Michalovce – Šaľa 37:26 (kon.) | Olomouc – Veselí n/M 28:22 (kon.) | Most – Trenčín 40:12 (kon.)
DHK Zora Olomouc
28:22 (15:12)
SHK Veselí n.M.
cz Sobota 05.11.2016, 17:30 • DHK Zora Olomouc • Hádzanárska interliga ženy • 9. kolo
    59
    Lahůdkový lob v podání Fryčákové! Na tohle nemohla Vašulková dosáhnout. (28:22)
    58
    Fryčáková si připsala třetí gól, z rychlého brejku dává důležitou uklidňující branku pro domácí. (27:22)
    57
    Hvostaľová vyrazila bleskurychle dopředu a osamocená se řítila po přihrávce na brankářku Veselí, které nedala šanci. (26:22)
    56
    Gebre Selassieová nezachytila přihrávku a do brejku tak šly hráčka Veselí Šustková, která s přehledem snížila. (25:22)
    55
    Šustková s přehledem proměnila! Domácí stále vedou rozdílem čtyř branek. (25:21)

54
    Vyloučení v týmu DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková). (25:20)
    54
    Olomoučanky jsou zatím z trestných hodů stoprocentní. Kubáčková nevymýšlela a prudkou střelou mezi nohy posunula domácí zase o kousek blíž k vítězství. (25:20)
    52
    Fryčáková udeřila ze své typické pozice levého křídla, dokázala i z velkého úhlu vyzrát na gólmanku Veselí, když mířila přesně na vzdálenější roh brány. (24:20)
    51
    Pohledná individuální akce Gebre Selassieové končí naneštěstí pro Veselí gólem. (23:20)
    50
    Šustková vstřelila dvacátou branku hostů. (22:20)
    48
    A znovu Vendula Fryčáková, podařilo se jí napálit míč nechytatelně do horního rohu. (22:19)
    48
    Olomoučanky chtějí zužitkovat přesilovou hru a daří se jim to. Fryčáková z levé křídla zamířila přesně na vzdálenější tyč. (21:19)
    47
    Gajdošíková využila početní výhody a posouvá tým do vedení. (20:19)

46
    Vyloučení v týmu SHK Veselí n.M. (Nikola Vinklárková). (19:19)
    46
    Nejlepší střelkyně Veselí drží svůj tým v kontaktu! (19:19)
    45
    A první sedmička i pro Zoru a Gajdošíková proměnila! (19:18)
    44
    Jedenáctá sedmička! Ledové klidná Šustková vyrovnává. (18:18)
    43
    Šustková z křídla snižuje, její střelu zastavila až síť. (18:17)
    42
    Z dalšího útoku skórovala tvrdou ranou Kubáčková. Domácí jdou do dvoubrankového vedení. (18:16)
    41
    Nejprve to zkusila Gajdošíková z dálky, ale brankářka byla pozorná, vzápětí se ale k míči dostala Sovová a ta už rozvlnila síť. (17:16)
    35
    Vargová opět zamířila k levé tyči a překvapila Bártovou, která si vyměnila místo s Raškovou na trestný hod. (16:16)
    34
    A Soldánová během krátké chvíle udeřila podruhé. Už je to jen o jednu branku. (16:15)
    34
    A využívají toho. Soldánová zužitkovala prostor a snižuje. (16:14)
    31
    Vargová jak jinak než ze sedmičky! Devátá pro Veselí v zápase. (16:13)

31
    Pivotka Olomouce dostává dvě minuty za faul na Lukšíkovou ,která se těžce zvedala z palubovky. (16:12)
    31
    Rychlá branka Trumpešové znamená vedení domácích o čtyři góly. Gólmanku Vašulkovou prostřelila mezi nohama. (16:12)
    30
    Hurychová využila vytažené obrany a v posledních vteřinách vypálila míč z pravé strany na vzdálenější tyč, ten sroloval po síti dolů. (15:12)
    30
    Osmý trestný hod pro Veselí v prvním poločase, to je opravdu hodně! Vargová si rameny rozhýbala Raškovou a pak zkušeně poslala míč k levé tyči. (14:12)
    30
    Lukšíková znovu udeřila, napálila míč k levé tyčce. (14:11)
    30
    Hurychová ze střední vzdálenosti a v pádu našla mezeru v bráně Vašulkové. (14:10)
    29
    Veselí se začíná dotahovat, branka putuje do statistik Lukšíkové. (13:10)
    28
    Soldánová využila nepřesné kombinace domácích a sama se řítila do brejku, ze kterého úspěšně zakončila. (13:9)
    27
    A znovu Vargová a znovu z trestného hodu! (13:8)
    26
    Vargová zkušeně na opačnou stranu než šla Rašková. (13:7)
    25
    Po rozpačitém úvodu, ve kterém nepadlo mnoho branek, se teď roztrhl s góly pytel. Druhou brankou za sebou si připisuje Kubáčková, když v pádu dokázala nasměrovat míč k pravé tyči, Vašulková se natahovala marně. (13:6)
    24
    Gól vstřelil tým DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková). (12:6)
    24
    Vinklárová přostřelila Raškovou mezi nohama. (11:6)
    23
    A další gól přes celé hřiště, tentokrát se radovala Sovová. (11:5)
    22
    A domácí pokračují v jízdě! Salčáková z levého křídla našla přesně horní růžek brány Veselí. (10:5)
    22
    A tentokrát se to Raškové povedlo! Hodem přes celé hřiště trefila prázdnou bránu, hra bez brankářky se zatím Veselí nevyplácí. (9:5)
    21
    Gajdošíková rychlým švihem překvapila brankářku Lekešovou. (8:5)
    20
    Gól vstřelil tým SHK Veselí n.M. (Jana Šustková). (7:5)
    19
    Poprvé se mezi střelkyně zapisuje i Hvostaľová, ta se ocitla osamocená na pravém křídle a svou rána namířila nechytatelně na vzdálenější tyčku. (7:4)
    18
    Pátá sedmička pro Veselí, opět se k ní postavila Vargová a proměnila! (6:4)
    17
    Kubáčková využila nepozornosti v obraně hostů a rychlou střelou napálila míč k levé tyči. (6:3)
    15
    Po téměř patnácti minutách dávají hráčky Veselí gól ze hry. Zasloužila se o to Novotná, která z pravého křídla prostřelila Raškovou. (5:3)
    14
    Salčáková se ocitla v brejkové situaci a se zakončením byla úspěšná. (5:2)
    13
    Jednoduchá akce zakončená pohotovou střelou končí v síti. Kapsová našla Gebre Selassieovou a ta s přehledem proměnila. (4:2)
    9
    Kubáčková se propasírovala míč přes bránící hráčky i brankářku Lekešovou. Zora jde do jednogólového vedení. (3:2)

8
    O pár minut dostala žlutou kartu I Kapsová. Veselí se ale nepodařilo dostat se k zakončení. (2:2)

8
    Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Tereza Kubáčková). (2:2)

7
    Následné však nedovoleným způsobem zastavila pivotku Veselí a od sudích si vysloužila dvě minuty mimo palubovku. (2:2)
    6
    Sovová se dostala jako první k odraženému míči a z bezprostřední blízkosti prohodila brankářku na vzdálenější tyč. (2:2)
    4
    Kapsová se probila přes obranou linii a se štěstím prostřelila gólmanku Lekešovou. (1:2)
    3
    A po nedovoleném zákroku od Sovové se k exekuci opět postavila Vargová, která i tentokrát proměnila, avšak tentokrát se štěstím, Rašková uhádla stranu. (0:2)

3
    Žlutá karta pro tým DHK Zora Olomouc (Klára Sovová). (0:1)
    2
    Z trestného hodu skórovala Vargová, která poslala brankářku Raškovou svým pohybem na opačnou stranu. (0:1)