Masters Česká republika – Old Boys SVK sk 6:5 (2:1 po s.n.) | Pardubice – Martin sk 7:1 (kon.)
HBK Hokejmarket Skalica
5:2 (3:0, 1:2, 1:0)
Jokerit Petržalka
Sobota 22.10.2016, 13:00 • THE PALETY ARÉNA • Extraliga (SK) • 10. kolo

Skončilo sa nám stretnutie medzi domácou Skalicou a hosťami z Jokeritu. V prvej a druhej tretine sme videli po 3 góly, no tretia tretina priniesla len jeden jediný z hokejky Rampáčeka, ktorý si dnes pripísal dva úspešné gólové zásahy. Od nás je to pre dnešok všetko, ďakujeme za pozornosť. Dovidenia. (15:26:33)

44:50
    Bežia nám posledné sekundy dnešného stretnutia. Skalica si dnes pripíše do tabuľky všetky 3 body.

43:29
    Jokerit sa snaží streliť aspoň ešte jeden gól, no Černáček predvádza skvelý výkon.

42:20
    Posledná šanca pre hostí na malý zázrak. Nikolas Kovalovský dostáva dve minúty za podrazenie.

41:27
    Jokerit sa dostal do úniku 2 na 1.Chudý hľadal na druhej strane Kováča, no tomu loptička ušla z hokejky, a tak sa domáci dokázali ubrániť.

40:16
    Skalica je v tlaku. Od modrej preverili Oborila Válek spolu s Patinkom, no ani jeden nenašiel cestu za gólmanov chrbát.

38:55
    Skalica dáva gól! Skalica dáva gól v oslabení. MILAN RAMPÁČEK svojim druhým gólom prispieva k vedeniu domácich už 5:2. Asistencie Válek.

38:46
    Zelenka dostáva dve minúty za hokejku v tvári protihráča. Šanca pre Jokerit je to opäť.

37:54
    Domáci išli do početnej výhody, no zastavil ich hvizd rozhodcu, ktorý píska ofsajd.

36:45
    Skalica má zrejme to najhoršie už za sebou, na ihrisku im chýba už len 1 hráč, konkrétne Salajka.

36:11
    Fantastický výkon domácej Skalice, ktorá sa zubami, nechtami s prehľadom bráni. Jokerit začína byť v koncovke zúfalí.

35:13
    Obrovská šanca pre Jokerit, ktorý bude mať presilovku 5 na 3. Salajka inkasuje dve minúty za držanie.

34:43
    Poriadne sa nám začalo hrať do tela, Daniel dostáva dve minúty za nedovolené bránenie.

33:17
    Rampáček mohol zvýšiť na 5:2, no Oboril aj s obrovským šťastím vyráža puk do bezpečia.

32:06
    Pardel to skúsil z ťažkého uhľa švihom, no iba preveril pravý betón gólmana Skalice

31:22
    Martinusík to skúsil spoza kruhov švihom, no neuspel. O pár sekúnd mal nájazd sám na brankára hostí, no znovu sa mu nepodarilo skórovať.

30:01

Máme za sebou druhú tretinu, ktorá nám priniesla opäť 3 gólové zásahy, no domáci pôjdu do poslednej časti hry s 2-gólovým náskokom.

30:00

29:34
    Hosťom sa nedarí v rozohrávke, a tak musia začať svoju útočnú akciu až od vlastnej obrannej tretiny.

28:11
    Šúrek sa predral s loptou až pred Černáčeka, kde ju poslal na voľného Vanča, no ten sa už do zakončenia nedostal.

26:29
    Skalica dáva gól! Domáca Skalica rýchlo využíva svoju početnú výhodu. Postaral sa o to SOBOL, ktorý ihneď buly poslal loptičku za Oborilou chrbát. Asistencie Martinusík.

26:18
    Šanca na upokojenie hry pre domácich. Sodoma dostáva dve minúty za zbytočné podrazenie.

24:18
    Jokerit Petržalka dáva gól! A máme znížené na rozdiel jedného gólu. Virág nabil BOŽÍKOVI, ktorý sa vo svojej pozícii nezmýlil a s prehľadom dáva gól na 2:3.

23:25
    Jokerit Petržalka dáva gól! Hostia strielajú kontaktný gól. KOVÁČ vypálil ihneď po vyhratom buly v útočnom pásme a Černáček je prvý raz prekonaný. Asistencie Axamit.

22:50
    Kováč dostal perfektnú prihrávku od svojho spoluhráča, jeho zakončenie ale letelo priamo do náruče domáceho gólmana.

21:07
    Domáci usadený v útočnom pásme a točia kolotoč, no nahodenú loptičku od Daniela zachytili len hostia.

20:31
    Hrá sa poriadne tvrdý a vyrovnaný hokejbal na oboch stranách. Rozhodcovia majú plné ruky práce.

19:26
    Skalica sa výborne bráni, dokonca mohla streliť aj štvrtý gól, no Oborilova lapačka včas zasiahla.

18:01
    A mohlo byť znížené! Guba prudko vypálil spoza kruhov. Jeho strelecký pokus minul tesne bránu Černáčeka.

17:23
    Domácim sa nedarí vyhodiť puk z ich vlastného obraného pásma, a tak má Černáček o zábavu postarané.

16:07
    Chudý to skúsil spoza kruhov príklepom, no obetavý domáci obranca mu v strele na bránu zabránil.

15:01

Skončila sa nám prvá tretina, ktorá nám priniesla 3 strelecké zásahy. Okrem gólov sme videli aj zmenu brankárov na strane Jokeritu. Čaká nás teda určite zaujímavá druhá tretina.

15:00

14:40
    Plynú nám posledné sekundy v prvej tretine, ktorú s prehľadom vyhrajú domáci hráči.

13:18
    Obrovské šanca na strane domácich, ale i na strane hostí, no nikto nedokázal svoju šancu využiť.

12:46
    Hostia sa snažia o kontaktný gól. Skalicu na dlhšiu dobu uzavreli v útočnom pásme, no strela Šúreka nemala správny efekt.

11:30
    Kapitán domácich Zelenka to skúsil takmer z polovice švihom, no Oboril vytiahol perfektný zákrok s lapačkou.

10:41
    Vančo to skúsil švihom, no jeho strela letela mimo brány domácich.

09:40
    Hosťujúci gólman má toho už plné zuby, a tak prichádza na rad striedanie gólmanov. Oboril vymení Letka.

09:40
    Skalica dáva gól! Parádna akcia domácich, Válek našiel medzi kruhmi voľného SOBOLA, ktorý príklepom posiela už tretí gól do brány Jokeritu. Asistencie Válek.

08:20
    Skalica dostala Jokerit opäť pod tlak, čo hostia nezvládli a prezentujú sa zakázaným uvoľnením. Nasleduje vhadzovanie po pravici Letka.

07:09
    Domáci stále pri chuti, krásnou kombinačnou akciou sa prezentoval Babiar so Zelenkom, no na gól to nestačilo.

06:40
    Skalica dáva gól! Skaličania vyrazili do rýchleho protiútoku, ktorý krásnym gólom zakončil MICHAL SALAJKA. Asistencie Martinusík.

05:04
    Skalica dáva gól! Domácim sa to predsa len podarilo. Tesne pred návratom Vargu na hraciu plochu poslal loptičku za chrbát Latka krásnou strelou MILAN RAMPÁČEK. Asistencie Martinusík.

04:16
    Hostia vyhadzujú loptu ďaleko od brány, Skalica pri chuti streliť úvodný gól.

03:23
    Skalica už usadená v útočnom pásme a roztáča kolotoč. Radovan Zelenka to skúsil príklepom od modrej, no tesne minul Letkovu bránu.

03:05
    Máme tu prvého vylúčeného v dnešnom zápase. Je ním Branislav Varga, ktorý vidí dve minúty za hru vysokou hokejkou.

02:03
    Šulek mieril sám na Černáčeka. Hosťujúci hráč si pýtal faul, no rozhodca ho nezapískal. Hrá sa teda v plnom počte na oboch stranách.

01:49
    Skalica od úvodného buly aktívnejšia. Domáci si pýtajú peknými útočnými akciami úvodný gól stretnutia.

00:26
    Domáci ihneď na úvod tretiny začali aktívne v útoku, prvou strelou na bránu preveril Letka Rampáček, no gólman hostí bol na správnom mieste.

00:01

Všetko je pripravené na začiatok. O pár sekúnd začíname.

HBK Hokejmarket Skalica: Černáček (Poláček) – Sobol, Daniel, Zelenka (C), Salajka, Babiar – Rampáček, Martinusík, Válen, Čulen, Pollák, Kovalovský, Škadra, Vadík, Janáč

Jokerit Petržalka: Letko (Oboril) – Pardel, Metzner, Šúrek, Šulek, Vančo, Chudý, Varga, Kováč, Božík, Šemetka, Sodoma, Guba, Axamit, Virág, Caschan

Rozhodca: Neczli – Linek.

Dobrý deň. Srdečne Vás pozývam k sledovaniu tohto duelu medzi Skalicou a Jokeritom. Dnes sa nám začína ďalšie kolo v hokejbale. Prekvapivo až ôsma Skalica dnes hostí siedmi Jokerit. Záhoráci v poslednom zápase hrali na ihrisku domáceho Ružinova, kde prehrali 4:1. Petržalka doma hostila neďaleký klub menom LG Bratislavu. Diváci mohli vidieť pomerne vyrovnaný duel, ktorý spoznal víťaza až v samostatných nájazdoch, v ktorých zvíťazili domáci 3:2.

Asi najväčším prekvapením po 6 odohraných zápasoch je práve domáca Skalica, ktorá nezačala aktuálnu sezónu vôbec dobre. Záhoráci majú na svojom konte len 1 výhru v riadnom hracom čase a skóre v pomere 22:19.

Dnes očakávame nesmierne vyrovnaný duel, ktorý bude sprevádzať aj veľké množstvo vylúčených, no určite môžme očakávať aj gólový over 3,5+. Priebeh a konečný výsledok dnešného stretnutia sa dozviete od 13:00!

Vítame Vás pri on-line prenose. Stretnutie sa začne o 13:00.

Michal Štetina

Góly a asistencie: 6. Rampáček (Martinusík), 7. Salajka (Martinusík), 10. Sobol (Válek), 27. Sobol (Martinusík), 39. Rampáček (Válek) – 24. Kováč (Axamit), 25. Božík (Virág)

HBK Hokejmarket Skalica: Černáček (Poláček) – Sobol, Daniel, Zelenka (C), Salajka, Babiar – Rampáček, Martinusík, Válek, Čulen, Pollák, Kovalovský, Škadra, Vadík, Janáč

Rozhodca: Neczli – Linek