Arsenal – Razgrad 6:0 (kon.) | Paríž – Bazilej 3:0 (kon.) | Neapol – Besiktas 2:3 (kon.)
D.Kyjev – Benfica 0:2 (kon.) | Celtic – Mönchengladbach 0:2 (kon.) | Barcelona – Manchester City 4:0 (kon.)
Rostov – Atlético Madrid 0:1 (kon.) | Bayern – Eindhoven 4:1 (kon.)
Celtic Glasgow
0:2 (0:0)
Borussia Mönchengladbach
Streda 19.10.2016, 20:45Liga majstrov • Skupina C

Borussia Mönchengladbach získala prvé body v aktuálnom ročníku Ligy majstrov. Nemecký tím predviedol v Škótsku zodpovedný defenzívny výkon, domácich nepustil do gólových príležitostí a naopak často hrozil z protiútokov. Hostia dokázali dvakrát udrieť v druhom polčase, keď sa presadili Stindl a Hahn. (22:36:22)

90+3

90+2
    Zdá sa, že snaha domácich futbalistov bude márna. Napriek častému držaniu lopty si nevypracovali vyložené šance a Sommera vážnejšie nepreverili.

90+1
    Nadstavujú sa tri minúty.

90
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza André Hahn, prichádza Patrick Herrmann.

89
    Domáci zahrali rohový kop a lopta sa dostala k Dembelemu. Ten mal minimum priestoru, a tak postupne vyšiel až k rohovej zástavke.

87
    Celtic dokáže kombinovať na polovici súpera, ale iba po jeho šestnástku. V pokutovom území majú všetko pod kontrolou hráči Borussie.

86
    Striedanie v tíme Borussia Mönchengladbach: z ihriska odchádza Ibrahima Traoré, prichádza Nico Schulz.

84
    Domáci tvoria, hostia čakajú. Prakticky celý druhý polčas vidíme rovnaký obraz hry, no úspešnejšia je Borussia.

83
    Hosťujúci hráči predviedli dva ostré sklzy na hranici pravidiel. Rozhodca ponechal akurát výhodu a nepískal.

81
    Nemeckému tímu sa otvoril priestor na ďalší brejk. André Hahn dostal výbornú prihrávku do behu, loptu si potiahol do pokutového územia, ale pravačkou minul bránu.

80
    Kieran Tierney posielal dobrý center do pokutového územia Borussie, ale tam bol pripravený Yann Sommer.

79
    Domáci futbalisti sa prezentujú obrovskou snahou, ale chýba im potrebná kvalita. Hostia naopak trpezlivo čakajú na svoje príležitosti a nekompromisne trestajú chyby.

78
    Kolo Touré dnes neprežíva dobrý zápas. Skúsený stopér sa podpísal pod oba góly Borussie.
    77. André Hahn (MNC) - 0:2

77
    Mönchengladbach dal gól! Hostia dvadsať minút len bránili a čakali na brejky. Jeden im však vyšiel na jednotku. Po chybnej rozohrávke Tourého získal loptu Stindl, vysunul ANDRÉHO HAHNA a ten zakončil presne pod brvno.

75
    Hahn a Traoré išli do rýchleho brejku, no nerozumeli si. Prvý menovaný poslal svojmu kolegovi nepresnú prihrávku.

74
    Domáci tréner sa snaží rozhýbať útočnú fázu svojho tímu. Využil už všetky tri striedania, zatiaľ čo jeho náprotivok nepredviedol ani jednu zmenu.

73
    Striedanie v tíme Celtic Glasgow: z ihriska odchádza James Forrest, prichádza Patrick Roberts.