Třinec – Vlašim 1:3 (kon.) | Sokolov – Frýdek-Místek 3:3 (kon.) | Táborsko – Pardubice 0:2 (kon.)
Vítkovice – Opava 0:1 (kon.)
FK Třinec
1:3 (1:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
cz Sobota 22.10.2016, 10:15 • Stadion Rudolfa Labaje, Třinec (kapacita: 2 000 míst) • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA (CZ)

63
    Vlašim právě vstřelila branku!
    Podruhé v zápase se Vlašim prosazuje gólem z rychlého protiútoku! Nguyen vyboxoval Ižvoltův centr za šestnáctku, kde si vzal míč do své správy JAKUB NEČAS. Unikl obráncům a spolu s Haškem utíkal sám na bránu. Nepřihrál, hodil si míč kolem Palečka a skvělou akci zakončil do prázdné branky – 1:3!

48
    Blaničtí rytíři udeřili po rohovém kopu a znovu ve druhém poločase vedou! Frizoniho centr přizvedl hlavou Vondra a PAVEL VYHNAL usměrnil míč za Palečkova záda – 1:2! Vyhnal dosáhl své sedmé branky v sezoně a v tabulce střelců je aktuálně druhý.

7
    Třinec právě vstřelil branku!
    To je úvod! Třinečtí odpovídají na inkasovaný gól hned z další akce. Michal Stříž posunul na pravé straně balon na Motyčku, který jej vzápětí adresoval na malé vápno PETRU JOUKLOVI. Malý třinecký fotbalista se prosmýkl mezi obránci a zakončil k přední tyči – 1:1!

6
    Z třinecké šance je tady v šesté minutě vedoucí branka pro Vlašim! Joukl nastřelil z přímého kopu pouze Bredu ve zdi a Středočeši unikli do protiútoku. Nikdo z domácích nezachytil JAKUBA NEČASE, který pronikl až před Palečka a přesnou střelou k tyči mu nedal šanci – 0:1!