Plzeň – Chomutov 2:1 (kon.) | Vítkovice – Zlín 2:1 (po pr.) | Třinec – Litvínov 2:3 (po pr.)
Pardubice – Olomouc 2:1 (kon.) | Mladá Boleslav – Kometa Brno 2:4 (kon.) | K. Vary – Hradec Králové 0:2 (kon.)
HC Oceláři Třinec
2:3 (1:1, 0:0, 1:1 - 0:1)
HC VERVA Litvínov
cz Piatok 28.10.2016, 17:00 • WERK ARENA, Třinec (kapacita: 5 200 míst) • Tipsport extraliga (ČR) • 16. kolo

57:34
    Slezané si zahrají přesilovou hru. Michal Trávníček (LIT) musí na trestnou lavici na dvě minuty za zdržování hry – vystřelení puku mimo hrací plochu.

52:03
    Jiří Polanský (TRI) nakonec obdržel dvě minuty za sekání proti litvínovskému brankáři. Verva tak hraje osm minut před koncem třetí třetiny přesilovku.

39:18
    První trest ve druhé třetině a zároveň první trest pro domácího hokejistu. Daniel Rákos (TRI) si odpyká dvě minuty za podražení.

13:56
    Třinec hraje v posledních minutách velmi aktivně a nutí hosty k faulům. Filip Pavlík (LIT) je vyloučen na dvě minuty za držení Polanského v souboji u mantinelu.

12:56
    Marosz pronikl po levém křídle a podruhé v zápase si vykoledoval faul. Karel Kubát (LIT) je potrestán dvěma minutami za podražení.

09:08
    Pavlík zareagoval na Maroszovo zaklepání o led a odevzdal puk svému protihráči. Marosz byl vzápětí faulován Martinem Hanzlem (LIT), který si odsedí dvě minuty za podražení.

Ondřej Zoubek

Góly a asistencie: 14. Špirko (Hrabal, Irgl), 48. Irgl – 5. Válek (J. Doležal, F. Pavlík), 50. Stříbrný (Lukeš), 62. M. Hořava (Trávníček)

HC Oceláři Třinec: Hrubec – Linhart, Nosek, M. Doudera, Hrabal, L. Galvas, Jank, L. Doudera – Petružálek, Marosz, Martin Růžička – Rákos, Kreps, Dravecký – Adamský, Polanský, Irgl (C) – Jašek, Špirko, J. Sýkora.
    HC VERVA Litvínov: Janus – Kubát, Gula, Sörvik, T. Pavelka, Z. Sklenička, Kokeš, F. Pavlík – Lukeš, V. Hübl, Stříbrný – Gerhát, R. Hanzl, M. Hanzl – Trávníček (C), Reichel, M. Hořava – J. Doležal, Válek, Jurčík.

Rozhodca: Jan Hribik, Robert Čech – Stanislav Barvíř, Petr Blümel

Diváci: 4 828 (93 % celkové kapacity)