Kometa Brno – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Jihlava – Sparta Praha 5:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 6:2 (kon.)
Vítkovice – Liberec 4:2 (kon.) | Slavia – Kladno 4:0 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 11:0 (kon.)
HC Oceláři Třinec
11:0 (8:0, 2:0, 1:0)
BK Mladá Boleslav
cz Piatok 21.10.2016, 18:30 • MINI WERK ARENA • DHL Extraliga juniorů (CZ) • 15. kolo

50:33
    Podražením se provinil Dančišin a čekají jej tak dvě minuty na trestné lavici.

42:15
    Hosté hráli v šesti a musí do čtyř. Menší trest pro hráčskou lavici odpyká Kalaš.

36:17
    Hladonik už míří na střídačku a na trestnou lavici pak Kalaš, jenž dostává dvě minuty za vražení na hrazení.

28:10
    Mašek sekl Hladonika a následně se do sebe oba hráči pustili. Od rozhodčího dostávají oba kohouti dvě minuty za hrubost a Mašek tedy i dvě minuty za sekání.

27:36
    Kalus se snažil o dorážku, dostat puk do branky se mu ale nepovedlo a navíc fasuje menší trest za sekání.

23:08
    Lacka hasil brejk Boleslavi pouze nedovoleně a je vyloučen za držení.

22:38
    Hrachovský inkasoval úder vysokou holí a spěchá na střídačku. Na ledové ploše zůstává spousta krve a pro Jindru tím pádem zápas končí, jelikož od rozhodčího vyfasoval trest na pět minut a do konce utkání. Menší trest odpyká Kalaš.

14:37
    Plitko byl ve svém brejku seknut a Musliu si tak odpyká menší trest.

11:30
    Za vzájemné osekávání byli vyloučeni Veselý s Lackou a pokračovat se tak bude ve čtyřech na obou stranách.

09:01
    Mlčoch dostal dvě minuty za hákování a Oceláře tedy čeká první přesilovka.

Martina Sikorová

Góly a asistencie: 1. Hladonik (Hrehorčák, Haman), 3. Hrachovský (Lacka, Flok), 5. Lacka (Flok, Irgl), 7. Flok (Lacka, Irgl), 9. Irgl (Lacka), 11. Hrehorčák (Hladonik, Bartko), 18. Flok (Stuchlík, Lacka), 19. Hladonik (Hrehorčák, Kvasnica), 27. Imrich (Hrehorčák, Hladonik), 35. Hrehorčák (G. Radzienciak, Plitko), 50. Haman (Flok, Stuchlík)

HC Oceláři Třinec: Loubal (Hlaváč) – Hrachovský, Janiczek, Bartko, G. Radzienciak, Haman, Imrich – Stuchlík, Plitko, Flok, Hrehorčák, Kvasnica, Irgl, Hladonik, Lacka, Kalus
    BK Mladá Boleslav: Krofta (5. – 11. Marek) – Linhart, Mašek, Uřidil, Chujac, Šanko, Marček, Mlčoch – Prokop, Musliu, Kuncek, Peterka, Kalaš, Straka, Dančišin, Krejčík, Veselý, Bednařík, Jindra

Rozhodca: Šutara – Bojda, Mikler