Hranice – Frýdek-M. 31:29 (kon.) | Dukla – Jičín 27:22 (kon.) | Litovel – Královo Pole 24:29 (kon.)
Nové Veselí – Kopřivnice 27:22 (kon.) | Zubří – Karviná 32:25 (kon.)
TJ Sokol Nové Veselí
27:22 (14:11)
KH ISMM Kopřivnice
cz Sobota 22.10.2016, 18:00Chance Extraliga mužů (CZ) • 8. kolo

60
    V posledních sekundách dostal ještě dvouminutový trest jeden z domácích hráčů. (27:22)
    60
    Ale domácí odpovídají, a sice brankou Ondřeje Veselého, která uzavírá střelecký účet dnešního mače. (27:22)
    60
    Na začátku poslední minuty zápasu se ujala střela Vojtěcha Hečka! (26:22)
    59
    To už neplatí. Krásná akce hostů končí brankou levého křídla, tedy Vojtěcha Hečka! (26:21)

58
    Jakub Štěrba dostává dvě minuty. Veselí ale vede o šest branek. (26:20)
    57
    Hosté už riskují. Brankář Kopřivnice byl na lavičce, hosté zaváhali a do prázdné branky KH poslal míč Jakub Štěrba! (26:20)
    55
    Tak tohle je velká hrubka brankáře Kopřivnice, který pustil lehkou střelu ze střední vzdálenosti Pavla Najmana. Na míč si hodně sáhl. (25:20)
    54
    Střela ze země neskončila brankou. Posléze poslal míč do odkryté svatyně hostů Martin Přibyl! (24:20)
    53
    Jiří Gřes se dokázal zorientovat na brankovišti a nejlepší střelec hostů dává dvacátý gól Kopřivnice! (23:20)
    51
    A nyní mohou okomentovat také branku Miroslava Štohanzla. Veselí má tento zápas skvěle rozehraný! (23:19)
    50
    A jednoduché to nebude mít ani Kopřivnice v poslední desetiminutovce zápasu. Po brance Daniela Zourka prohrává o tři trefy! (22:19)

48
    Hostující hráč poslal pivota domácích k zemi a jde na dvě minuty na trestnou lavici. (21:19)
    47
    A ta sedmička patří do kategorie proměněných. Postaral se o to pivot hostů Jiří Gřes! (21:19)
    46
    Hosté už potřebovali nutně skórovat a povedlo se to Janu Gřesovi. (21:18)
    45
    Ale určitě ho nemrzí to, že Jakub Štěrba je autorem jednadvacáté branky nováčka extraligy! (21:17)
    43
    Jiří Dolejší se opět postavil k sedmičce, ale tentokráte s tím rozdílem, že hod proměnil! (20:17)
    42
    Ale cosi na tom mění trefa hostujícího hráče Jana Hanuse. Zajímá mě, jak ustojí závěr zápasu domácí celek v hlavě. Doma ještě nevyhrál v extralize v letošní sezoně. (19:17)
    40
    Tak ani ta vytažená obrana hostů nestačila. Na brankovišti byl totiž volný Nikula Sekulič, a to bylo klíčové! (19:16)
    39
    A míč končí také v brance Nového Veselí. Nováček soutěže inkasuje po přesné střele Jana Hanuse! (18:16)
    39
    Jan Štěrba střílel z hodně velkého úhlu, ale míč přesto končí v síti. (18:15)
    36
    A ten útok končí brankou Jiřího Gřese. No, bude to hodně zajímavé. (17:15)
    35
    Hosté se v útoku hodně trápili, ale přece jen uspěli, a sice střelou Martina Bukovského! (17:14)
    35
    Krásná, razantní, svižná a hlavně přesná střela Davida Zourka znamená branku Veselí! (17:13)
    34
    Domácí hráč chtěl na sebe natáhnout dva soupeře, ale špatně přihrál. Hostující Hanus posléze skóroval z rychlého kontru Kopřivnice! (16:13)
    33
    Ale posléze dostal až moc místa na brankovišti pivot Jiří Gřes a poslal míč vedle pravé tyče. (16:12)
    33
    Levá spojka David Zourek si povyskočil a poslal míč za záda brankáře hostů! (16:11)
    31
    David Melichar to z protiútoku trestá a je vůbec prvním střelcem druhého poločasu! (15:11)
    30
    Ale jeden z hráčů Kopřivnice, konkrétně Jiří Gřes, dokázal dostat míč do branky. Devatenáct sekund do konce první půle a domácí trenér si bere čas na poradu. (14:11)
    30
    David Melichar ale začíná ideálním způsobem poslední minutu prvního poločasu, alespoň z pohledu domácích fanoušků. (14:10)
    29
    Ale to už neplatí. Právě Jiří Gřes se postavil k sedmičce a zase ji poslal k levé tyči. (13:10)

28
    Dalibor Mynař fauloval soupeře a je z toho dvouminutový trest pro hráče hostů. (13:9)
    27
    Tak tohle byla jedovka hostujícího Dalibora Mynáře. Brankář domácích s tím nemohl moc dělat. (13:9)
    25
    Luboš Bartůněk šel úplně sám na brankáře Kopřivnice a skončilo to třináctou brankou nováčka ligy. (13:8)
    25
    Hra se nyní přelila z jedné strany na druhou. Jan Hanus je autorem branky z rychlého protiútoku. (12:8)
    24
    Jiří Dolejší se navíc prosadil ze sedmimetrového hodu a domácí jsou ve velké pohodě. (11:6)

24
    Martin Střelec půjde na dvě minuty na trestnou lavici. Domácí fanoušci se dožadovali červené karty. (10:6)

23
    Nikola Sekulič fauloval Jiřího Gřese. Jsou z toho jasné dvě minuty pro domácího hráče. (10:6)
    22
    Velká nádhera! Vypadalo to na signál Veselí, ale v tom překvapil všechny razantní střelou k pravé tyči David Melichar. (10:6)
    21
    Končí brankou Nikuly Sekuliče. Tohle sehráli domácí výborně a zatím hrají s velkou lehkostí. Pomáhá jim domácí publikum. (9:6)

21
    Ale právě Patrik Fulnek si půjde po faulu na druhé straně odpočinout na dvě minuty. (8:6)
    20
    Domácí zaváhali v rozehrávce a tak samostatným únikem trestal Patrik Fulnek! (8:6)
    20
    A zase Jiří Gřes umístil svoji sedmičku pod pravou ruku brankáře domácího celku. (8:5)
    16
    Tak tohle je na pětku podtrženou Igorem Hnízdem. Strašně snadno prošel Ranko Džolič obranou hostů a neměl problémy se zakončením. (8:4)
    14
    Ale Jiří Gřes reaguje povedeným protiútokem a výbornou prací na brankovišti. (7:4)
    13
    A také mu pomáhá první branka v zápase pro hráče Veselí Burnazoviče. (7:3)
    13
    Pod pravou rukou brankáře domácích prošla do branky sedmička Jiřího Gřese. (6:3)

13
    Domácí hráč jde na dvě minuty na trestnou lavici! (6:2)
    12
    A posléze to domácí vyřešili velice rychle, a sice přihrávkou na Pavla Najmana na levém křídle! (6:2)

11
    A právě Zourek fauluje na druhé straně soupeře na brankovišti. Takže dvě minuty. (5:2)
    10
    Zatím velká trpělivost domácích v útoku, ale už to prostě nevydržel David Zourek! (5:2)

9
    Hanus dostává navíc dvě minuty a je tu sedmička pro domácí. (4:2)

8
    A to je naopak signál, který pomůže Kopřivnici. Ta se momentálně trošku trápí v útoku. (4:2)

7
    Domácí křídlo si seběhlo a chtělo skorovat střelou na vzdálenější tyč. Následují dvě minuty pro Jana Gřese. (4:2)
    6
    Ale určitě mu nebude vyhovovat pohled a to, jak Dalibor Mynář střílí branku. To rozhodně ne! (4:2)
    5
    Tak to je obrovská chyba hostující obrany. Takhle volného nechat Džoliče na pravé straně. To prostě hráč Veselí ani nemohl nedat. (4:1)
    4
    Jan Gřes se ale dokázal uvolnit a střelou ze země poprvé překonává brankáře Nového Veselí. (3:1)
    4
    A zase celkem dlouhý útok Veselí a opět branka. Tentokráte trefa ze střední vzdálenosti Jiřího Dolejšího. (3:0)
    3
    A momentálně také vidí druhý míč v síti Kopřivnice. Autorem branky je tentokráte David Melichar. (2:0)

2
    Vojtěch Hečko jako první v zápase vidí žlutou kartu. (1:0)
    1
    V singalizované pasivitě se na levé straně uvolnil Lukáš Bartůněk a otevřel skóre utkání. (1:0)