Kometa Brno – Č. Budějovice 1:4 (kon.) | Jihlava – Sparta Praha 5:4 (kon.) | Zlín – Pardubice 6:2 (kon.)
Vítkovice – Liberec 4:2 (kon.) | Slavia – Kladno 4:0 (kon.) | Třinec – Mladá Boleslav 11:0 (kon.)
Berani Zlín
6:2 (1:0, 2:2, 3:0)
HC Dynamo Pardubice
cz Piatok 21.10.2016, 17:00DHL Extraliga juniorů (CZ) • 15. kolo

Třetí třetina nám nabídla další tři góly, ovšem všechny je měli na starosti domácí hokejisti, kteří zaslouženě vyhráli. Pardubice se snažili o snížení skóre, tím ale otevírali okýnka v obraně, které Zlín bezchybně využil. Viděli jsme zápas plný vyloučení i gólů, takže diváci museli být spokojení. Na shledanou u příštího přenosu. (19:14:00)

59:38
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Schmeid – 2 min., hrubost).
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Syrovec – 2 min., hrubost).

59:03
    Domácí se už jen snaží utkání v klidu dohrát a netlačí se ve větším počtu hráčů dopředu. Hosté nejsou už nic schopni vymyslet.

58:17
    Hosté se i nadále snaží alespoň zkorigovat výsledek, ale Zukal pálil pouze nad domácí branku.

56:58

56:57
    Zlín právě vstřelil branku!
    Domácí využívají další přečíslení a je to už o 4 branky ! Jsou odměněni za svou aktivitu i v početní nevýhodě. VLADIMÍR VÁŇA se dostal k odraženému puku a nekompromisně ho uklidil do brány. Asistence: VÁCLAVEK Jan, PADRNOS Martin

56:42
    Pardubice se už nemohou udržet v pásmu domácích.

55:46
    Obrovský závar před Hufem, kdy hosté nastřelili dvě tyčky během tří sekund. Domácí měli obrovské štěstí, že puk neskončil v bráně.

54:58
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Kosorin – 2 min., krosček).

54:14
    Hosté se ještě snaží s výsledkem něco udělat, ale jde na jejich hře znát, že prohrávají o tři branky. Domácí se snaží hrozit z brejků.

52:43
    Zlín se dostal do přečíslení a finální akci 2 na 1 krásně domácí zužitkovali. Přihrávka byla přesná a včas a tak domácímu JIŘÍMU KARAFIÁTOVI stačilo uklidit puk do odkryté branky hostí. Asistence: VÁCLAVEK Jan, PADRNOS Martin

52:03
    Další přerušení hry, tentokrát zmizel puk z výhledu rozhodčího někde ve skrumáži u mantinelu.

51:53
    Zlín byl aktivnější a donutil hosty vyhodit na zakázané uvolnění.

51:05
    Další přerušení kvůli ztečovanému puku. Buly se odehraje v obranném pásmu hostí.

50:38

50:00
    Tahle přesilovka se hostům zatím moc nedaří, domácí pozorně brání a rychle vyhazují kotouče ven z pásma.

49:25
    Pardubice se dostali do útočné třetiny, ale pokud jednoho z jejich hráčů končí v ochranné síti. Vhazování v pásmu domácích.

49:00
    Huf si nájezd hostujícího útočníka pohlídal a podržel raději kotouč. Buly před Hufem.

48:42
    Domácí hned po vhazování vyhodili a hosté se připravují k dalšímu útoku.

48:38
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Stiksa – 2 min., podražení).

48:29
    Bainar se dostal ke střele v útočném pásmu, jeho pokus byl sražen do ochranné sítě.

48:16

47:45
    Až nyní hosté znovu vyhazují a můžou prostřídat své řady.

47:02
    Gazda vypálil od modré, Kulich jeho střelu kryje. Domácí zůstávají i nadále v útočné třetině.

46:27
    Hosté se ihned po buly osvobozují a napadají v útočném pásmu.

46:16
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Roubal – 2 min., vysoká hůl).

44:45
    Dva na gólmana jeli te´d domácí hráči, Fryšara se rozhodl pro střelu a Kulich vytáhl parádní zákrok a zamezil zvýšení stavu.

43:04
    Pardubice okamžitě usilují o snížení výsledku, daří se jim přecházet modrou čáru, ale nedostávají se do vyloženější šance.

41:58
    Zlín střílí branku v přesilové hře ! Krásnou svižnou akcí se domácí dostali do pásma hostí a JAN MIKULEC udělal forhendový blafák, který končí v síti ! Asistence: VÁCLAVEK Jan, KARAFIÁT Jiří

41:12
    Zlínu se zatím nedaří zůstat déle v útočném pásmu, přesilovka jim vůbec nevychází.

40:45
    Pardubice využili zaváhání v rozehrávce domácích. vhazování před Hufem.

40:30
    Zlín si zahraje přesilovku 5 na 3, která bude trvat jen 4 sekundy, potom bude pokračovat klasická přesilovka.

40:09

40:01

Druhá třetina byla bohatá na góly i vyloučení. Oba týmy se trefili hned dvakrát, kdy domácí vždy odskočili na rozdíl dvou gólů, ale Pardubice dokázali v obou případech snížit skóre na rozdíl jediného gólu. Nemůžeme se dočkat na třetí třetinu, která bude snad stejně zajímavá jako ta druhá.

40:00

39:03
    Dynamo právě vstřelilo branku!
    Hostující ONDŘEJ TREJBAL si krásně sjel do mezikruží a nekompromisně vypálil ke vzdálenější tyči. Puk zapadl do brány a hosté snížují ještě v závěru třetiny ! Asistence: HOSKOVEC Jakub, ŠTEFKA Matěj

38:33
    Tuhle tu třetinu jsou aby týmy hodně neukázněné. Další vyloučení tentokrát na straně Pardubic.

38:08
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Karafiát – 2 min., podražení).

37:54
    Hraj je přerušena, klec hostujícího Kulicha mimo svou klasickou pozici. Buly se odehraje ve středním pásmu.

37:45
    Hosté se snaží alespoň snížit ještě do konce třetiny, jsou mnohem více aktivní než domácí, ale k nějaké větší šanci jejich snaha zatím nevede.

36:28
    Tentokrát hosté vyhodili pouze na zakázané uvolnění.

36:03
    Další zakázané uvolnění Zlína. Domácí si teď nedělají hlavu a prostě vyhazují kotouče z obtížných situací pryč.

35:37
    Dušek zajel trestné střílení poměrně bídně, zkusil procedit puk mezi betony, ale tohle nemohlo Hufa překvapit. Stav stále 3:1 pro domácí.

35:37
    Bylo nařízeno trestné střílení proti Hufovi !

35:15
    Velká šance Zlína ! 2 na 1 jeli domácí hokejisté, ale Václavek nedokázal puk nahrát na volného spoluhráče před bránou.

34:48
    Zukal vypálil jedovatě od modré čáry, kotouč letěl pár centimetrů od horního růžku Hufovi brány. Pardubice teď tlačí domácí.

33:28
    Zlín zatím poctivě brání a Pardubice se nemohou usadit v jejich třetině. Minuta přesilovky je skoro za námi.

32:59
    Hosté si tak vyzkouší další početní výhodu.

31:39
    Domácí PETR STRMISKA trefil kotouč přesně pod horní víko přesně mezi gólmanem hostí a bližší tyčkou! Na gólu má velký podíl Váňa, který se nádherně uvolnil ve středním pásmu a vyslal do dobré šance Strmisku. Asistence: VÁŇA Vladimír, STIKSA Filip

30:37
    Zlínský Hefka krásně vypálil švihem, jeho střelu Kulich vyrzil do ochranné sítě.

30:11
    Hosté střílejí branku! Tak už i Huf kapituluje, kdy čelil několika dorážkám po sobě až jedna si našla cesta do jeho svatyně. MATĚJ ŠTEFKA byl ten šťastný, který procedil puk až do brány. Asistence: TREJBAL Ondřej

29:59
    Zlín se dostal do úniku 2 na 1, Fryšara ovšem přihrál nepřesně a z následné akce hostí je jen buly před Hufem.

28:42
    Domácí jsou hodně aktivní, Karafiát se dostal ke střele z prostoru mezi kruhy, Kulich kotouč vyrazil do rohu.

28:01
    Pěknou sólovou akci předvedl pardubický Kaut, jeho zakončení chyběla větší přesnost, takže Huf stále drží nulu.

27:02
    Schmied tvrdě vypálil od modré, Kulich měl na kotouč dobrý výhled a s touto střelou si poradil.

26:00
    Nádherná branka domácího PSG ! Skvělá kombinace, kterou ještě vylepšil krásnou nahrávkou od modré Padrnos a DANIEL GAZDA nasměroval kotouč přímo do horního růžku Kulichovi brány. Asistence: PADRNOS Martin, VÁCLAVEK Jan

25:35
    Hostům se znovu daří vyhodit a už jsou ve 4 v obranném pásmu.

25:11
    Přechod přes modrou se Zlínu nepovedl – ofsajd.

24:56
    Domácí si zahrají přesilovku 5 na 3, kdy hostující hráč měl hokejku příliš vysoko.

24:15

24:12
    Hra 4 na 4 více sedí hostím, ti ale prováhali dobrou střeleckou příležitost. Huf raději podržel kotouč v rukavici a následuje buly.

23:36
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Voženílek – 2 min., vražení na hrazení).

23:22
    Pardubice už kombinují v útočném pásmu a povedlo se jim dostat ke střele, tu však kryje Huf. Bude se vhazovat.

22:35
    Domácí hokejisté se rychle poprvé osvobodili, ale okamžitě čelí dalšímu útoku jejich soupeře.

22:15
    Tentokrát rozehrávali hosté a domácí byli nuceni zastavit jejich útok faulem.

21:33
    Zlín se podařilo po několika nezdarech dostat do pásma. O kotouč se bojuje v rohu kluziště.

20:55

20:50
    Pardubice pokračují ze začátku třetiny v početní výhodě, ale zatím se jim nedaří dostat do zakončení.

20:01

První třetina je za námi. Domácí si odnášejí jednogólovou výhodu díky trefě Kolaříka. Zápas je hodně vyrovnaný, oba týmy výborně brání a nepouštějí soupeře do zakončení. Uvidíme, s čím týmy přijdou do další třetiny.

20:00

19:59
    Pardubický rohlík nebezpečně střílel z velkého úhlu, puk končí v ochranné síti po zásahu domácího gólmana.

19:23
    Až nyní se hosté dostávají do útočné třetiny, domácí zatím náporu odolávají.

18:54
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Mikulec – 2 min., faul kolenem).

18:33
    Kotouč mimo kluziště, bude následovat buly ve středním pásmu. Hosté jsou nyní aktivnější, zatímco domácí se snaží hlavně neinkasovat do konce třetiny.

17:42
    Hosté nepouštějí domácí z obranného pásma, ale zároveň si nedokáží vytvořit lepší střeleckou pozici.

17:05
    Domácím nevyšla rozehrávka, která skončila zakázaným uvolněním. Vhazování před Hufem.

16:33
    Pardubice dusili domácí asi minutu v jejich pásmu, nakonec se k teči dostal Kaut. Huf vše předvídal a drží nulu na svém kontě.

16:09

15:08
    Hosté se konečně dostali z obranného pásma. Málem se jim povedl samostatný únik, ale kotouč letěl příliš rychle, než aby si ho hostující hráč dokázal zpracovat.

14:09
    Zlín bude za svou aktivitu před brankou soupeře odměněn další přesilovkou, kdy obránce Mert musel sáhnout k sekání, jinak by domácí útočník dorážel do prázdné brány.

13:21
    Tak přeci jen se Pardubice dostali do útočné třetiny a dokázali i zakončit, Huf skryl kotouč v náručí. Bude následovat vhazování před domácím gólmanem.

12:39
    Domácí hráči se teď malinko stáhli a výborně napadají střední pásmo. Hosté nemůžou tenhle val překonat.

11:18
    Martin Kaut se dostal do skvělé příležitosti, kdy už měl před sebou jen prázdnou bránu, Huf ale předvedl skvělé reflexi a obratnost a stihl kotouč zalehnout ještě před tím, než zajel za brankovou čáru.

10:45
    Domácí využívají svou první přesilovku a byli odměněni za velkou aktivitu v početní výhodě. Po krásné kombinaci se dostal k puku MICHAL KOLAŘÍK a trefil odkryté místo v braně. Asistovali: BAINAR Viktor, PROCHÁZKA Petr

10:23
    Domácí se dokázali v přesilovce dostat hned ke dvěma šancím, nejprve kapitán Padrnos střílel z mezikruží a po něm jeden z domácích útočníku dorážel z velké blízky, ale Kulich drží svůj tým.

09:56
    Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Roubal – 2 min., podražení).

09:42
    Hosté se dostali do útočné třetiny a zahrozili před Hufem, ten raději puk schoval ve své rukavici.

09:32
    Hra je teď vyrovnaná, bojuje se hlavně ve středním pásmu.

08:43
    Pardubický Zukal schytal ránu do obličeje nejspíše kotoučem. Hra je přerušena a vhazovat se bude v obranném pásmu hostí.

07:55
    Huf předvedl krásný zákrok lapačkou proti střele Rudy. Stav zůstává stále bezbrankový.

07:21
    Domácí se dostali do zakončení a následně tlačili puk do brány, ale hosté se ubránili. Vhazovat se bude před Kulichem.

06:24

06:18
    Hostující Rohlík se hezky uvolnil a nastřelil tyč Hufovi brány.

06:08
    Pardubice teď nebezpečně kombinovali v útočné třetině, ale každou jejich snahu o střelu zastavila zatím pevná obrana domácích.

04:56
    Domácí se brzo osvobozují nahozením do středního pásma, hosté z Pardubic zakládali nový útok, ale zastavil je hvizd rozhodčího – ofsajd.

04:24
    Vyloučení v týmu PSG Zlín (Bainar – 2 min., krosček).

03:40
    Procházka vypálil od modré a někdo z domácích šikovně tečoval jeho střelu, ale nakonec jen mimo branku Kulicha.

03:16
    Střela Zlína od modré čáry skončila v náručí hostujícího Kulicha.

02:09
    První vážnější akce hostí, nakonec domácí obrana společně s Hufem dostala kotouč z brankoviště pryč.

01:08
    Fryšara se dostal k dorážce z bezprostřední blízkosti, gólman hostí si pokryl bližší tyčku.

00:37
    Ihned po úvodním buly se domácí dostali do útočného pásma, hosté byli připraveni a z následného přečíslení nic nevytěžili. Puk drží domácí PSG Zlín.

00:01

PSG Zlín: Huf(Šimonů) – Kosorin, Schmied, Váňa, Procházka, Padrnos, Gazda, Kolařík – Fryšara, Hefka, Miko, Václavek, Mikulec, Karafiát, Bainar, Strmiska, Stiksa

HC Dynamo Pardubice: Kulich(Vlk) – Rudy, Trejbal, Žouželka, Kučera, Šklíba, Zukal, Mert – Roubal, Hoskovec, Martinec, Dušek, Voženílek, Rohlík, Syrovec, Kaut, Štefka, Bureš

Rozhodčí: Škach – Goňa, Wesley.

Hezké odpoledne ze Zlína. Dnes uvidíme patnácté kolo juniorské extraligy a konkrétně zápas mezi domácím Zlínem a hosty z Pardubic.

Zlín se momentálně nachází na 11. místě tabulky s 21 body a pouze dva body ho dělí od svého dnešního soupeře. Pardubice jsou na 12. místě s 19 body, kdy z posledních 5 utkání dokázali pouze jedinkrát vyhrát a to v posledním střetnutí doma s Vítkovicemi. Zlín má malinko lepší formu, když dokázali v posledních 5 zápasech třikrát vyhrát – po jedné výhře získali v prodloužení, po samostatných nájezdech a v normální hrací době. Kdo dnes porazí svého soka v tabulce, bude jistě mít do dalších zápasů větší sebevědomí.