniar, Hamšík, Mak (83. Švento) – Nemec (77. Ďuriš).
    Náhradníci: Novota, Dúbravka – Sabo, Greguš, Kiss, Bero, Lobotka, Hrošovský, Saláta, Švento, Ďuriš, Holúbek.

Litva: Šetkus – Vaitkūnas, Girdvainis, Freidgeimas, Andriuškevičius – Novikovas, Žulpa (33. Chvedukas), Kuklys, Černych (C) – Slivka – Valskis (88. Ruzgis).
    Náhradníci: Zubas, Gertmonas – L. Klimavičius, Slavickas, Grigaravičius, Česnauskis, Chvedukas, A. Klimavičius, Ruzgis, Paulius, Lukša.

Rozhodca: Sidiropoulos – Kostaras, Dimitriadis