Chabarovsk – Čeljabinsk 4:2 (kon.) | Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 3:0 (kon.) | Red Star Kunlun – Ufa 3:2 (kon.)
Helsinki – Soči 2:3 (po pr.) | Riga – Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Dinamo Minsk – S.Moskva 1:5 (kon.)
Záhreb – Nižnekamsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Kazaň sk 2:1 (po pr.)

Slovan Bratislava dal gól!
    Skrumáž pred bránkou hostí so šťastným koncom pre domácich, keď puk do bránky hostí dopravil VÁCLAV NEDOROST. Asistencia: Žiga Jeglič.

62:38
    Zacharčuk poslal z ľavej strany puk pred bránkovisko, pred opustenou klietkou sa ho našťastie zmocnili domáci a zlý scenár konca nepripustili.

57:25
    Elliott nahadzoval puk z ľavej strany od modrej na bránku Brusta, ten len tesne minul ľavú žrď jeho bránky.

56:15
    Valský sa s pukom na hokejke dnes tretíkrát predral až na pravý kruh, vystrelil pekný puk do priestoru bránky, Galimov ho poslal do rohu klziska.

54:00
    Oddychový čas domácich, tréner Říha si ho berie v ten najvhodnejší čas, hostia dostávali Slovan pod tlak.
    54:00 Barry Brust dnes koncertuje, vygumoval najskôr Stefana Elliotta a vzápätí aj Justina Azeveda

54:00
    Fantázia v podaní Brusta, najskôr vygumoval puk z hokejky Elliotta, ktorý pálil z medzikružia a v dorážke neuspel ani Azevedo, ktorý vystrelil z rovnakého miesta. Divákom stuhla krv v žilách.

53:46
    Petráš si prevzal puk v obrannom pásme, po ľavej strane okolo mantinelu ho potiahol do pásma hostí, vystrelil spoza kruhu, Galimov puk v pokľaku schoval vo svojom náručí.
    51:10 Michail Varnakov - 1:1

51:10
    Bars Kazaň dala gól!
    MICHAIL VARNAKOV si prevzal nezištnú prihrávku od Sidorova, ušiel defenzíve domácich po ľavej strane, vyrobil kľučku na Brusta a po ľade zasunul do odkrytej časti bránky. Asistencie: Michail Sidorov a Michail Žukov.

49:52
    Ďaloga najskôr zaparkoval na mantinel Gluchova, k puku sa však dostal Glinkin, ktorý pohotovo pálil z ľavého kruhu, Brust puk vyrazil späť do hry a podržal tím domácich.
    46:00 Michail Varnakov vs. Barry Brust

47:28
    Chipchura mal na hokejke puk a ťahal ho na bránku hostí, vystrelil spred bránkoviska, no dokázal len vyprášiť betóny Galimova.

46:25
    Plastino sa od modrej prezentoval peknou strelou, Galimov šiel do pokľaku a Nickov puk schoval vo svojom náručí.

46:00
    Varnakov mal dobrú palebnú pozíciu na pravom kruhu, puk mieril medzi tri žrde, Brust ho efektne zatočil do svojej lapačky!

38:44
    Hostia z pravej strany poslali puk na Brusta, ten sa odrazil pred bránkovisko a na bránku ho poslal Lazarev, Brust aj tento puk poslal späť do hry.

35:28
    Osobný trest desať minút inkasuje aj Cheechoo, ktorý dohováral niečo hlavnému, celkom zbytočne.

33:44
    Svitov opustil hraciu plochu, keď dostal osobný trest v trvaní desiatich minút za nešportové správanie.
    28:44 Tomáš Kundrátek - 1:0

28:44
    Exportným gólom TOMÁŠA KUNDRÁTKA, ktorý vymietol pavučinu pod brvnom Galimova, keď švihom z vrcholov kruhov poslal puk na bránku, sa Slovan ujíma vedenia v zápase. Asistencie: Jakub Valský a Andrej Meszároš.

27:37
    Taffe vystrelil príklepom z ľavého kruhu, Galimov dal betóny do rozkľaku a puk poslal späť do hry.

26:39
    Seknutie v podaní Lazareva, teraz presilovú hru bude hrať Slovan, vidíme kvalitný hokej, poďme si vychutnať početnú výhodu belasých.

25:18
    Enormný tlak hostí, Brust poslal späť do hry ďalší puk hostí, z pravej strany pri bránkovisku neuspel jeden z hráčov v bielom drese, Svitov, na tribúnach to vrie a takto to je dobré.

24:23
    Z medzikružia vystrelil bez prípravy Popov, Brust puk dokázal vytlačiť do rohu klziska, Slovan ho na chvíľku poslal von z pásma.

24:05
    Nebezpečná hra so zdvihnutou hokejkou a dve minúty pre Švarného, toto neveští nič dobré.

23:58
    Chipchura inkasuje dve minúty za podrazenie, nuž čo už, Slovan to musí ubrániť.

17:23
    Brust najskôr puk chytil do lapačky, potom ho chcel rýchlo rozohrať a chyboval, ešte že hostia tento omyl nepotrestali a puk skončil za bránkou domácich.

16:44
    Kundrátek za faul kolenom oslabil tím belasých, pred Brustom bude teraz horúco.
    15:45 Jakub Valský svojim únikom účet zápasu otvoriť nedokázal

15:45
    Valský sa s pukom predral až pred bránku hostí, svoj puk však poslal do betónov Galimova, po malej skrumáži pred bránkoviskom napokon puk pred Zigom zaľahol pod svoje telo Galimov.

13:49
    Efektný zákrok Brusta, ktorý schoval do lapačky puk, ktorý z pravého kruhu z jeho vrcholu vystrelil zápästím Ohtamaa.

11:51
    Kundrátek a Svitov si to vysvetlili ručne stručne, obaja po dve minúty za hrubosť, budeme hrať štyria proti štyrom.

10:19
    Meszároš chyboval na modrej, do úniku sa dostal Popov, ktorý poslal na Brusta z ľavého kruhu tvrdý príklep, Barry puk vyrazil pred seba, vpred pôjdu domáci borci.

09:07
    Presilovku si teraz zahrá Slovan, Ohtamaa usadol na trestnú, menší trest dve minúty za hákovanie.

08:57
    Akcia belasých teraz nemala chybu, puk z ľavého kruhu poslal medzi žrde Ďaloga, Galimov v pokľaku puk schoval niekde vo svojom výstroji.
    05:53 Lukáš Vopelka domácich fans nateraz nepotešil

06:15
    Od modrej z jej stredu pálil jeden z hráčov hostí, zazvonilo to ako žrď za chrbtom Brusta, skóre sa meniť nebude.

05:59
    Nedorost dostal dve minúty za držanie, prvú presilovú hru v zápase si zahrá AK Bars.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 29. Kundrátek (Valský, Meszároš), 65. Nedorost (Jeglič) – 52. Varnakov (Sidorov, Žukov)

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Kundrátek, Starosta, Meszároš (C), Ďaloga, Švarný (A), Plastino, Bačík, Pokorný – Nedorost, Taffe (A), Jeglič – M. Hlinka, Chipchura, Cheechoo – Valský, Zigo, Petráš – Vopelka, Lušňák, Šiška
    Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Bilialov) – D. Musin, Jordán, S. Zacharčuk, Elliott, Ohtamaa, Abrosimov, M. Gluchov, Sidorov – Varnakov (A), Malychin, Obuchov – M. Lazarev, Tkačov, Čibisov – Lukojanov (A), Svitov (C), Azevedo – Glinkin, An. Popov, Žukov

Rozhodca: Jeřábek (CZE), Sidorenko – Aľošin, Nesterov

Diváci: 8.187