Chabarovsk – Čeljabinsk 4:2 (kon.) | Vladivostok – Metallurg Magnitogorsk 3:0 (kon.) | Red Star Kunlun – Ufa 3:2 (kon.)
Helsinki – Soči 2:3 (po pr.) | Riga – Novgorod 1:2 (0:1 po s.n.) | Dinamo Minsk – S.Moskva 1:5 (kon.)
Záhreb – Nižnekamsk 4:1 (kon.) | HC Slovan – Kazaň sk 2:1 (po pr.)
HC Slovan Bratislava
2:1 (0:0, 1:0, 0:1 - 1:0)
Ak Bars Kazaň
Streda 19.10.2016, 19:00 • Aréna Ondreja Nepelu, Bratislava • KHL
    Diváci odprevadili do šatní obe mužstvá potleskom

Slovan dnes porazil silný AK Bars po veľmi kvalitnom výkone a do tabuľky si zapíše veľmi cenné dva body. Najlepšími hráčmi zápasu vyhlásení: v tíme hostí Andrej Popov, v tíme domácich Barry Brust. Standing ovation pre oba tímy, publikum v Bratislave vyprevadilo hostí do šatne potleskom a teraz si pozrieme tradičnú ďakovačku. Svitov ešte niečo reklamoval rozhodcom a ten si vyslúžil piskot tribún, ktoré sa tešia na rozlúčku so svojim tímom. Nuž, Slovan to vie a dnes to dokázal, v piatok čakáme oddýchnutú Lagu Togliatti, pomer striel podľa svetelnej kocky dnes 35:33, dobrú z Bratislavy želá všetkým Vladimír Korduliak. (21:35:24)

64:57 Václav Nedorost - 2:1

64:57
    Slovan Bratislava dal gól!
    Skrumáž pred bránkou hostí so šťastným koncom pre domácich, keď puk do bránky hostí dopravil VÁCLAV NEDOROST. Asistencia: Žiga Jeglič.

64:26
    Taffe zakončil z ľavej strany po prechode kruhom, Galimov puk poslal za svoju bránku, zrejme pôjdeme na nájazdy.

64:01
    Popov z pravej strany pri bránkovisku poslal po ľade z otočky puk do rohu klziska, tak to teraz dobre dopadlo.

62:38
    Zacharčuk poslal z ľavej strany puk pred bránkovisko, pred opustenou klietkou sa ho našťastie zmocnili domáci a zlý scenár konca nepripustili.

61:28
    Plastino pálil od modrej z jej stredu, Galimov puk zlikvidoval a rozohral ho na hokejky svojim spoluhráčom.

60:25
    Azevedo zaviezol puk do pásma domácich, ten prešiel cez korčuľu Kundrátka a preletel bránkoviskom, našťastie to domáci zvládli.

60:01
    Začalo sa predĺženie.

V tretej tretine hostia pridali na dôraze, vytvárali v pásme domácich stály tlak, dokázali vyrovnať po peknej akcii a dnes veru vidíme tu v aréne krásny hokej. O víťazovi sa v normálnom hracom čase nerozhodlo, ideme do predĺženia. Pomer striel podľa svetelnej kocky 30:32.

60:00
    Tretia tretina sa skončila.

59:38
    Nebezpečná šanca hostí, Brust podržal domácich a puk cez svoju hokejku poslal na ochrannú sieť, pásmo pre hostí.

59:22
    Tkačov z ľavej strany s pukom nakorčuľoval medzi kruhy, pálil privysoko, puk skončil na ochrannom skle.

59:00
    Do konca krásneho hokejového predstavenie jedna minúta, teda do konca tretej tretiny.

57:25
    Elliott nahadzoval puk z ľavej strany od modrej na bránku Brusta, ten len tesne minul ľavú žrď jeho bránky.

Vladimír Korduliak

Góly a asistencie: 29. Kundrátek (Valský, Meszároš), 65. Nedorost (Jeglič) – 52. Varnakov (Sidorov, Žukov)

HC Slovan Bratislava: Brust (Pogge) – Kundrátek, Starosta, Meszároš (C), Ďaloga, Švarný (A), Plastino, Bačík, Pokorný – Nedorost, Taffe (A), Jeglič – M. Hlinka, Chipchura, Cheechoo – Valský, Zigo, Petráš – Vopelka, Lušňák, Šiška
    Ak Bars Kazaň: S. Galimov (Bilialov) – D. Musin, Jordán, S. Zacharčuk, Elliott, Ohtamaa, Abrosimov, M. Gluchov, Sidorov – Varnakov (A), Malychin, Obuchov – M. Lazarev, Tkačov, Čibisov – Lukojanov (A), Svitov (C), Azevedo – Glinkin, An. Popov, Žukov

Rozhodca: Jeřábek (CZE), Sidorenko – Aľošin, Nesterov

Diváci: 8.187