Boston – Montreal 2:4 (kon.) | Detroit – San Jose 3:0 (kon.) | NJ Devils – Minnesota 2:1 (po pr.)
Florida – Colorado 5:2 (kon.) | Philadelphia – Carolina 6:3 (kon.) | Washington – NY Rangers 2:4 (kon.)
Ottawa – Tampa Bay 1:4 (kon.) | Chicago – Toronto 5:4 (2:1 po s.n.) | Nashville – Pittsburgh 5:1 (kon.)
Dallas – Columbus 0:3 (kon.) | Calgary – St. Louis 4:6 (kon.) | LA Kings – Vancouver 4:3 (1:0 po s.n.)
Winnipeg – Edmonton 0:3 (kon.)
Florida Panthers
5:2 (0:1, 2:0, 3:1)
Colorado Avalanche
cz Nedeľa 23.10.2016, 01:10 • BB&T Center, Sunrise • NHL

58:37
    Ještě přichází vyloučení na hostující straně. Gelinas dostává dvě minuty za hákování a domácí tak mají k dispozici přesilovou hru.

55:13
    Vyloučení v týmu Florida Panthers (Vincent Trocheck – 2 min., vysoká hůl).

48:39
    Martinsen je vyloučen na dvě minuty za hrubost a nabízí domácím přesilovou hru.
    46:56 Vincent TROCHECK - 5:2

46:56
    Florida právě vstřelila branku!
    S brankami se nyní doslova roztrhl pytel. VINCENT TROCHECK došťoural kotouč do branky Colorada a vrací tak zpět Floridě tříbrankový náskok. Bez asistence.
    45:37 Matt DUCHENE - 4:2

45:37
    Colorado právě vstřelilo branku!
    Vzápětí však přichází gól také na straně hostů. Mezi tři tyče poslal svou střelu MATT DUCHENE, jenž snižuje na rozdíl dvou branek – 4:2. Asistence: Patrik Wiercioch.
    45:21 Shane HARPER - 4:1

45:21
    Další chyba hostů v rozehrávce a byl z toho další únik před Varlamova. Petrovic našel na levém kruhu volného SHANEA HARPERA, který trefil odkrytou klec a svým druhým gólovým příspěvek zvyšuje už na 4:1. Asistence: Alex Petrovic, Vincent Trocheck.
    44:30 Jonathan MARCHESSAULT - 3:1

44:30
    JONATHAN MARCHESSAULT zachytil chybnou rozehrávku hostů v pásmu Floridy a poté nabral velkou rychlost, dostal se až před Varlamova, kterého prostřelil mezi betony – 3:1. Bez asistence.

39:23
    Zadorov inkasuje dvě minuty za hákování a domácí si zahrají další přesilovou hru.
    37:02 Shane HARPER - 2:1

37:02
    Tak to byla hodně pohledná akce domácích. Z vlastního obranného pásma projel takřka celým kluzištěm Greg McKegg a poté našel před levou tyčkou Varlamovy svatyně úplně volného SHANEA HARPERA, který měl jednoduchou úlohu. Našel odkrytou část jeho branky a strhává tak vedení na stranu Floridy – 2:1. Asistence: Greg McKegg, Derek MacKenzie.

28:32
    Přesilovka pro Laviny. Malgin dostává dvě minuty za vysokou hůl a už sedí na trestné lavice.
    21:32 Aaron EKBLAD - 1:1

21:32
    Jaromír Jágr našel před brankou volného AARONA EKBLADA, který jeho nabídky dokonale využil a zblízka propálil Varlamova. Je vyrovnáno a začíná se znovu od začátku – 1:1. Asistence: Jaromír Jágr, Jonathan Marchessault.

20:58
    Jerome Iginla dostává dvě minuty za sekání a domácí mají k dispozici další přesilovou hru.

19:40
    V závěru první periody byla před hostující brankou obrovská skrumáž a Varlamov nevěděl, kde má puk. Následně pak zlikvidoval tři domácí střely a podržel tak Laviny a jejich těsné vedení.

16:43
    Blake Comeau dostává dvě minuty za krosček a je tu další početní výhoda pro Floridu.

16:11
    Na opačném konci kluziště se do nebezpečné akce před Luongem dostal Matt Duchene, ale také on svou velkou šanci neproměnil.

14:51
    Panteři znovu obléhali pásmo Colorada, do velké šance se dostal Derek MacKenzie, ale nadvakrát na Varlamova nevyzrál.

12:40
    Přesilovka pro Floridu. Martinsen dostává dvě minuty za hákování a už sedí na trestné lavici.

09:53
    Jason Demers dosáhl branky od modré čáry, ale kouč hostů si vzal challenge a nakonec byl odhalen ofsajd, branka tak nemůže být uznána.
    07:38 Tyson BARRIE - 0:1

07:38
    Přesilovou hru Laviny bleskově využívají. TYSON BARRIE dostal zpětnou přihrávku na modrou čáru, odkud střelou švihem prostřelil Luonga v brance Floridy. Hosté se tak ujímají vedení – 0:1. Asistence: Matt Duchene, Blake Comeau.

07:20
    Jason Demers dostává dvě minuty za podražení a hosté si zahrají přesilovou hru.

06:29
    Velká skrumáž před Varlamovem. V ní se nejlépe zorientoval Greg McKegg, ale kotouč za jeho záda nepropasíroval.

Vendula Zdražilová

Góly a asistencie: 22. Ekblad (Jágr, Marchessault), 38. Harper (McKegg, MacKenzie), 45. Marchessault, 46. Harper (Petrovic, Trocheck), 47. Trocheck – 8. Barrie (Duchene, Comeau), 46. Duchene (Wiercioch)

Florida Panthers: Luongo (Reimer) – Ekblad, Yandle, Demers, Matheson, Petrovic, Pysyk – Jágr, Barkov, Marchessault – R. Smith, Trocheck, Rau – Sceviour, Malgin, McCann – Harper, MacKenzie (C), McKegg.
    Colorado Avalanche: Varlamov (Pickard) – E. Johnson, Zadorov, Barrie, Beauchemin, Wiercioch, Gelinas – Iginla, MacKinnon, Landeskog (C) – Duchene, Söderberg, Grigorenko – Comeau, Colborne, Martinsen – G. Bourque, Ben Smith, McLeod.

Rozhodca: Jean Hebert, Frederick L´Ecuyer – Tony Sericolo, Pierre Racicot

Diváci: 14326