Ploiesti – Michalovce sk 19:43 (kon.) | Most – Metzingen 25:29 (kon.)
25:29 (9:15)
TuS Metzingen
cz Sobota 22.10.2016, 18:00 • Sportovní hala Most • Pohár EHF
    60
    Weigel ještě kosmeticky upravuje skóre brankou deset vteřin před koncem. (25:29)

60
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Jeřábková M.). (25:28)
    59
    Chmelařová rychle koriguje na branku Metzingenu. (25:28)
    58
    Růčková dostala příliš mnoho volného prostoru na střední spojce a to jí nedělalo problém se zakončením. (24:27)
    57
    Jeřábková překonala Obein. (23:26)
    56
    Mikulčík tvrdou ranou z levého křídla o zem prostřelila Obein. (22:26)
    54
    Růčková snižuje střelou ze střední spojky. (21:26)
    51
    Zapf si naskočila z pravého křídla do brankoviště a střelou pod břevno navyšuje vedení hostujícího týmu. (20:26)
    50
    Obradivic míří znovu přesně, Metzingen v poklidu kráčí za postupem. (20:25)
    49
    Z rychlého protiútoku přidáváají hostující hráčky další branku, na konci rychlé akce na jeden dotyk byla zakončující Zapf. (20:24)
    49
    Obradovic z pravého křídla našla recept jak na bránící Dvořákovou, tak následně i na Müllnerovou. (20:23)
    48
    Jeřábková snižuje dělovkou ze střední spojky na rozdíl dvou branek. (20:22)
    46
    Matoušková se teď ocitla sama před brankovištěm, naskočila do něj, dostala míč do sítě a ještě dokázala zranit hostující brankářku. (19:22)
    45
    Szarková propálila Obein. (18:22)
    45
    Michielsen z levého křídla o vzdálenější tyč prostřelila Müllnerovou. (17:22)
    44
    Ze sedmičky zvyšuje vedení Metzingenu Szekerczes. (17:21)

44
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Dvořáková). (17:20)
    42
    Zachová teď mířila přesně na vzdálenější tyč, Obein byla bez šance. (17:20)
    41
    Karlsson ze střední spojky prostřelila Müllnerovou. (16:20)
    40
    Szarková ze střední spojky dnes umí trefit prakticky každou střelu. (16:19)
    39
    Mezi střelkyně se zapisuje také hráčka širšího kádru Metzingenu Zapf, která se objevila na hřišti teprve v této minutě. (15:19)
    39
    Szarková pálí znovu přesně. (15:18)
    38
    Szekerczes se probila až na brankoviště a na bližší tyči nachytala Müllnerovou. (14:18)
    38
    Chmelařová propálila z levého křídla Obein a snižuje na rozdíl tří branek. (14:17)
    36
    Borovská propálila Obein, která nastoupila do branky Metzingenu na druhou půli a zatím nepůsobí nijak sebejistě. (13:17)

35
    Vyloučení v týmu DHK Baník Most (Chmelařová T.). (12:17)
    34
    Borovská ze střední spojky dostala míč až za brankovou čáru. (12:17)
    34
    Zachová snižuje. (11:17)
    33
    Loseth ze střední spojky na nic nečekala a ihned po přihrávce vypálila. (10:17)
    32
    Beddies ze střední spojky prostřelila dnes výborně chytající Müllnerovou. (10:16)
    31
    Borovská hned na úvod druhé půle koriguje. (10:15)

30
    Vyloučení v týmu TuS Metzingen (Karlsson). (9:15)
    30
    Loseth trefuje přesně skulinku mezi rukou Müllnerové, Metzingen tak odskakuje na rozdíl šesti branek. (9:15)
    29
    Dvořáková z brejku snižuje. (9:14)
    28
    Szarková ze střední spojky znovu našla recept jak na obranu Metzingenu, tak na Jankovic samotnou. (8:14)
    27
    Loseth z rychlého brejku jen přidává další hřebíček do mostecké rakve. (7:14)
    27
    Michielsen přidává další branku Metzingenu po rychlé akci. (7:13)

26
    Žlutá karta pro tým TuS Metzingen (szekerczes). (7:12)
    25
    Szekerczes zvyšuje dělovkou do horní poloviny branky. (7:12)
    24
    Vollebregt utekla všem bránícím hráčkám a Černí andělé jsou teď ve velkém herním útlumu. Trenér Dávid reaguje výběrem druhého oddechového času. (6:11)
    23
    Michielsen dostala přihrávku do prostoru pivota, naskočila si do brankoviště a o levou tyč překonala Müllnerovou. (6:10)
    21
    Szekerczes propálila Müllnerovou a Černým andělům se začíná postup na míle vzdalovat. (6:9)
    21
    Vollebregt dostala míč na pravé křídlo a prostřelila Müllnerovou. (6:8)
    19
    Szarková znovu zaúřadovala na střední spojce a koriguje stav. (6:7)
    18
    Loseth s přehledem propálila vše co jí stálo v cestě, Metzingen tak znovu vede o dvě branky. (5:7)
    16
    Dvořáková teď ztratila míč na vlastní polovině a před Müllnerovou se objevila zcela osamocená Beddies, která nezaváhala a dopravila míč za brankovou čáru. (4:6)
    16
    Behnke z pivota střelou o zem propálila Müllnerovou. (4:5)
    15
    Zachová dostala dlouhou diagonální přihrávku od Borovské, naskočila do brankoviště a překonala Jankovic. (4:4)
    14
    Loseth si teď perfektně seběhla ze střední spojky až na pivota a prostřelila bezmocnou Müllnerovou. (3:4)
    13
    Szarková srovnává střelou ze střední spojky. (3:3)

9
    Borovská si půjde odpočinout na dvě minuty, německý celek si tak vyzkouší svou první početní výhodu. (2:3)
    8
    Loerper posílá Metzingen do vedení střelou ze střední spojky. (2:3)

7
    Žlutá karta pro tým DHK Baník Most (Borovská M.). (2:2)
    6
    Růčková srovnává ze sedmičky. utkání zatím provází bouřlivá atmosféra, také díky několika fanouškům Metzingenu. (2:2)